Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

aycangul teşekkür ederim yardımın için bende sürekli burdan takip edicem tarihleri birde hicri takvimden sonra birde bunu deneyip görecem sonucu inş. biran önce şu tüylerden topluca kurtuluruz

rica ederim :) sonuçları alınca teşekkürü hakedeceğim :) şu tüyle ve saçla uğraştığım kadar başka şeyle uğraşsaydım köşeyi dönmüştüm herhalde.tüylerim ölsün diye,saçlarım canlansın diye çırpınıp duruyorum işte :)

aycangul paylaşımın için teşekkürler.bende bu ay durumlarına inananlardanım.kendimi halsiz yorgun hissettiğimde bir bakıyorum dolunay var.yani beni çok etkiliyor.ben de 26 haziranı bekleyip tüylerimi o tarihte alıcam.inşallah işe yarar

aycangul paylaşımın için teşekkürler.bende bu ay durumlarına inananlardanım.kendimi halsiz yorgun hissettiğimde bir bakıyorum dolunay var.yani beni çok etkiliyor.ben de 26 haziranı bekleyip tüylerimi o tarihte alıcam.inşallah işe yarar

önceki sayfada vardı.27 -28 haziran daha uygunmuş.ben 27 sinde yapıcam,ikisinin ortası yani :)
26 sında ay yay burcunda oluyor henüz. 27 - 28 de oğlak burcunda..ve küçülüyor..hadi bakalım tüylerimizde küçülüp yok olsun. :Saruboceq: aminnn.

süpersin yaaaa sen 27sinde alacaksan bende o zaman alırım :KK1: evet burdan hep devam edelim. günleri paylaşalım mümkün olduğunca o günlerde almaya çalışalım. sonra o güzel gelişmeleri hep beraber görelim inşş :Saruboceq: canım ameliyat olacakmışsın geçmiş olsun bilmiyorumkismile

tamam sen ben ne zaman yaparsam o zaman yap nursall :)))zaten balık burcu farkında olmadan sezgileri doğrulusunda doğru hareket edermiş..31 mayısta yaptığıma hala inanamıyorum.bu sezgilerle falcılığı kıvırabilirmiyim ki :)))
geçmiş olsun dileğin içinde çok teşekkürler,dua et lütfen.çok korkuyorum,bir dakika içinde dudağım uçukladı ameliyat tarihini duyunca. gerçi aya göre ayarladım ama :)))) inşallah başka bir sorun çıkmaz .

:)) bitirelim bu arada oğlak burcu cildi yönetir.yani ay oğlak burcundayken cilt bakımı da süper sonuç verir.

çok enteresanmış bu durum.daha öncede bu sitede böyle bir sayfa okumustum yanılmıyorsam yani dolunaya göre epilasyon yapan arkadaşlar vardı.bence onlardanda bilgi alabilirsiniz olumlu yada olumsuz sonuçları

ayın 27 sinde bende katılayım o zaman size bakalım gerçekten bir faydası olacakmı
sonuçta zaten alınacak olan birşey

hoşgeldin aramıza mavis81 :) tek seferde mucize beklemiyoruz. ama zaten ağdayı yıllardır yapıyoruz.her şeyi denedik olmuyor işte.belkide çözümü gerçekten zamanlamadır.belkide bu yolla bir yılda ciddi bir yok katederiz.ağdaya satlerimizi ayırmak yerine ayaküstü yapıvereceğimiz bir iş iş olur.sert kıllara baktıkça strese gireceğimize,ince ve yumuşak tüylerimiz olur. kaybedeceğimiz birşey yok yani.
ama tekrar ediyorum bu tarihte yapınca birden yok olacak,ya da % şu kadar azalacak demiyorum.
onlara yavaşça ve acı çektirerek öldüreceğiz,işkence sırası bizde.kötükedihüso :))))))))

