Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

mahsumdegiliz

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
481
0
slm arkadaslar
bir cogumuz gördügümüz rüyallarin neye cikacagini merak ediyor
rüyanizi yazin hep beraber yorumlayalim

sizi en cok etkileyen rüyanizi paylasmak isermisin?

ya kızlarr hayır olsun ben anlatıym rüyamı bir plajdayım yanımda kım var hatırlamıyorum ama ben plajda yürürken üstümde bikini var herkes cok guzel olmuş yakışmış falan dıyor ama kımse iç çamasırımın ustune bıkınımın altını gıydıgımı solemıyor yada farketmıyorlar sonra ben buyuk agzı acılmış denız kabugu goruyorum içine 4 5 yasındakı cocuk gırecek buyuklukte bır suru denız taşı taş falan var ve aralarında 1 yada 2 tane inci var onlarda küçük taş gıbı ufaklıkları ama gercekmı bılmıyorum gıdıyorum alıcam aynı zamndada bıraz ılerde kız kardeslerım kumda denız taşları arasında secım yapıolar buda guzel buda guzel diye bende katılıyorm sonra.ben camasırımı farkedıyorum ustumu degiştırmek için soyunma kabınıne gıdıyorum ondan sonrada oda gıbı bı yere gecıyoruz tas secmeye orda devam edıyoruz aralarında ustunde siyah ipi olan dikiş iğnelerıde var ama karıstıryorz elımıze falan batmıyo sonrada uyandım nedemek acaba :) yorumlayabılen varmıdır

canim senin bir cok talibin kismetin cikacak ama aralarindan iki tane si cok hayirli kismet ve sen secim yapmak zorunda kalacaksin bu secimi yaparken arkadaslarinla fikir alisverisinde bulunacaksin ama sen kendi kararindan sasma senin sectigin kisi onurlu olgun biri olacak .ayriyetden dedikodunu yapanlar var senin bir yanlisini yakalmak isteyen biri veya birileri var ama aklini kullanir dogruyu yanlisi ayirt edebilirsen sana zararlari olmicak kimseye sirrini verme herkesede güvenme derim ben,
ve hayatinda yeni bir tecrübe kazanacak farkli seyler düsünmeye basliyacaksin.
ayriyetden senin icin keder yapan senle birlikdelik isteyen biri var veya tekrar birlesmek isteyen biride olabilir.

ya cok sacmaladim herhalde :bbo:
ne biliyim böyle geldi suan icimden

bu arada kismet derken her acidan olabilir.

ben cok acayip rüyalar göruyorum. sanki rüyamda film izler gibiyim. bazen uyanıyorum ama rüyam yarım kalmasın dıye tekrar uyuyorum.

tesekkur edıyorum yorumun için inş boyle guzel olur ben sözluyum şu anda askımı sevıyorum ama ailem bazı problemler cıkartıyor ne yapıcam bılmıyorum :KK43:( o yuzden ıns hayra yorulur.:) saol tekrar

