Sayfa: 9/372 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Toplam 3716 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otizm

1. Konu Sahibi : melodi1970 #81
    kızıldeniz benimki de öyleydi çağarırdım bakmazdı ama ipi sıkı tuttum bütün gün seslendim diğer odadadn falan eşimde bak anne çağarıyo seni yanına git diyodu çok kısa sürede aştık bunu tv falan izliyorsa sizi duymaz zaten dikattini dağatıcak şeyleri ortdadan kaldırın adına dönüp bakmıyorsa sevdiği şarkı masal olabilir mesala onu söylemeye başla bak hemen nasıl bakıcak

2. Konu Sahibi : melodi1970 #82
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    daha krese alısma süresınde ama faydasını görüyorum dün benım resmımı masadan aldı öptü gerı koydu yiğit dedıgımde 1 defada olmasada 2. hemen bakıyo zaten işine geldıgı zaman bakıyo sıpa dıger odadan yiğit gel dıyorum hemen gelıyor canım sen asmıssın bu kötü günlerı ne mutlu sana inşaallah bizde asarız ama ben cok hata yaptım zamanında nöbetten geldım actım tv yi o tv ye bakarken uyudum kabul edıyorum şimdi ise elımden ne gelıyosa yapıyorum hatta daha fazlasını yapmaya calısıyorum devamlı gezdırıyorum haftada 2 tam gün krese gıdecek gerı kalan zamanda ben oynuyorum bı odayı bosallttım tam kres havası verdım ıstedıgı gıbı dagıtıyo oynuyo Allahım evlatlarımızla sınamasın ben cocugum olmuyo dıye cok acı cektım ama olunca degerını bılmek lazımmıs

3. Konu Sahibi : melodi1970 #83
    Alıntı KızılDeniz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    daha krese alısma süresınde ama faydasını görüyorum dün benım resmımı masadan aldı öptü gerı koydu yiğit dedıgımde 1 defada olmasada 2. hemen bakıyo zaten işine geldıgı zaman bakıyo sıpa dıger odadan yiğit gel dıyorum hemen gelıyor canım sen asmıssın bu kötü günlerı ne mutlu sana inşaallah bizde asarız ama ben cok hata yaptım zamanında nöbetten geldım actım tv yi o tv ye bakarken uyudum kabul edıyorum şimdi ise elımden ne gelıyosa yapıyorum hatta daha fazlasını yapmaya calısıyorum devamlı gezdırıyorum haftada 2 tam gün krese gıdecek gerı kalan zamanda ben oynuyorum bı odayı bosallttım tam kres havası verdım ıstedıgı gıbı dagıtıyo oynuyo Allahım evlatlarımızla sınamasın ben cocugum olmuyo dıye cok acı cektım ama olunca degerını bılmek lazımmıs
    süper canım kreşe de alışıcak inşalllah kendini sakın suçlama neden niçin böyle oldu diye sorgulama yoksa oğluna faydalı olamazssın hep iyiyi düşün canım oğlun daha çok küçük seni nasıl şaşırtıcak görüceksin bak ben benim oğlum hiç konuşmuycak diyordum yedim bitirdim kendimi çevremden koptum hep değişik ortamların içine girdim oğulcuğum bigün anne dedi bigün baba şimdi anneciğimmm diye bağarıyo ya bana herşeye değer yeniden doğduk biz sizinde güzel günleriniz yakında kreşi kabul etmesi bile çok önemli

4. Konu Sahibi : melodi1970 #84
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    ayy canım ben senın yazılarına görünce cok heyecanlanıyorum annecigim lafını bı duysam anam ben hiç susturmam oglumu oyy Allahım bizede göstersın bugunlerı senınkı krese gıttıkten ne zaman sonra basladı canım konusmya

