Kına Gecesi kına gecesi için bayan orkestra

netabla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
36
0
60
arkadaşlar merhaba...
geçen gece arkadaşımın kızının kınasında bayan orkstra vardı... ilk defa karşılaştığım bu durum acaip hoşuma gitti..her iki bayanda canlı müzik yapıyor davul falan çalıyorlardı...Kendilerinle görüştüm istanbul içinde olmak kaydıyla her türlü kına nişan düğün v.s gibi yerlere gittiklerini söylediler... Arzu edenler için bir alternatif olabilir diye düşündüm..Bizim gittiğimiz kınanın yöresi rumeli (göçmen) idi..ve bütün şarkıları canlı bazende cd calarak okudular..süper eğlendirdiler...aaklınızda bulunsun diye yazayım dedim.. ayrıcana bayan garson ve kameremanda temin ettiklerini söylediler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayyy süpermiş :-) Ama ıstanbul'da işte :KK43: Keşke burada da olsa ne güzel olurdu. :-)

arkadaşlar bayan orkstranın telefonlarını buraya yazıyorum... henüz yeni üye olduğum için özele mesaj yazma yetkim yok..bayan orkstra telefon. gökçen hanım cep:xxxxxxxxxxxxev tel:xxxxxxxxxxxxxxxx bizde ekim ayı için kendilerini tuttuk.. hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
tam aradıgım sey ya cokkk saol canım tesekurederım umarım ucretlerıde uygundur

kızlar bu kadar tesadüf olur yani...daha dün aynı orkstrayla camlıcada bir kınada karşılaştım fiyat sordum.. bugün buraya girdim sizde fiyat sormuşsunuz...canım fiyatları şöyleymiş..kendileri fatih semtinde oturuyormuş..eğer fatihe fazla uzak olmayan semt olursa 300 tl ...semt uzaklaştıkça fiyattda artıyormuş..veya geliş gidişlerinde araba yollarsanız fiyat azalabiliyormuş...ama gerçekten düğün gibi yapıyorlar cok hoş bir anne kız ....hem söylüyorlar..hem davul çalıyorlar..hemde cok sempatikler ve en önemlisi her yöreye hitap ediyorlar...kendi kınamızda dahil 3 kez dinledim gercekten tavsiye ederimm...sağlıkla kalınn

arkadaşlar bayan orkstranın telefonlarını buraya yazıyorum... henüz yeni üye olduğum için özele mesaj yazma yetkim yok..bayan orkstra telefon. gökçen hanım cep:xxxxxxxxxxxxev tel:xxxxxxxxxxxxxxxx bizde ekim ayı için kendilerini tuttuk.. hayırlısı olsun inşallah

sılınmıss numara bana atabılırmısınızz numarayı?

:nazar: benımde kına gecem 5ay snra tam aradıgım şeyi sundunuz bana bayan orkestra arıyorudum ama dediginiz gökçe hanıma nasıl ulaşabılırım telefonu yazmışsınız ama yasak oldugu için çıkmamış heralde e maile bilgi atarsanız bu konuda benı çok memnun edersiniz şimdiden teşekkurler :nazar:

bu konuda benimde yardımlarınıza ihtiyacım var kına gecem sadece bayanlar arasında olacak ama orkestra işi bozuyor herkes oynasın istiyorum rahat rahat numarayı hemen almak istedim ama gözükmüyor burdan mail(mesaj)atarsanız çok memnun olurum:KK64:

arkadaşlar numara vermek yasak..özele yazma yetkimde yok ..eğer google dan serap gökçen bayan rumeli grubu yazarsanız müzisyen bayanların face sayfasına erişiyorsunuz orada gerekli iletişim bilgileri var

slm arkadaşlar bende sıref bayan orkestra iin bu sayfaya üye oldum bana birisi bayan orkestranın numaralarını yollarsa çokk memnun olducam gerçkten. kına gecem için bende bayan orkestra arıyordum çok makbule geçicek inanınki.şimdiden teşkler

arkadaşım google serap gökcen rumeli yazarsan gerekli iletişim bilgilerini bulursun..burada numara vermek yasak...

slm kızlar :KK3:

bana da numarayı acilen atarsanız çok ama çok sevirim. ne zamandır arıyordum. şimdiden teşekkür ederim.:KK9:

slm kızlar :KK3:

bana da numarayı acilen atarsanız çok ama çok sevirim. ne zamandır arıyordum. şimdiden teşekkür ederim.:KK9:

esracım yukardada yazdıgım gibi burdan numara vermek yasak..goggle da- serap gökçen rumeli-yazarsan face sayfalarına ulaşıyorsun..orda gerekli bilgiler ve telefon numaraları var..mutluluklar

bayan orkestrayı ben gecenlerde bir arkadaşımın kınasında izledim.. eylülde nişanım var .onları tuttum..gercekten harika bir eğlence oldu.inşallah benim nişanımda güzel gecer..

Ankara'da, gerçekten iyi organize olmuş bayan orkstra tanıyan varsa bilgilendirirse çok sevinirim. :KK70:

gecen ay kına geceme bu grubu tuttum..düğünümden cok daha güzel olan kına gecem için serap ve gökçen hanıma teşekkür ediyorum..ve herkese bu grubu şiddetle tavsiye ediyorum..özellikle bizim gibi muhafazakar olupta kına gecesine hiç erkek sokmayanlara... mutlu kalın

bende haziran gibi düşündügümüz kına gecem için bayan davulcu arıyodum...eger numarasını bi şekilde ulaştırırsanız çok çok çok mutlu olurum :)

X