Ayy süper bir bölüm bu.:lepi:
Ben de yazmak istiyorum rüyamı. Bir buluşmam olacak yarın o aklımı kurcalıyor bu dönemde. Onunla da alakalı olabilir belki. Çünkü acaba nasıl olacak fln diye düşünüyorum. Dün de o şekilde uyudum.
Bir kadına fal baktırmaya gidecekmişim. Yolda arkadaşla yürürken bir anda karar veriyorum buna. Giriyoruz içeri kadınla konuşmak istediğimi söylüyorum. Tereddüt ediyor gittiğimiz yerin çalışanları ve tamam çağırıcaz kadını diyorlar.
Sonra kadını görüyorum yani falcıyı. Fal bakmasını söylüyorum tamam diyor. Aradan biraz zaman geçtikten sonra oldukça esmer ve bir de beyaz tenli bir erkek beliriyor odada.
Kendimi onların arasında buluyorum birden. Beyaz tenli olan fincanı eline alıp falıma bakıyor. Bana yakın zamanda bir duygusal ilişki yaşıcaksın diyor. Çok çook güzel bir evlilik yapacaksın diyor. Ee başka diyorum başka bir şey söylemiyor. Ben de beni kandırdığını düşünüyorum. Diğer kadın nereye gitti o niye bakmıyor falıma ben onu istemiştim fln diyorum. Neysee bunu da geçiştiriyorlar ve duymazlıktan geliyorlar sorduğum soruları. Bu arada bulunduğumuz odada yakın arkadaşım da benimle beraber. Toplam 4 kişiyiz. Sonra arkdaşım çıkıyor odadan herhalde. Ben de çıkmaya hazırlanıyorum ama bu 2 erkek yanıma yanaşmaya başlıyor. Bana dokunduruyorlar malum organlarını. Ben de iğrenip itiyorum onları. Çok şaşırıyorum bunu yapmalarına. (Gerçek hayatta da malesef sadece cinsel anlamda yaklaşan çok erkek oluyor bana) Ve şu rengi daha açık olan çocuk ben alıcam seni. Benimle olacaksın fln diyordu. Beni sıkı sıkı tutmuştu kurtuldum ellerinden, kollarından nihayet. Bir de yanlarından ayrılırken bana ısrarla görüşürüz diyorlar. Aslında ben de belki o çocukla sevgili olabiliriz diye düşünüyordum tüm olanlara rağmen.
Sonraa bir kumsal görüyorum. Park görüyorum. Annem, babam, kardeşim ve arkadaşım da oralarda. Çok mutluyuz eğleniyoruz. Benim kafam bu fal ve taciz olayları yüzünden karışmış olsa da ben de iyiyim, ailem çok mutlu. Arkadaşım da öyle.
Sonra bizim eve gidiyoruz ama şimdi oturduğumuz ev değil orası. Daha büyük ve ferah bir yer önünde denizi var parkı var vs. Yatak odasına giriyorum. Annem dolabı toparlıyor. Yanında dururken arkadaşım odaya giriyor üzerinde açık pembe renkte bir elbise var. Çok güzel görünüyor vücudu. Gerçekte daha kilolu ama rüyada zayıf. ona bu elbiseyi annem vermiş. Anneme diyorum ki niye ona veriyorsun insan kızına verir fln. Alınıyorum ve kızıyorum anneme. Ama annem zaten o güzel bir elbise değil ki diyor. Arkadaşım da aynada kendine bakıyor. Ona elbiseyi çok beğendiğimi söylüyorum. Annem bana o elbise iyi değil dediği halde beğendiğini ifade ediyor arkadaşıma.
Bunun anlamı nedir?
bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de eski sevgilimle ayrılığımızdan yaklaşık 1 yıl sonra bu rüyayı gördüm. Bu süre içinde hiç irtibat kurmmadık kendisiyle ve bitti benim için.
Çok şaşırmıştım bu rüyayı gördüğüme.
Rüyamda bir tren garında gördüm kendimi. Elimde bir çanta ya da bavul gibi bir şey vardı ve onu bekliyordum. Hep gülümsüyordum. Nihayet buluşucaz diye düşünüyordum. Çünkü bunu daha önce gerçekleştirememiştik gerçek hayatta. Bir başka erkek daha var. O arkadaşımmış ve benim yanımda gelmiş eşlik etmek için. Ama benden uzakta duruyor.
Baya bekliyorum ama gelmiyor eski sevgilim. Üzülüyorum.. Ardından o arkadaşım yanıma geliyor ve biraz teselli ediyor beni. Ben de ona amaaan ben zaten alışığım. Gelse şaşardım fln diyorum ve pek takmıyorum olayı.
Bunu da çok merak ettim.

tryamour
rüyan

bir kargasa olacak
cevrendeki insanlara dikkat et gizli planlar yapan bir erkek var
gözünü ac kendin icin iyi olani sec
yanlis karar alabilirsin aylenenin söylediklerine kulak ver
hayatinin bir dönüm noktasina gelebilirsin bu rüyan sana acik bir uyari olabilir..
falci görmek sikintiya düsmek yanlis adimlar atiyorsun dikkat

sana bir dua vereyim
önce abdestli al sonra yatagina yatinca su duayi 3 kere oku
ya habiyru celle celalüh.
sonra icinden bilmek istedigin niyetini söyle ve kimseyle konusmadan uyu
ilk gün rüyan karisik olacaktir net görmiyebilirsin ama bunu devam edersen sonunda niyet etdigin her ne ise görürsün :roflol:

Hadi yaaa.. kafamçokkarıştı
Aslında hiç de öyle karışık işler içinde fln değilim ama..bilmiyorumkismile Dönüm noktası demekkk..Hmmm
Çok sağol yorum için.
Peki 2. rüyamın manası nedir?