5. Konu Sahibi : melodi1970 #85
    ayy canım ben senın yazılarına görünce cok heyecanlanıyorum annecigim lafını bı duysam anam ben hiç susturmam oglumu oyy Allahım bizede göstersın bugunlerı senınkı krese gıttıkten ne zaman sonra basladı canım konusmya
    benim oğlum geçen senede gitti kreşe ama öyle çok konuşmuyodu al ver su mu gibi bide çok hasta oldu geçen sene tam göndermedim yani tam anlamıyla 3 yaşından sonra başladı konuşmaya bi gün baktım tetis tetis diyo bana böyle ahşap sayılar vardı evde oyuncak 8 e tetis diyodu sonra bir başladı 10 a kadar saydı ben şok oldumardı geldi sonra tabi o konuştukça biz onu alkışladık pasta aldık ona mum üfledik onlar herşeyin farkındalar onunda hoşuna gitti bak ben konuşuyorum diye bana neler yapıyorlar diye düşünüyordur bence bana öyle geliyodu

6. Konu Sahibi : melodi1970 #86
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    benımkı baba dıyodu belkı ben baba dedıgını duymak ıstedıgım ıcın bana öyle gelıyodur dıye düşünüyodum kres ögretmenı baba dedı dıyo bende uctum havalara bırde benım oglumda sonradan oldu bu 15 aylıkken hadi demıstım oda edi demişti bir ara Allah dedım Alah dedı dedımya canım ılgısızlıkten oldu şimdide bıdır bıdır ötüyo konuscak gıbı isil isil dıyo gege dıyo ben pek anlam veremedım ama demekkı ona göre bı anlamı vardır :D birde namaz kılıyo güzel yayıyo seccadeyı ellerını baglıyo rukuye gıdıyo secdeye gıdıyo en sonda selam verıyo topluyo seccadeyı bunlar benı cok mutlu edıyo

7. Konu Sahibi : melodi1970 #87
    benımkı baba dıyodu belkı ben baba dedıgını duymak ıstedıgım ıcın bana öyle gelıyodur dıye düşünüyodum kres ögretmenı baba dedı dıyo bende uctum havalara bırde benım oglumda sonradan oldu bu 15 aylıkken hadi demıstım oda edi demişti bir ara Allah dedım Alah dedı dedımya canım ılgısızlıkten oldu şimdide bıdır bıdır ötüyo konuscak gıbı isil isil dıyo gege dıyo ben pek anlam veremedım ama demekkı ona göre bı anlamı vardır :D birde namaz kılıyo güzel yayıyo seccadeyı ellerını baglıyo rukuye gıdıyo secdeye gıdıyo en sonda selam verıyo topluyo seccadeyı bunlar benı cok mutlu edıyo
    baba diyodur baba en kolay kelime arabaya ababa diyodu oğlum biz onu baba anlıyoduk kızıyodu ıhh diyodu ababa benim oğlumda namaz kılma taklidi yapıyo bide annem namaz kılarken gidip ağzını kapatıyo konuşma diyo bıd bıd yapma diyo

8. Konu Sahibi : melodi1970 #88
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    Alıntı cokmasum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    baba diyodur baba en kolay kelime arabaya ababa diyodu oğlum biz onu baba anlıyoduk kızıyodu ıhh diyodu ababa benim oğlumda namaz kılma taklidi yapıyo bide annem namaz kılarken gidip ağzını kapatıyo konuşma diyo bıd bıd yapma diyo
    oyy masaallah kuzuma valla bazıları cok konusuyo dıye şikayet eder ama ben bı konussun hiç susturmıycem dıyom :D

9. Konu Sahibi : melodi1970 #89
    Alıntı cokmasum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    oy oyy maşallah hepsine nazarda çok değiyor ben inanıyorum allahım kem gözlerden sakınsın hepimizin yavrularını

10. Konu Sahibi : melodi1970 #90
    bende aynı hataları yaptım sanırım birazda mecburiyetten oğlum şuan 2.5 yaşında 1 yaşında kardeşi var doğum filan derken bide sezaryen benim hepsi ilgilenmek istesemde belli bir süre ilgilenemedim bakacak kimsemizde var yok olduğu için ama şimdi daha çok ilgi oda farkında daha çok cvp veriyor bize bende çok acı çektim çocuğum olmadı 10 sene gelecek günlerde daha iyi haberlerimizi paylaşıcaz inş ve hepberaber sevineceğiz buna inanıyorum ben

Sayfa: 9/372 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon