Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

kızlaaar ben de dün gece yaptım ayy inşallah azalır yaa birazcık geç çıksa ona da sevinicem yaniii
bu sefer bi hırs geldi bana eldivenle tuttuğum gibi kopardım vallaaaa kaydirigubbakcemile

ben de dün yaptım da sadece bacaklarım çabuk bitti ve bence kuaförde yaptırdığımdan daha iyi oldu en azından kızarmadı.. peripoll le yaptım ben talk yazan pembe ağdasıyla ,bilmiyodum nasıl bişey ama bi cesaret denedim,etkisi nasıl olur bilmem ama yapması çok kolay oluyo kızlar öneririm

şimdii biz dün tüyler daha geç çıksın diye ağda yaptık,şahsen ben cnım çıkmış olmasına rağmen bugünü beklediğim için gece üşenmedim yaptım da önümüzdeki gün 7-8 temmuza geliyosa ,o zmana kadar tüyler çıkmış olmazkii ,temmuz için gün ne tam olarak cnım :)
bnm de inş geç çıkar bu arada üşenmediğime değer :KK70:

kızlaaar ben de dün gece yaptım ayy inşallah azalır yaa birazcık geç çıksa ona da sevinicem yaniii
bu sefer bi hırs geldi bana eldivenle tuttuğum gibi kopardım vallaaaa kaydirigubbakcemile

:)) aynen insan acıya bile severek dayanıyor,umutla..

özel bölgede hemen farkedilmeyecektir sonuç ama bacaklarında ilk seferde bile görebilirsin.

ama 3 kez dolunayda uygulamadan umutsuzluğa kapılma sakın.

ben iğneli epilasyonda bile ikincide sonuç aldım.

ben de dün yaptım da sadece bacaklarım çabuk bitti ve bence kuaförde yaptırdığımdan daha iyi oldu en azından kızarmadı.. peripoll le yaptım ben talk yazan pembe ağdasıyla ,bilmiyodum nasıl bişey ama bi cesaret denedim,etkisi nasıl olur bilmem ama yapması çok kolay oluyo kızlar öneririm

şimdii biz dün tüyler daha geç çıksın diye ağda yaptık,şahsen ben cnım çıkmış olmasına rağmen bugünü beklediğim için gece üşenmedim yaptım da önümüzdeki gün 7-8 temmuza geliyosa ,o zmana kadar tüyler çıkmış olmazkii ,temmuz için gün ne tam olarak cnım :)
bnm de inş geç çıkar bu arada üşenmediğime değer :KK70:

zaten normalde 26 temmuzda dolunay var.o tarihi bekleyeceğiz.ama kalan tüyleri yada dudak üstü için 7-8 temmuzu verdim.

ağustos dolunayı da 24 üne geliyor.ara tarihleri zaman zaman vericem yine..

kızlar çok acıması normal..çünkü dolunayda kıl kökleri çok güçlü oluyor.zaten bu nedenle dolunayda alıyoruz.
en güçlü oldukları zamanda almış oluyoruz yani kötükedihüso

kızlar çok acıması normal..çünkü dolunayda kıl kökleri çok güçlü oluyor.zaten bu nedenle dolunayda alıyoruz.

bnm bunun için önerim üstünde talk yazan pembe ağdalarr.. hiç acımıyor ve kökten alıyor,bn kendim yapmama rağmen hiç acımadı bununla

bnm bunun için önerim üstünde talk yazan pembe ağdalarr.. hiç acımıyor ve kökten alıyor,bn kendim yapmama rağmen hiç acımadı bununla

benim geçen ay çok kırılmışlardı o yüzden yavaş yavaş epilasyon cihazıyla aldım tamamını :1shok:
ne acıydı o yarab ..
ama bacaklarda daha az acı hissettim.

birde bu yolu tercih etmemin sebebi yapla temizleme meselesi.ağdadan sonra zırnık sürdüğüm için öncesinde yağ sürmek istemedim.
bahsettiğin ağdayı duymadım hiç.
nerelerde satılıyor..