Ayy süper bir bölüm bu.:lepi:
Ben de yazmak istiyorum rüyamı. Bir buluşmam olacak yarın o aklımı kurcalıyor bu dönemde. Onunla da alakalı olabilir belki. Çünkü acaba nasıl olacak fln diye düşünüyorum. Dün de o şekilde uyudum.
Bir kadına fal baktırmaya gidecekmişim. Yolda arkadaşla yürürken bir anda karar veriyorum buna. Giriyoruz içeri kadınla konuşmak istediğimi söylüyorum. Tereddüt ediyor gittiğimiz yerin çalışanları ve tamam çağırıcaz kadını diyorlar.
Sonra kadını görüyorum yani falcıyı. Fal bakmasını söylüyorum tamam diyor. Aradan biraz zaman geçtikten sonra oldukça esmer ve bir de beyaz tenli bir erkek beliriyor odada.
Kendimi onların arasında buluyorum birden. Beyaz tenli olan fincanı eline alıp falıma bakıyor. Bana yakın zamanda bir duygusal ilişki yaşıcaksın diyor. Çok çook güzel bir evlilik yapacaksın diyor. Ee başka diyorum başka bir şey söylemiyor. Ben de beni kandırdığını düşünüyorum. Diğer kadın nereye gitti o niye bakmıyor falıma ben onu istemiştim fln diyorum. Neysee bunu da geçiştiriyorlar ve duymazlıktan geliyorlar sorduğum soruları. Bu arada bulunduğumuz odada yakın arkadaşım da benimle beraber. Toplam 4 kişiyiz. Sonra arkdaşım çıkıyor odadan herhalde. Ben de çıkmaya hazırlanıyorum ama bu 2 erkek yanıma yanaşmaya başlıyor. Bana dokunduruyorlar malum organlarını. Ben de iğrenip itiyorum onları. Çok şaşırıyorum bunu yapmalarına. (Gerçek hayatta da malesef sadece cinsel anlamda yaklaşan çok erkek oluyor bana) Ve şu rengi daha açık olan çocuk ben alıcam seni. Benimle olacaksın fln diyordu. Beni sıkı sıkı tutmuştu kurtuldum ellerinden, kollarından nihayet. Bir de yanlarından ayrılırken bana ısrarla görüşürüz diyorlar. Aslında ben de belki o çocukla sevgili olabiliriz diye düşünüyordum tüm olanlara rağmen.
Sonraa bir kumsal görüyorum. Park görüyorum. Annem, babam, kardeşim ve arkadaşım da oralarda. Çok mutluyuz eğleniyoruz. Benim kafam bu fal ve taciz olayları yüzünden karışmış olsa da ben de iyiyim, ailem çok mutlu. Arkadaşım da öyle.
Sonra bizim eve gidiyoruz ama şimdi oturduğumuz ev değil orası. Daha büyük ve ferah bir yer önünde denizi var parkı var vs. Yatak odasına giriyorum. Annem dolabı toparlıyor. Yanında dururken arkadaşım odaya giriyor üzerinde açık pembe renkte bir elbise var. Çok güzel görünüyor vücudu. Gerçekte daha kilolu ama rüyada zayıf. ona bu elbiseyi annem vermiş. Anneme diyorum ki niye ona veriyorsun insan kızına verir fln. Alınıyorum ve kızıyorum anneme. Ama annem zaten o güzel bir elbise değil ki diyor. Arkadaşım da aynada kendine bakıyor. Ona elbiseyi çok beğendiğimi söylüyorum. Annem bana o elbise iyi değil dediği halde beğendiğini ifade ediyor arkadaşıma.
Bunun anlamı nedir?
bilmiyorumkismile

Oy oy oy.. acayip ihtiraslari, hirslari olan birisin, biraz da simartilmisiz sanirim :p.. cok guzel ve alimli birisin, ama yinede erkekten yana fazla sansin olmamis gibi gozukuyor. Suan iliskin varmi bilmiyorum ama su donem uzun bi iliski yasamayacaksin.. senin kafani dinlendirmen, bu tur seylerden uzaklasman gerekiyor. Ayrica sakin kendini baskalariyla kiyaslama, buna zaten ihtiyacin yok.. sen en iyisimi su yaz gunlerinde kendini deniz, kum ve huzura barak :KK66:

Bir de eski sevgilimle ayrılığımızdan yaklaşık 1 yıl sonra bu rüyayı gördüm. Bu süre içinde hiç irtibat kurmmadık kendisiyle ve bitti benim için.
Çok şaşırmıştım bu rüyayı gördüğüme.
Rüyamda bir tren garında gördüm kendimi. Elimde bir çanta ya da bavul gibi bir şey vardı ve onu bekliyordum. Hep gülümsüyordum. Nihayet buluşucaz diye düşünüyordum. Çünkü bunu daha önce gerçekleştirememiştik gerçek hayatta. Bir başka erkek daha var. O arkadaşımmış ve benim yanımda gelmiş eşlik etmek için. Ama benden uzakta duruyor.
Baya bekliyorum ama gelmiyor eski sevgilim. Üzülüyorum.. Ardından o arkadaşım yanıma geliyor ve biraz teselli ediyor beni. Ben de ona amaaan ben zaten alışığım. Gelse şaşardım fln diyorum ve pek takmıyorum olayı.
Bunu da çok merak ettim.

