Çocuk Hastalıkları gözdeki siyah lekeler

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
merhaba arkadaşlar...
kızımın özellikle sağ gözünde grimsi dağınık lekeler var....
daha önceden çapaklanma için götürdüğümüz göz doktoru birşey dememişti(belki de farketmemişti) ama ben tekrar bir göz doktoruna götürmek istiyorum kızımı...
internette de araştırınca iyice tedirgin oldum....
bu konuda bilgisi olan ya da aynı durumda olanlar varsa bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim...

geçmiş olsun canım aynısı benim yiğenimdede var ablamda internetteki bilgileri okuyunca soluğu doktorda almıştı dr tedirginliğiniz anlıyorum ama kızınızın gözünde birşey yok ilerki süreçte geçer önemli sizin sandıığnız rahatsızlık değil demiş.ama sen yinede dr gtür götürmeden olmaz

çok teşekkür ederim canım.....evet en kısa zamanda doktora götüreceğiz biz de...

sükocum benımdekızımın gozunde mor bı leke vr kızım 3 yasında capaklanma sorunu yuzunden hafıf bı operasyon gecırmıstı ve ben ozamzn bu mor lekeyıde sormustum doktor onemlı bısey olmadıgını ve zamanla gececegını soylemıstı kızım 5 yasına gırdı ama hala vr beklemedeyım ınsallah gacer ınsallah sızınkıde onemsız bıseydır

sirinecim çok teşekkürler canım.....inşallah bizimki de önemsiz birşeydir.....

geçmiş olsun.benim oğlumda 3 yaşında aynı sorun ve korku bende de var.bizde dr a götürmeyi düşünüyoruz.birşey sormak istiyorum.oğlum 1 yıldır tv ve bilgisayarda çok vakit geçiriyor ve yakından izliyor.seninde öyle mi.daha önce yoktu sonradan çıktı acaba bundan mı kaynaklanıyor.ne yaptıysam önüne geçemedim.ille yakından seyredicek.

benm kızım da v seyretmeyi seviyor....mümkün olduğunca az izlettirmeye çalışıyorum...eşimin gözünde de küçükken varmış bu grimsi lekelerden...şu an yok....inşallah bizimkilerinde geçer zamanla....

geçmiş olsun.benim oğlumda 3 yaşında aynı sorun ve korku bende de var.bizde dr a götürmeyi düşünüyoruz.birşey sormak istiyorum.oğlum 1 yıldır tv ve bilgisayarda çok vakit geçiriyor ve yakından izliyor.seninde öyle mi.daha önce yoktu sonradan çıktı acaba bundan mı kaynaklanıyor.ne yaptıysam önüne geçemedim.ille yakından seyredicek.

Tv yi yakından izleme bütün çocuklarda var önüne birşey koymasan tv nin yapışır seyrederler

valla onuda denedim.koyduğum şeyin üzerine çıkıyor öyle izliyor.
merhaba arkadaşlar...
kızımın özellikle sağ gözünde grimsi dağınık lekeler var....
daha önceden çapaklanma için götürdüğümüz göz doktoru birşey dememişti(belki de farketmemişti) ama ben tekrar bir göz doktoruna götürmek istiyorum kızımı...
internette de araştırınca iyice tedirgin oldum....
bu konuda bilgisi olan ya da aynı durumda olanlar varsa bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim...
Merhaba, 2010 yılında en son yazısmalar kalmis. Aynı durumu kızımda yasiyorum. Su an 5 yasinda ve gecmedi. Buyuyunce sizde gecti mi gercekten?

X