Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

rüyamda topkapı sarayındaydım padişahların kıyafetlerinin olduğu bölüme geliyordum ne kadar büyük uzun kıyafetler diye düşünürken birden orada padişah 5.mahmud beliriyor (aslında gerçekte osmanlı da 5.mahmud yok bildiğim kadarıyla) ama tahtın üzerinde ayağa kalkıyor ve çok büyük devasa görünüyordu,şaşırıyordum falan.
ne demek sizce?

kızlar ben de rüyamda köy evi gibi bi evin içindeydim güvercinler vardı bir sürü.
yavrular da vardı büyükler de vardı.
birisi onları yemliyordu o sırada ben de en küçük olanı elime alıyordum sevmek için.
yalnız kuşarın kuyruk kısımları renkliydi. bazılarının mavi bazılarının pembe bazılarının sarı vs.
ve elime aldığım yavru kuşun da kuyruk kısmı pembeydi.

l ilginç olan şu bu rüyayı ilk defa görmüyorum.

sizce ne anlamı var bunun_?

selam kızlar bende uzun zamandır ruyalarımda ya felc gecırıyorum ya dılım tutluyorrr yanı sureklı tekrarlıyorr amaa anlamadım gıttı:KK43: varmı yorumu olan buna?

kızlarrrr, ben de senelerdir(en az 6-7senedir) hep aynı rüyaları görüyorum. sürekli deniz yada havuzla ilgili oluyor. ya denize gitmek için yolda karşıma çıkan engelleri aşıp denize ulaşmaya çalışıyorum, deniz dalgalarını yükseltip bana ulaşmaya çalışıyor, ya apartman boyunda sular yükseliyor ya kirli su içinde berbat yaratıklar olan havuzun üstünde havalanıp yürüyorum, bazen sadece denizin kıyısında dolaşıyorum bazen sadece yüzüyorum çoğu zaman bu rüyalarda yalnız değilim havuzda başka yüzenler yada denize gitmek için yanımda olanlar var; rüyada tanıdığım kişiler oluyor ama şuan hiçbirini tanımıyorum. ayrıca bir değil birçok havuz var, yan yana bir nevi aqua park gibi birçok havuz. daha bu gece de yine havuzlu rüya gördüm. birçok havuz var bazı havuzların sadece yüzeyinin yarısı buz tutmuş ama aynı havuzun diğer tarafları normal içinde yüzenler var. buz tutmuş yüzeyin altı normal. bazı havuzların tamamı normal, yine yüzenler var, yine tanıdıklarım varmış, ben biraz buzlu havuzda yüzüyorum, sonra normal havuzlara geçiyorum, çok az dalıyorum, sonra yine yüzüyorum bazen dinlenip kenarında duruyorum. sonra saatin alarmı çalıyor, uyanıyorum, rüyam yarım kalıyor. yıllardır yüze yüze bitiremedim havuzları denizleri, nereye gidecek bunun yorumu anlamıyorum, fikri olan var mı?

kızlarrrr, ben de senelerdir(en az 6-7senedir) hep aynı rüyaları görüyorum. sürekli deniz yada havuzla ilgili oluyor. ya denize gitmek için yolda karşıma çıkan engelleri aşıp denize ulaşmaya çalışıyorum, deniz dalgalarını yükseltip bana ulaşmaya çalışıyor, ya apartman boyunda sular yükseliyor ya kirli su içinde berbat yaratıklar olan havuzun üstünde havalanıp yürüyorum, bazen sadece denizin kıyısında dolaşıyorum bazen sadece yüzüyorum çoğu zaman bu rüyalarda yalnız değilim havuzda başka yüzenler yada denize gitmek için yanımda olanlar var; rüyada tanıdığım kişiler oluyor ama şuan hiçbirini tanımıyorum. ayrıca bir değil birçok havuz var, yan yana bir nevi aqua park gibi birçok havuz. daha bu gece de yine havuzlu rüya gördüm. birçok havuz var bazı havuzların sadece yüzeyinin yarısı buz tutmuş ama aynı havuzun diğer tarafları normal içinde yüzenler var. buz tutmuş yüzeyin altı normal. bazı havuzların tamamı normal, yine yüzenler var, yine tanıdıklarım varmış, ben biraz buzlu havuzda yüzüyorum, sonra normal havuzlara geçiyorum, çok az dalıyorum, sonra yine yüzüyorum bazen dinlenip kenarında duruyorum. sonra saatin alarmı çalıyor, uyanıyorum, rüyam yarım kalıyor. yıllardır yüze yüze bitiremedim havuzları denizleri, nereye gidecek bunun yorumu anlamıyorum, fikri olan var mı?

Bildiğim kadarıyla deniz en çok görülen rüyalardan birisi, ama sende bayağı bir saplantı haline gelmiş meraklımelihat :) Genelde yorumları da güzeldir. Bildiğim bi site var, oradan baktım da, tabiri çok uzun, istersen direk oku: Rüyada deniz görmek nedir?

arkadaşlar ben yatmadan önce çok dua etmiştim RABBİM nasıl dua etmeliyim napmalıyım bana bi yol göster diye..rüyamda annemin teyzesinin evine hırsız giriyodu annemin teyzesi çok korkmuştu o arada bi ses bana diyoki 100 tane ihlas suresi oku diyo bende okuyorum bi çanak gibi bişiyin içine üflüyorum içinde sıvı bişiy vardı böyle çorba gibi ya da alçı gibi bişiydi..ben üfledikten sonra orda bi surat beliriyo hırsızın yüzü görünüyo sonra bizde gidip o hırsızı yakalıyoduk :) ben tabi bu rüyadan sonra hemen 100 tane ihlas suresi okudum bilmiyorum artk psikolijik bişiymiydi :)

rüyamda topkapı sarayındaydım padişahların kıyafetlerinin olduğu bölüme geliyordum ne kadar büyük uzun kıyafetler diye düşünürken birden orada padişah 5.mahmud beliriyor (aslında gerçekte osmanlı da 5.mahmud yok bildiğim kadarıyla) ama tahtın üzerinde ayağa kalkıyor ve çok büyük devasa görünüyordu,şaşırıyordum falan.
ne demek sizce?

bence gücü kuvveti gösteriyo tatlım acaba yakınında etrafında sana bi konuda destek olacak olan birilerimi varki

Merhaba be bu sitede yeniyim, her ne kadar uzun zamandır takip ediyor olsam da :)
Dün Hıdırellez'di, pek inanmam böyle dileğini çiz filan olaylarına ama sırf umut işte, çizdik eşimle; 1 kız1 erkek çocuk çizdik, şu an 2yaşında olan kedimizi çizdik bir kalp içine aldık, kalbin içine mutlu aşk dolu bir hayat filan yazdım...
Her neyse..
Rastlantı sanırım, akşam çok kısa süren bir rüya gördüm ama aklımda kalan tek rüya da o..
Biri bana hamile olduğumu söylüyor, 2 haftalık hamilesin diyor çok şaşırıyorum mutlu oluyorum!

(Not:Adet takvimimi tutamıyorum unutuyorum işaretlemeyi o yüzden bir şey diyemeyeceğim, doğum kontrol hapını aralıkta bıraktım folik asit verdi doktorum hala kullanıyorum.))
Şimdiden çook teşekkürler!!!

Merhaba. ben yaklasık 20 gün önce bi rüya gördüm. ilk defa bir rüyadan bu kadar çok etkilendim açıkcası. 20 gündür de beynimden silinmedi hala.Baya araştırmama ve arkadaşlarıma sormama rağmen bişey bulamadım. Anlatmaya başlm;

