Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

aa evet ben bunu daha ööncede duymuştum.. peki araştırmalarından neler buldun cilt için hangi zaman iyi oluyormuş ?

boğa burcunda alsak yine faydası var mı arda çıkan kılları o zaman mı almalıyız ben tam kısmı kaçırmışım galiba halbuki hergün okuyorum guclubacismile

ayçangül,
dolunayda bitkileri gübrelemek iyi sonuç verir ama dalını bile koparırsak ölür demişsin
ve tüyler bitkilerle paralellik gösteriyor demişsin
o zaman tüylerimizi alırsak azalır ama beslersek çoğalırmı
yani dolunayda o zaman saçlarımıza bakım yapmak iyi olabilirmi

ayçangül,
dolunayda bitkileri gübrelemek iyi sonuç verir ama dalını bile koparırsak ölür demişsin
ve tüyler bitkilerle paralellik gösteriyor demişsin
o zaman tüylerimizi alırsak azalır ama beslersek çoğalırmı
yani dolunayda o zaman saçlarımıza bakım yapmak iyi olabilirmi

bende bu mantıkla saçları gübreledim oturuyorum canım buyrunnnnnnnnn

21:30 dan beri yeni oturdum.

2 saatten fazla epilasyon sürdü.
üstüne 20 dakikamı da zırnık seansım aldı :)

üstüne sinamekili kür :)

akşam yemeği yiyemedim :)
bu arada minik bişeyler yedim.
bugünüde atlattık yani :))

hepimize (yapanlara) hayırlı olsun :Saruboceq:

aycangülümmm bu saat olmuş ben ağda yapıyorum inanırmısın delikafaduldensadece bacaklarım kaldıı

kızlar epilasyon sonrası mutlaka kalır ya...onları pazartesi öğleye kadar alabilrsiniz.

birde önümüzdeki dolunaydan önce epilasyona uygun tek tarih 7 ve 8 temmuz..

başka tarihlerde alıp herşeyi mahfetmeyin alsanaalsanasmile

aycangülümmm bu saat olmuş ben ağda yapıyorum inanırmısın delikafaduldensadece bacaklarım kaldıı

canım yaa :)

bende sadece bacak ve özel bölgeyi 2 saatte yaptım.
allah bi bacak vermiş (çok şükür) al al bitmiyo. :nazar:
çim biçme makinesi geçiyor aklımdan her epilasyonda..

allahtan koltuk altında sorun yok.var da birkaç tane .onuda önümüzdeki tarihlerden birinde gidip yaptırıcam.bayan burda yok şuan.onun gelmesini bekliyorum mecburen.

kolay gelsin hadi :teselli:

:bbo:ı-tatlicadiarzu-delikafadulden:1shok::1shok:

Son düzenleyen: Moderatör:
ya benim sırf bikini 1 ssaatimi aldı koltukaltı 5 dk...yaparken de dua ettim Allah ım ben ve bnm gibi bu saat olmuş ağda yapanları bu kıl tüy derdinden kurtar Yarabbim dedim:Saruboceq:

allam ne bitmez dert şu kıl tüy benneyaptımki Saat 22.00 de başladım bu saat oldu yeni bitirdim yaf bu dolunaydan mıdır nedir bu defa alırken canım çok acıdı :bbo:

:))) gel tabi hayatım..bir saat önce ay kendini tamamladı.dolunay oldu ve oğlak burcuna girdi..ohhhhh misss.
yalnız benim geçen ay kökten alabildiğim yüylerin çoğu hala çıkamadı :))) sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ki ben :sm_confused:
neyse onlarıda keşfettiğim ara tarihlerde alıcam inşallah :))

Sevin abla sevin :teytey: Bakarsın bi dahaki dolunaya ancak çıkmış olurlar kökler iyice zayıflıyor anlaşılan a.s

bu saatte konuna takıldım. ilk sayfada üzülmüştüm tüh saat farkıyla kaçırdım diye ama daha varmış :)) deniycem teşekkür ederim canım

X