Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

ahaaa noluyo burda bakım noluyo yarın yorumların hepsını okuyamadım kızlarCADIARZU

yarınmı alınması lazımmıs yanı sımdı????

benım bugun adetim bitiyo şukur e o zaman bende yarın kuafore gıdıyım aldırıyımzemuszemus

nolcak yarın alınca kızlar bırı ozetleyebılırmıııııa.s.

ahaaa noluyo burda bakım noluyo yarın yorumların hepsını okuyamadım kızlarCADIARZU

yarınmı alınması lazımmıs yanı sımdı????

benım bugun adetim bitiyo şukur e o zaman bende yarın kuafore gıdıyım aldırıyımzemuszemus

nolcak yarın alınca kızlar bırı ozetleyebılırmıııııa.s.

yarın alırsak dolunayda almış oluyoruz canım.komunun ilk mesajını okuman yeterli olur sanırım :)

vay bee iyiymiş cıdden

şey ya bı dahakı dolunay ne zaman oluyo pekı yarın aldıramazsam yanı
a.s.

temmuz 26 ya den geliyor canım dolunay yine tesadüfen.konuyu baştan sona okuyabilirsen daha fazla bilgiye sahip olursun.vakit bulursan mutlaka oku canım :)

peki yarın aldıktan sonra bir şey uygulayacak olan var mı zırnık(hamam otu) limon tuz gibi???bide akşam almamız mı daha ii yoksa 14.30 mu ben hatta gece yapmayı düşünüyorum 27sine bağlayan gece :KK70: nasıl olsa kitap okuyorum birazcık uyanık kalcam :KK70:delikafadulden bide 26sında parçalı ay tutulması var :1rolleyes:

peki yarın aldıktan sonra bir şey uygulayacak olan var mı zırnık(hamam otu) limon tuz gibi???bide akşam almamız mı daha ii yoksa 14.30 mu ben hatta gece yapmayı düşünüyorum 27sine bağlayan gece :KK70: nasıl olsa kitap okuyorum birazcık uyanık kalcam :KK70:delikafadulden bide 26sında parçalı ay tutulması var :1rolleyes:

bende yarın akşam yapıyorum tatlım.birde aldıktan sonra zırnık sürücem. gece daha etkili olacağı kesin.

hmmm onu belirttiğin için çokk saolll ben uzun süre iyice etki etmesi için beklerdim çokkk teşekkür ederimm :)

Ben de varım ben de varım beni de alın. delikafadulden Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi -tatlicadiarzu- Şaka bi tarafa kaç gündür bugünü bekliyorum dolunayı bekliycem diye kurtkadına döndüm pee naniknanik

:))) gel tabi hayatım..bir saat önce ay kendini tamamladı.dolunay oldu ve oğlak burcuna girdi..ohhhhh misss.
yalnız benim geçen ay kökten alabildiğim yüylerin çoğu hala çıkamadı :))) sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ki ben :sm_confused:
neyse onlarıda keşfettiğim ara tarihlerde alıcam inşallah :))

saat kaça kadar alabiliyoruz şimdi. yani ay ne zaman küçülmeye başlayacak.
küçülmeye başlamadan almak istiyorum

saat kaça kadar alabiliyoruz şimdi. yani ay ne zaman küçülmeye başlayacak.
küçülmeye başlamadan almak istiyorum

bugün 14:30 da hem dolunaya hem oğlak burcuna geçti canım.bir gün kalacak.bu gece alabilirsin :)
sonuçları bir kerede bile farketmeni diliyorum :)

bende hava kararınca başlıcam.henüz çıkamayanlar var.artık onları da ilk toprak burcu günlerinde halledicem inşallah.

bu arada 10 haziran boğa burcunda (ve küçülen ay fazında) almış olduğum bıyıklarımmm :)))) hala çıkmadı. alkisalkisalkis 16 gün oldu. delikafadulden tersime geldiği için düzgün alamadığım sol taraftakiler çok küçük ama yinede alıcam onları bugün..

bu hassas günlerde sürekli köklerine hasar vermiş oluyoruz canım.bu da sanıyorum 1 - 1,5 yılda (kişiye göre değişir) tüyleri yok edecektir.

ay bu günlerde hem bitkilerin hem de tüylerin kökünde etkili oluyor çünkü.başka bir ifadeyle köklerin en güçlü olduğu günlerde almış oluyoruz.

X