Şimdi ben 17 yasındayım ve bakireyim. Eski sevgilimle ufak şeyler yaşadık ama abartılı değil tabiki hiç bişey olmadı.
Neyse. Rüyamda aniden bi kalabalık geldi gözümün önüne. Annem , bir kaç kişi ve bir doktor.
Yere baktığımda her yer kan içindeydi. ama parça parça. Doktor bana kürtaj olduğumu söylüyo ve korkulcak birşey olmadığını anlatıyo.
Ben şaşırıyorum tabi iyide ben hamile değildim ki felan diyorum. Sonra eski sevgilim arıyo beni ve bana kızmaya başlıyo. Bnden habersiz nasıl çocuğumu öldürürsün falan. Akşama hazırlanmamı istiyo ve beni istemeye geliceklerini söylüyo. daha sonra sürekli elim karnımda dolaşıyorum ortalıkda. üstümde bi elbise var ve kan içinde ama bu kanı bi tek ben görüyorum. bi arkadasımın evine gidiyorum orda uzanıp ağlamaya başlıyorum bebeğim gitti öldü diye. arkadaşım beni teselli ediyo. elim karnımada uyuya kalıyorum ve o anda uyandım. anlamı ne acaba bi fikriniz var mı .s

rüyamda hastane gibi bir yere götürdüler beni ama üstümde öyle bir ağırlık varki hareket edemiyorum arı bakıcıları gibi bembeyaz kıyafet giymiş yüzleri görünmeyen iki kişi kollarımın altından tutatarak taşıyorlar beni her yer bembeyaz yalnız kapılar duvarlar ve son teknoloji herşey üstümde siyah bir kıyafet var derken cam bir şırınga çıkardılar 10 cm büyüklüğünde içinde yağ gibi kahverengi bir sıvı var onu kalbime encekte ettiler kalbime encekte ederlerken o sıvıyı hissettim resmen derken önemde bir kapı açıldı dışarı çıkardılar beni bulunduğum yer hilal şeklinde bir yere bağlı olmayan bir betonarme balkonama çok büyük balkonun üstü bembeyaz giyinmiş rüküya durmuş insanlarla dolu ama binlerce insan hilalin tam karşısındada dağla bir boy çok yakışıklı sarışın yeşil gözlü siyah cübbeli sarıhı yesil siyah bir delikanlı bana bakıyor ve gülümsüyor derken onun gözünden bir ışık hüzmesi geldi benim gözüme girdi bu arda masmavi bir gökyüzünün ortasında burası o ışık hüzmesi gözüme girince uyandım

Merhaba be bu sitede yeniyim, her ne kadar uzun zamandır takip ediyor olsam da :)
Dün Hıdırellez'di, pek inanmam böyle dileğini çiz filan olaylarına ama sırf umut işte, çizdik eşimle; 1 kız1 erkek çocuk çizdik, şu an 2yaşında olan kedimizi çizdik bir kalp içine aldık, kalbin içine mutlu aşk dolu bir hayat filan yazdım...
Her neyse..
Rastlantı sanırım, akşam çok kısa süren bir rüya gördüm ama aklımda kalan tek rüya da o..
Biri bana hamile olduğumu söylüyor, 2 haftalık hamilesin diyor çok şaşırıyorum mutlu oluyorum!

(Not:Adet takvimimi tutamıyorum unutuyorum işaretlemeyi o yüzden bir şey diyemeyeceğim, doğum kontrol hapını aralıkta bıraktım folik asit verdi doktorum hala kullanıyorum.))
Şimdiden çook teşekkürler!!!

ekleme yapıyorum:

Dün kan ve idrar testinden bugün de doktordan onaylı bir şekilde 3-4haftalık olduğunu öğrendim yani rüyam bana gerçeği söylemiş !!
Hala inanamıyorum :KK70:

kimse rüya görmüyor galiba
actigim konuyu kapatabilirsiniz.

