Eski sevgilimin beni hala sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim ?

msnden arada konuşuyorsan nicklerine mutlu şeyler yaz..kişisel iletinede kapaklık sözler ama onu hitaben onun için olduğunu hissettirecek şeyler...okuyup canı sıkılırsa kendi iletisinide değiştirir yada yazar kime bu diye..takmıyorsa seni sevmekten vazgeçmiş demektir...
onla konuşurken kamera açarsanız daha rahat olur..elini kolunu nereye koyduğunu senin yazdıklarını okurkenki tepkilerini görürsün anlarsın zaten...kimisi iyi tiyatrocu anlamak zor ama neyse..opuyorumnanaktan hakkında hayırlısı olsun tatlım

hah bende onu dicektim..kamera acmamı istedi görmek istiyomuş beni uzun zamndır görüşemedik çünkü.ben sacma bahaneler buldum istemedim açmak o anki durumum müsait değildi..tmm bida da acmanı istemem ztn dedi kestirp attı.ama cok sinirlendiğini anladm..düşünüyorum açmayı yinede..bidahada açmadı bu konuyu

aynı şeyleri yaşayan ne çok kişi varmış meğer. . ben de aynı durumdayım. msn de konuşuyoruz. . ama inanmıyorum sevdiğine hatta birini sevebildiğine. . 4 kere ayrıldık barıştık diyebilirim son seferinde barışalım falan demedi bile geldi hayatıma yerleşti bu hakkı kendinde gördü o kadar rahatlık vermişim bide sen benim için herşeyi yaparsın biliyorum diyip duruyo :gitme: iice sinir oluyorum. . başka erkeklerin bana olan ilgisinden bahsedince sahipleniyor ama o kadr. .öyle ki arkadaşım seven erkek her anını bilmek ister. . ilgilenir bundan da zevk alır. .bana sorarsan sevmiyor.

:KK43:(( bilemiyorum kafam cok karısık..onu tekrar elde etmek istiyorum bari bunun için taktik verin.onsuz olmaz biliyorum

:KK43:(( bilemiyorum kafam cok karısık..onu tekrar elde etmek istiyorum bari bunun için taktik verin.onsuz olmaz biliyorum

şuan senin onu sevdiğinden emin.ve onda bunun rahatlığı var.seni kaybetmeye başladığını hissetiiğinde yana yana sana dönücektir eminim.hiçbir insan sahip olduğuna emin olduğu şeyi kaybetmekten korkmaz.ne zaman ki onu yitirdiğini hisseder o onun en kıymetlisi olur.O yüzden ilgisiz davran.yapmak zor ama yap.msnde o bişey yazdığında geç cevap yaz.asla nickine falan üzgün şeyler yazma.hatta kapak edicek laflar da yazma ki hala onu düşündüğünü anlamasın...

şuan senin onu sevdiğinden emin.ve onda bunun rahatlığı var.seni kaybetmeye başladığını hissetiiğinde yana yana sana dönücektir eminim.hiçbir insan sahip olduğuna emin olduğu şeyi kaybetmekten korkmaz.ne zaman ki onu yitirdiğini hisseder o onun en kıymetlisi olur.O yüzden ilgisiz davran.yapmak zor ama yap.msnde o bişey yazdığında geç cevap yaz.asla nickine falan üzgün şeyler yazma.hatta kapak edicek laflar da yazma ki hala onu düşündüğünü anlamasın...

aslında haklısın hep mutlu şeyler yazzemuszemus ileti yazdığında ç.dışı görün hemenaklinialirimsmile içine otursun :gitme: kaybettiğini düşünsün..aklı başına gelmez yoksa akannehir ama hatırlısı olsun tatlım..belki kim bilir karşına seni çok çok çook seven biri çıkacak opuyorumnanaktan

Biraz gizemli ol, açık olma.
Erkekler böyle oyunlardan hoşlanır hele senin eski sevgilin gibiler...
:sm_confused:
Ama dersen ki ben dürüst bir adam istiyorum bu adamdan sana ne köy olur ne kasaba.
Al herşeyi yanına...
:kahve:

evet dediğinizi yapmaya baslıyorum şimdiden itibaren:) bakalım gelişmeleri paylaşıcam sizlerle..tecrübelerinizden faydalanıcam..zaten sinir oldum ona anlaşmıştık bugün öğle arasında arıcaktım onu sesini duymak için..ara seviriniim bende demişti..aradım bugun caldı caldı açmadı tekrar aradıgımda kapalıydı teli.ve halaa kapalı!! msnde açık gözüküyo bişeyde yazmıyo..çok sinir oldummm

boşver arama tatlımsempatiksalakcinni bide tel kapnmış msn açık :eek:lmaz: oyun oynamasın senle...
peşinden koşturmaya çalışıyo olmasın ohaoldumsmile erkek milleti herşey beklenir

valla aynı şeyleri yaşıoruz aynı kişi olmasın bunlar ohaoldumsmile ama dün akşam konuştuk buraya yazdıktan sonra evlenmek istiyorm dedi.:eek:lmaz: ama bi sürü saçmasapan istekler var tabi arkasında. . ben ilgisiz durmayı da denmiştim hiç işe yaramadı bende ama bi dene bakalım nolcak. .iyi şanslar canım.

yok aynı kişi değil=)) ben 17 yasındayım o 22 yasında..bunu söylemeyi unuuttum şimdi söyliyim:S bizim tanışmamız çok farklı oldu..neyse uzun hikaye bu=) valla benle oynamaz gibime geliyo.öyle bi insan değil çünkü ama erkek işte beklenir dediğiniz gibi..ama insan bi msnden yazar bari dimi yaa anlamıyorum noluyo:SS

sizce yazmalımıyım niye böyle bişeey yaptın diye sormalımıyım??

tatlışım valla bunlar dengesiz . . bak dün akşam evlenelim dedi ben dalgaya vurdum ilk defa söylemiyor tabi bunu hep sölüyor ama lafta kalıyor. .bazı istekleri var benden beklentileri var ya bunlar olur yada evlenemeyiz dedi resmen. . şimdi de konuşmuyor . . çok inatçı arnavut damarı tuttu yine. .ben sordum neden böle davrandığını tutarsız olduunu böyle yaparsa zaten aramızda gelecek olmıcağını cvp vermedi. sorma ilgilenme sorarsan demek ki öğleden beri bunu düşünüyormuş dicek. .

offf niye ama niye yaaa ara demişti kendisi dedi...anlamıyorum offf

beklentileri neymiş..cok özel değilse söylermisin bende aynı durumda olabilirim çünkü:KK43:

beklentileri aynı değildir sanmam çünkü biraz uç şeyler. .

sizin yasnız kaçtı acaba? aynı olabilir bizde bu uc seyler yüzünden ayrıldık zaten tek sorun vardı..burda konusulmuyo ya msn iniz falan varsa ekliyim konusmaya ihtiyacımız varr sanırım:KK43:

22 yaşındayım ben tatlışş. . kaan adı da malum kişinin 27 yaşında o da..msn im adım soyadım benim. . o yüzden yazamam burdan .. sen yaz eklerim ben.

özel msj falan atılıyor mu bilmiyorum daha yeniyim burda. .

X