bebeğim neden hareketli değil kızlar bana bi yardımcı olurmusunuz?

kızlar bebeğim şükür ki hareketlenmeye başladı 33.haftamıza girdik tekme atmıyo ama sürekli yer değiştiriyo karnım dalgalanıp duruyo ve bu benim çok hoşuma gidiyor dün doktora gittim doktor maşallah deyip durdu senin hamileliğinden ben hiç bişey anlamadım diyo çok sorunsuz bir hamilelik geçiriyorum inşallah sonuda mutlu biter sağ salimde kucağıma alırım

merhaba bende 20 haftalık hamileyim hiç hareket ettiğini hissetmedim şu ana kadar daha erken mi acaba?erkek benimde:))

Kizlar tesaduf gordum bu konuyu ya bende suan 33 haftalik hamileyim benim bebegimde cok sakin bi bebek tekmeliyo falan ama hani soyle bes alti kere arka arkaya tekmelemiyo mesela yada cok fazla donmuyo donuyo sonra duruyo dun doktora gittigimde soyledim nst ye bagladi orda gayet hareketliydi hanfendi ama normaldede zaten gun icinde fazla hareketli bi bebek degil bu ins sagligiyla ilgili bi problem degildir yani hep boyleydi birda okuyorum 33 haftalik hamileleri yok uykudan uyandiriyor yok uyutmuyor cok acitiyor falan benim kiz nazik mi olucak sizce birde biraz zayifiz 1900 gr ondanda olabilirmi

Herkese merhaba ben 24 haftalığım oğlum olacak inşallah bende çok az hissediyorum hareketlerini canım sıkılıyo korkuyorum bişeymi var diye kıpır kıpır olsun istiyorum ama yok :KK43:

X