benim rüyamıda yorumlayın lütfeen savaş çıkabilir:KK43:
rüyamda elimde cep telefonum vardı harita kısmı çalıştı birden samsun şehrinde oluyorum neyse ara sokaklardan bir eve giriyorum orda sevgilim varmış allaalla diyorum bu adamdan ses çıkmıyo nerde aca içeri girdim 3yada 4 tane akide şekeri vardı birini yedim baktım banyodan ses geliyo tam o sırada sevgilim çıkacakmıştı üzerime örter gibi oldu ben iteledim açtım baktım yanında bi kadııın var ben biraz kızıyorum bana dediki sevgilim benim karım sensin sonra ben gidiyodum galiba küsüp
ne olur yorumlayın gerçekten beni aldatıyomu acaba

rüyamda babannemi görüyorum..babannem yanımda oturuyor ama bir taraftan ölüm haberi geliyor çok üzülüyorum..Bu arada gerçek hayatta babannem sağ..
birkaç gün önce de rüyamda halamlarla geziyoruz ve babannemin ölüm haberi geliyor çok üzülüyoruz...

umarım bu rüyalarım çıkmaz ya babannemi kaybedersem çok üzülürüm..

gördüğüm bir diğer rüya rahmetli annemle ilgili...annem çırılçıplak yanımda oturuyormuş bir ingilizce sınavına yetişmeye çalışıyorum..hadi anne giyin de yetişelim diyorum ama annem bir türlü giyinmiyor..taksiyle gideyim diyorum, birisi de çok para tutar diyor..sonuç olarak taksiye binmekten de vazgeçiyorum ve sınava gidemiyorum..

yorumlarsanız çok sevinirim.

Öncelikle Merhaba
Kisaca gördüğüm rüya:İlk bass film gibi basliyor rüyam mesela bazi filmlerde bi ailenin yaptiklarini anlatmadan gecmisini gösterir ya benimkide öyle basliyor
Rüyamda ilk bas bir aile görüyorum kuş bakışı olarak yer sofrasinda yemek yiyolar bir dede var sonradan delirmis o dede yemek yemiyor ama eşi cocuklari torunlari yiyor o sirada dede torunun oyuncak bebeğine vurup duruyor ve bi süre vurduktan sonra dedenin eşine bişiyler oluyor tipki o bebek esinin kuklasiymis gibi bebege vurdukca eşi cigriniyor ve kadin orda ölüyor.

Sonra bölüm atliyorum artik olaylar kendi gözümde gerceklesiyor :Kendimi yasadiğim mahallenin bir sokagında buluyorum ve bana o aileden biri kara büyü veya herneyse bisi yapmis gibi onlari ariyorum sonra evlerini buluyorum evleri müstakil ve önünde bahcesi var kapiyi caliyorum ve o dedenin torunu aciyor (Rüyamda o deli dedenin 2 tane torunu var 2 side kiz biri 17 yasinda dieri kücük)sonra iceri giriyorum ve bana bisiyler olmus gibi durumu anlatiyorum dedenin kızına yani torunlarin annesine ve sonra onu anneleri:'kizlarimdan biri yapmis'diyor sonra kizlarinin yanina gidiyorum kücük kizina soruyorum ben yapmadim ablam yapmis diyor bu sirada kendimi ölcek gibi hissediyorum ve kücük kızın ablasının yanına gidiyorum 'biraz konusabilirmiyiz?'diyorum ve kiz bana git basimda diyor beni kapının önüne kadar geciriyor ve kapiyi aciyor ben giderken arkama o kıza bakıyorum oda bana (yalniz o büyük kız yasadigim mahallede gecen arkadasimla gezerken telefon bulduk sahibinin babasi almaya geldinde yaninda bir kız vardi ona benziyor o kızı ilk defa gördüm ve arkadasim dedigine göre o kız evliymis arkadasimin evinin orada oturuyomus halbuki kız 16-17 gösteriyor bende 17 yasindayim neyse)kizla birden sarildik birbirimize ve eve girdim sonra yine bölüm atladik sadece kızla evli oldugumu biliyorum sonra öyle yasiyor gidiyoruz uyaniyorum bu kadar.
SİMDİDEN İLGİLENDİNİZ İCİN TESEKKÜR EDERİM.
AYRİCA BEN NORMALDE PEK GECE RÜYA GÖRMEM ÖGLEN VAKTİ YANİ KİSA UYKULARDA GÖRÜRÜM.BU RÜYAYİ SAAT 1 DE UYANDİM SONRA GERİ UYUDUM 3 TE KALKTİM O UYKU SİRASİNDA GÖRDÜM LÜTFEN YARDİM EDİN.
YORUMLARİNİZİ MESAJ OLARAK GÖNDERİRSENİZ COK MEMNUN OLURUM BURAYA YAZARSANİZ GÖREMEYEBİLİRİM.

