Kına Gecesi kına gecesi için bayan orkestra

benim içinde cep numaralarını mesaj atarmısınz lütfen:KK43:

arkadaşlar bayan orkstranın telefonlarını buraya yazıyorum... henüz yeni üye olduğum için özele mesaj yazma yetkim yok..bayan orkstra telefon. gökçen hanım cep:xxxxxxxxxxxxev tel:xxxxxxxxxxxxxxxx bizde ekim ayı için kendilerini tuttuk.. hayırlısı olsun inşallah

burdan numara vermek yasak..google serap&gökçen rumeli yazarsanız face sayfasından ulaşabilirsiniz..orda cep noları var..sevgiler..

çok şükür nişanımm oldu.. ancak yazabiliyorum..bayan orkestra bir harikaydı.. hiç bu kadar ummamıştım..kızlar sizde benim gibi tesettülüyseniz ve eğlencelerinize erkek sokmuyorsanız bayan orkestra yı tavsiye ederim..özelden mesaj atan arkadaşlara toptan bir cevap vermiş oldum cünki mesaj atma hakkım yok..cidden cok iyidiler.kınamdada kesinlikle onları tutacagım...

kızlar selam... nolur banada yardımcı olun.
kına gecesi için süper bi firkimiş ama tel. no göremiyorum tabi:KK43:(
bana da mesaj atarmısnız tel.larını

kızlar selam... nolur banada yardımcı olun.
kına gecesi için süper bi firkimiş ama tel. no göremiyorum tabi:KK43:(
bana da mesaj atarmısnız tel.larını

sanırım burda telefon vermek yasak...googladan falan bulabilirsiniz..ben faceden bulmuştum..serap&gökçen diye yazılıyordu yanılmıyorsam..

izmir ve ilçelerine bayan orkestra..bayanlar arası kınagecsı sünnet vs. eglencelrınızde hızmetınızdeyız.ensa2011@mynet .com bıze ulsın

özele yazma yetkim yok..arkadaşlar google bayan orkestra veya serap&gökçen yazarsanız bilgilerine ulaşabilirsiniz.face sayfalarıda bayan orkestra diye geciyor.

benim kınamda bayan dj vardı gayette güzel eğlendik.isteyen olursa numarasını verebilirim.veya web adresinide yazabilirim.

Bursa'da bayan piyanist ya da orkestra arıyorum, bilen varsa lütfen irtibat kursun.

X