Topiğin ilk 1-2 sayfasını okudum.Biz hicri ayın son gününde yani yeniayda yapılınca daha etkili olur diye düşünmüştük ama aylardır hiç denk getiremedim ben ne dolunaya ne yeniaya kaydirigubbakcemile3
Dün dolunay varmış onu da takip etmedim bu sefer.
Acaba bugün yapsam az da olsa etkisi olur mu?
Yoksa beklemeli miyim? fisfisfis

Topiğin ilk 1-2 sayfasını okudum.Biz hicri ayın son gününde yani yeniayda yapılınca daha etkili olur diye düşünmüştük ama aylardır hiç denk getiremedim ben ne dolunaya ne yeniaya kaydirigubbakcemile3
Dün dolunay varmış onu da takip etmedim bu sefer.
Acaba bugün yapsam az da olsa etkisi olur mu?
Yoksa beklemeli miyim? fisfisfis

hala fırsatın var aslında..bu gece yapabilirsin.hatta bu da mümkün olmazsa yarın öğleye kadar ay oğlakta olacak..

PERI-POLL-REZISTANSLI-SIR-AGDA-MAKINASI-SETI__24545302_0.jpg

annem almış bundan bizdekinde yeşil vardı ama sarı olan yerine pembe ağda vardı üzerinde talk yazıyordu,önceden vivetinde pembesini kullanmıştım daha derinden almıştı..
bu makineden hiç beklentim yoktu ama çok çabuk ısınıyo .. sonucu görmeden yine bişey söylemiyim de ben uygulamasından memnun kaldım :)

hala fırsatın var aslında..bu gece yapabilirsin.hatta bu da mümkün olmazsa yarın öğleye kadar ay oğlakta olacak..

Tamam o zaman bugün ağda günüm :lepi:
Kollarımı da ilk defa alacağım bugün inşallah kolay olur :Saruboceq:
Yalnız koltukaltım tam çıkmamış neyse artık yapabildiğim kadar.
Çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

dün saat ikiye kadar uğraştım koltuk altım çok kötü acıdııı off hala kırmızı ama ilk denemem işe yaramıştı inş bu ikincide öle olcak kaydirigubbakcemile3

Ben dolunayın enerjisine bağlıyorum. Çünkü bundan 2 ay önce de dolunaya denk getirmiştim o zaman da canım çok yanmıştı. :1ninca: Sonra normal bi zamanda aldım hem kolay hem de çabuk olmuştu. :eek:
aynen benimde çok acıdı. hatta üstünkörü yaptım bikini bölgesini dayanamadım uğraşmaya. kökleri falan kızardı hiç böyle olmazdı
şimdi mantıken tersi doğru gibi geliyo insana. zayıfken almak lazımmış gibi ama şimdiye kadar öyle aldıkta noldu dur bakalım birazda güçlüyken alalım belki ters teper. sempatiksalakcinni

aynen benimde çok acıdı. hatta üstünkörü yaptım bikini bölgesini dayanamadım uğraşmaya. kökleri falan kızardı hiç böyle olmazdı

şimdi mantıken tersi doğru gibi geliyo insana. zayıfken almak lazımmış gibi ama şimdiye kadar öyle aldıkta noldu dur bakalım birazda güçlüyken alalım belki ters teper. sempatiksalakcinni

şöyle düşün o zaman..onların en iyi beslenip güç topladıkları zaman dolunay ve bahsettiğim diğer üç burçtaki günler.(bitkide ve tüyde kökleri besleyen en güçlü günler)
en güçlü enerjiye sahip dolunayda ve sonrasındaki kök günlerinde (küçülen ay fazı) beslenmeye devam ediyorlar.(14 gün)
yeniaydan sonra ise köklerdeki gelişim neredeyse duruyor ve bu kez deri üstünde gelişme başlıyor.yani uzamanya başlıyorlar.

şimdi bizim yaptığımız.dolunayda tüyleri alıp deri altında beslenecek bir kök bırakmamak.
bu dönemde kökler yerinde olursa (14 gün boyunca) beslenmeye devam edecekler yani.
dolunayda alarak bu 14 günlük beslenme günlerini boş geçirmelerini sağlıyoruz.
bu arada bir şekilde kökler oluşmaya çalışıyor tabi.bir süre buna direnmeye çalışacaklar.
ama her ay böyle devam edersek inan bana birkaç ay sonunda güçlerini önemli ölçüde kaybedecekler.hatta bir çoğu daha fazla dayanamayacak.
dinlenme dönemindeki tüyler de gelecek birkaç aylık dönem içinde.onlarıda düşünerek düzenli yapmak durumundayız.yani hiç fırsat vermeden devam etmeliyiz.
ve sanıyorum 5-6 ay içinde ağda partilerimizi 2 ayda bir yaparız :)

X