Ruya yorumu lutfeennnn acıl- temız kalplilik boyle bırsey ıste
Kızlar ben krıtık bır durumdayım 3 senelık bı ılıskım cok ama cok kotu bur sekılde bıttı 2 gun oldu. Bu ruyayı asıl arkadasım gormus genelde hep ruyaları cıkmıstır hele bana hep cıkar, ısın ılgınc yanı bu ayrılık gerceklesırken ve bız kavga ederken o uyuyormus ve ruyasında da aynı sekılde kavga edıp ayrıldıgımızı goruyo olması ve zaten uyandıgında benım cagrımı gormus telınde ben onu aramıstım hıcbır seyden haberı yoktu. Ruyaya gecıyım, benım kendı evımdeymısız yatak odamın balkon camının onunde tartısıyormusuz , sevgılım beyaz tısort gıyıyormus ondan once ıse kavganın baslangıc sebebı onun ıcıo olmasıymıs ben kızıyormusum ona gene mı ıcıosun dıe sonra eskı erkek arkadasımın ısmını ortaya atıomusum oda gene sen nıye ısmını gecırıyosun falan dıyıyomus ne karsılastırma yapıosun dıe kızıp evden cıkıp gıdıyormus.( daha once hıc boyle bır tartısmamız olmadı bole bısey asla yapmam) nolur yorumlayabılır mısınız ben sadece burda balkon unun ne anlama geldıgıne baktım zaten ayrılık demekmıs bu kadar tutmasına sok oldum

slm arkadaslar
bir cogumuz gördügümüz rüyallarin neye cikacagini merak ediyor
rüyanizi yazin hep beraber yorumlayalim

sizi en cok etkileyen rüyanizi paylasmak isermisin?
Benımkısını de yorumlar mısınız kac yere yazdım ama hıc cevap alamadım benım ıcın cok onemlı bıde bı dua vermıssınız sımdı yspıcam baska onerınız var mı duayla ılgılı cok dardayım ve karmasadayım :KK43:

Benımkısını de yorumlar mısınız kac yere yazdım ama hıc cevap alamadım benım ıcın cok onemlı bıde bı dua vermıssınız sımdı yspıcam baska onerınız var mı duayla ılgılı cok dardayım ve karmasadayım :KK43:

canim panikleme evet balkon ayriliga cikiyor ben kac sefer tecrübe etdim bu kesin diyebilirim
yalniz suda var bu rüyan sana bir uyari gibi geldi bana
erkek arkadasin aslinda iyi biri beyaz tisort üstünde olmasi buna isarete senin icin hayirli
ama onun icki icmesi cok kederde üzüntüde olmasini gösterir ve kavganiz onun sninle ilgili bazi süpheleri olabilir yada bazi konularda eminsizlik kararsizlik yasiyor olabilir ic dünyasinda bunu sen farketmemis olabilirsin onu anlamaya calis sakin birsekilde konus onunla yargilamadan sadece dinle kendini savunmaya gecmeden sadece dinlemeye calis

ickili birini görmek o kisinin gercekden cok sikintida bunalimda olduguna isaret yada böyle bir duruma düsmesi söz konusu
allah rüyani hayira cikarsin canim

merhabalar kızlar;

rüyamda bi çeşme gördüm zemzem çeşmesiymiş zemzem akıyomus ama ıkı tane zemzem çeşmesi biri erkekmiş biri bayan erkek çeşmesinin önünde biri oturuyo ama kım oldugunu gormuyorum banya diyorki;
zemzem suyu herseyı sıler onunde kaya ve kagıt var zemzem suyundan parmagıyla alıyo kaya ve kagıda suruyo ve yazı siliniyo

rüyam boyledı hayırdır ınsallah yorumluyabılecek bırı varmı acaba aranızda

X