Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

yahu yazılarımızın çoğu silinmişş:eek:lmaz: neyse...dolunayı bekliyorum ben de..ay oğlaktayken mi alsam ben de ya..:eek:bilemedim şimdi...neyse bu ay da dolunayda yapayım...pıyıkları deneyeyim sadece ozaman...çünkü düşünüyorum da dolunayda kıl köklerinde tüy olmazsa daha verimli sanki dolunayın bir yada iki gün öncesinden almak...aycangül daha iyi bilir tabi:eek:

canım ben mecburen önce alıcam..bir de düşününce yine dolunayda kıl kökü olmayacak orada.rahat ol tatlım opuyorumnanaktan

aycangül eğer biliyosan benim sorumu da cevaplarmısın ya
limon ve tuzun nasıl bir etkisi oluyo anlamıyorum
zararı olur mu ilerde falan

aycangül eğer biliyosan benim sorumu da cevaplarmısın ya
limon ve tuzun nasıl bir etkisi oluyo anlamıyorum
zararı olur mu ilerde falan

inan bilmiyorum canım..konu başlığı var bu konuda..ordaki arkadaşlara bir sor istersen..
ben sadece daha kalıcı olacağı tarihleri verebiliyorum epilasyon için..kök günlerini tercih ediyorum.şöyle birşey var ki:kök günlerinin besin kalitesi tuz ve minerallerdir..belkide bu yüzden tuz çok etkili olabilir ..

teşekkür ederim canım bunu araştırıcam bi kere bıyıklarım için denemiştim baya geç çıkmıştı ama zararı olur diye korkuyorum işte

kızlar ya sımdı ne zaman alcaz yanı aycangulcum ne zaman dıyosun???

ben sanslıyım heryerımı saldım bıde sımdı regl oluyorum 2 gune bıtecek:lepi:

kızlar ya sımdı ne zaman alcaz yanı aycangulcum ne zaman dıyosun???

ben sanslıyım heryerımı saldım bıde sımdı regl oluyorum 2 gune bıtecek:lepi:

dolunayda yani 26 sında alabilirsin.birde sadece bu ay olmak üzere dolunayın hemen öncesi oğlak burcuda olacağından epilasyon yapılabilir.23-24-25 temmuz.ama sen 25-26 yı tercih et ki regl döneminle birleşmesin.

Aycancım slmlr konuna göz gezdirdim ve ayın fizyolojideki müthiş etkisinin bilincinde biri olarak çok dikkatimi çekti .Paylaşımların için teşekkür ederim . . .

Dün saçlarımı boyattım büyüyen ay dönemine denk geldiği için bu isabetli bi eylem olabilir mi peki ?

bilmiyorumkismile

dene bakalım.eğer yine hemen çıkarsa 3-4 ağustosta üstünden geçersin..merak etme ben çözücem senin durumunu celnurum.sonra sana tarihler çıkarıcam.sen regline göre ayarlar,uygun olanda yaparsın opuyorumnanaktan

saol gülüm benimmopuyorumnanaktan sanırım önümüzdeki ayların tümü regl tarihim dolunaya denk geliyorkafamçokkarıştı
ama moralimi bozmuyorum senin bu derece destek çıktığını görmek beni umutlandırıyor:1hug:

Aycancım slmlr konuna göz gezdirdim ve ayın fizyolojideki müthiş etkisinin bilincinde biri olarak çok dikkatimi çekti .Paylaşımların için teşekkür ederim . . .

Dün saçlarımı boyattım büyüyen ay dönemine denk geldiği için bu isabetli bi eylem olabilir mi peki ?

bilmiyorumkismile

23-24 ve 25 temmuz boya için çok çok uygundu.bir daha ki sefere burdan bakarak boyarsın.ilk sayfada ayrıntılı olarak verdim ve vermeyede devam edicem tatlım..

saol gülüm benimmopuyorumnanaktan sanırım önümüzdeki ayların tümü regl tarihim dolunaya denk geliyorkafamçokkarıştı
ama moralimi bozmuyorum senin bu derece destek çıktığını görmek beni umutlandırıyor:1hug:

umudunu yitirme canım .ben dolunayın dışında denediğim bazı tarihlerdede güzel sonuçlar aldım.mesela 10 haziran boğa burcundayken almıştım.(bıyık)daolunaydada üstünden geçmiştim kırılanların.hala almadım.son günlerde alma ihtiyacı hissediyorum ama bekliyorum.aslında görünmüyorlar ama ince ve uzunlar.ben biliyorum ya rahatsız oluyorum.

23-24 ve 25 temmuz boya için çok çok uygundu.bir daha ki sefere burdan bakarak boyarsın.ilk sayfada ayrıntılı olarak verdim ve vermeyede devam edicem tatlım..

Aycancım cevabın için çok teşekkür ediyorum . . .

Bahsettiğin tarihlerde ise bakım yapalım bari o zaman . . .

Fakat ay büyüme fazında olduğu için 20 side boya için fena bir tarih sayılmazdı öyle değil mi ?
Bi soru daha regl boya için bi engel teşkil etmez öyle edeğil mi ?
Ben reglydim mesela boya olduğumda . . . gamyoncuiremsu

Fakat ay büyüme fazında olduğu için 20 side boya için fena bir tarih sayılmazdı öyle değil mi ?

regl olurken boya yapılmaz abdest olmaz regl biter ve banyo yaptıktan sonra boya yapılır ama sana şuan yapılacak bişey yok boyayı yapmışın zaten

büyüyen faz uzama ve beslenmesiyle ilgili ..aslında boyayla alakası yok.regl konusuna gelince : bende iki kez aynı hataya düştüm dikkatsizlikten..ayşekapadokanın dediği gibi hem abdest sorunu hemde boya tutmuyor..
saç konusunu burdan takip edebilirsin canım,daha fazla bilgi paylaşıyoruz diğer topikte:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...akim-yapiyor-sonuc-alamiyoruziste-cevabi.html

ilk sayfada yeni tarihleri ve yapabileceklerimizi verdim canım..

Son düzenleme:
yaa benim bu sefer de regl öncesine denk gelicek galiba off ya geçen seferki de öyle olmuştu iki haftada fırt fırt çıktılar her delikten:mymeka:

bakalım bende yarın yapcam ağdamı sonrada 3 4 ağustosta yaparım kurtulcam inş şu kıllardankaydirigubbakcemile3

X