Eski sevgilin, eskide mazide kalmis, siz ne yasadiniz bilemiyorum ama biseyler fena halde icine oturmus.. ayrica zaten takmaya deger biriside degilmis. Trene binip gitseydin yeni bi baslangic derdim senin icin ama diger ruyandan yola cikarak, uzun sureli bi iliski senin icin su donem gozukmuyor canim.

Oy oy oy.. acayip ihtiraslari, hirslari olan birisin, biraz da simartilmisiz sanirim :p.. cok guzel ve alimli birisin, ama yinede erkekten yana fazla sansin olmamis gibi gozukuyor. Suan iliskin varmi bilmiyorum ama su donem uzun bi iliski yasamayacaksin.. senin kafani dinlendirmen, bu tur seylerden uzaklasman gerekiyor. Ayrica sakin kendini baskalariyla kiyaslama, buna zaten ihtiyacin yok.. sen en iyisimi su yaz gunlerinde kendini deniz, kum ve huzura barak :KK66:

Canım çok sağol yorumların için. Hepsi çok doğru.
İlişkim yok ve senin de dediğin gibi olmayacak gibi gözüküyor zaten.mafoldumben
Evet inşallah tatilde kafamı dinlerim biraz.mafoldumben

Eski sevgilin, eskide mazide kalmis, siz ne yasadiniz bilemiyorum ama biseyler fena halde icine oturmus.. ayrica zaten takmaya deger biriside degilmis. Trene binip gitseydin yeni bi baslangic derdim senin icin ama diger ruyandan yola cikarak, uzun sureli bi iliski senin icin su donem gozukmuyor canim.

Bu da çok doğru feci şekilde içime oturdu pek çok şey.
Tekrar çok teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

tryamour
rüyan

bir kargasa olacak
cevrendeki insanlara dikkat et gizli planlar yapan bir erkek var
gözünü ac kendin icin iyi olani sec
yanlis karar alabilirsin aylenenin söylediklerine kulak ver
hayatinin bir dönüm noktasina gelebilirsin bu rüyan sana acik bir uyari olabilir..
falci görmek sikintiya düsmek yanlis adimlar atiyorsun dikkat

sana bir dua vereyim
önce abdestli al sonra yatagina yatinca su duayi 3 kere oku
ya habiyru celle celalüh.
sonra icinden bilmek istedigin niyetini söyle ve kimseyle konusmadan uyu
ilk gün rüyan karisik olacaktir net görmiyebilirsin ama bunu devam edersen sonunda niyet etdigin her ne ise görürsün :roflol:

Gerçekten de sıkıntılı şeyler yaşadım dün.mafoldumben
Niyet ettiğim şey için çıktı bu rüya.
Abdest ve duasız yapmıştım ama oldu işte.
mafoldumben Yine de verdiğin yöntemi de denicem bi ara.

rüyamda arkadaşımla beraber fırından ekmek alıyoruz sıcak ben ekmekleri dilimletiyorum ama arkadaşımın aldığı ekmekten yiyorum ve sıcaktı ekmek anlamı nedir acaba ?

Elimde bir takım kıyafetler ve bi laptopla kalabalık bir metroya bindim.
Kendime o kalabalık içinde bir yer bulup oturdum. Sonra metro hareket etti.
Bir diğer gün rüyamda yine metroya binmiştim ama bu kez çookk hızlı gidiyordu.
Tutunuyordum bir yerden oturarak gidiyordum.
Bunların anlamı nedir?

Elimde bir takım kıyafetler ve bi laptopla kalabalık bir metroya bindim.
Kendime o kalabalık içinde bir yer bulup oturdum. Sonra metro hareket etti.
Bir diğer gün rüyamda yine metroya binmiştim ama bu kez çookk hızlı gidiyordu.
Tutunuyordum bir yerden oturarak gidiyordum.
Bunların anlamı nedir?

kiz nekadar cok rüya görüyon sen öyle kaydirigubbakcemile3
sunu belirtiyim her görülen rüya ilaki biseylere cikacak anlamina gelmez

ögrenecegin bicok sey olacak
bazi sikintilardan gececeksin
ama bu bir dönem yani atlatacaksin
bu sikinti özel hayatindan olabilecek kadar is veya okuldanda olabilir.

Son düzenleme:
X