hoşbulduk umarım dediğin gibi olur gerçekten insana eziyet gibi geliyor bu problem özelliklede şu sıcak havalarda hiç çekilmiyor valla:KK43:(

tamam sen ben ne zaman yaparsam o zaman yap nursall :)))zaten balık burcu farkında olmadan sezgileri doğrulusunda doğru hareket edermiş..31 mayısta yaptığıma hala inanamıyorum.bu sezgilerle falcılığı kıvırabilirmiyim ki :)))
geçmiş olsun dileğin içinde çok teşekkürler,dua et lütfen.çok korkuyorum,bir dakika içinde dudağım uçukladı ameliyat tarihini duyunca. gerçi aya göre ayarladım ama :)))) inşallah başka bir sorun çıkmaz .

tamam sen bana bundan sonra attığın her adımı haber et bende aynısını yapıcam kaydirigubbakcemile3 balık burcuysan cidden bu anlamda şanslısın 31 mayıs olayıda gösteriyor zaten guclubacismile neyse uzun lafın kısası takipçinim canım idolümsün aklinialirimsmile haa bu arada merak etme ameliyatını sen, bu tamiz kalbinle hiç sıkıntı çekmezsin inş. hem zaten bak tarihide ayarlamışsın :hulya: bu arada ne zaman cilt bakım ne zaman spor ne zaman ne yapacağımızıda söyle canım yaa. mesela ben 31 temmuzda evleniyorum inş uygunmudur :eek:

ya şaka bi yanada özel olmazsa ne ameliyatı canım. çok önemli bişey değildir umarım bilmiyorumkismile gerçekten dua ettim senin için :Saruboceq: birde yine özel olmazsa branşın ne???

sağol nursallcım.işaret parmağımda dayanılmaz bi ağrı ve acı vardı beş yıldır. sebebi bulunamıyordu.suya sokamıyordum.ayakbımı bile bağlıyamıyordum.meğer tümör varmış.alınacak şimdi.
bu arada az önce kaş bıyık aldım.bugün ay boğa burcunda çünkü.ilk sayfalarda yazmıştım ya toprak burçları uygun diye.malum kaş bıyık için bir ay bekleyemeyiz.birazdan tarihleri notlarıma bakıp yazarım yeniden.

9-10 haziran tarihlerinde ay boğa burcunda küçülen fazda
26 haziran tarihinde hem dolunay hem de ay oğlak burcunda olacak
27-28 haziran tarihlerinde yine oğlak burcunda devam edecek ve küçülen ay fazında olacak
7-8 temmuzda ise boğa burcunda küçülen fazda
25 temmuz akşamı oğlak burcu dolunay
3-4 ağustos tarihlerinde ay boğa burcunda küçülen fazda olacak

27-28 haziran ve 25 temmuzu ağda için değerlendirin mutlaka
bu tarihleri ve diğerlerini de kaş bıyık için kullanabilirsiniz.dediğim gibi kaş bıyık için bir ay bekleyemeyiz.

hmm çok geçmiş olsun canım. bende 12 haziran cumartesi. yani hicri ayın son günü alıcam kaş ve bıyığı, 27 hazirandada toplu ağdamı yapıcam inşş

nusrallcım atlamışım afedersin cilt bakımını oğlak günlerinde yaparsak iki kat etkili olur.
27-28 haziran
24-25 temmuz
şimdilik yeterli sanırım.

birkaç gün içinde saç bakımıyla ilgili konu açmayı düşünüyorum.bu konuda da oldukça sıkıntılıyım,çocuk kadar saçım kaldı resmen..belki cilt bakımına orada daha çok yer veririm.çünkü saç derisi de cilt konusuyla yakından ilgili.

şu iki konu beni canımdan bezdirdi resmen.ben bi yol bulup işin içinden çıkıcam allah kısmet ederse.kendim çıkarken mümkün olduğunca çok kişinin de elinden tutabilirsem ne mutlu bana.

X