Eski sevgilimin beni hala sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim ?

bende bilmiyorum ki..bulabilrsen at o zmn sevinirm canım..inş mutlulugu yakalarız sonunda..ama ben msj atmamak için kendimi zor tutuyorum söyliyim:)))

işte en büyük hata da bu ben de atıodum cvp yazmıyo daha sinir oluosun o zaman.. kuruyodum kesin başkası var hayatında die. atma tut kendini. . bu bi kontrol bence senin tepkilerini ölçmek istemiş olabilir.. hala orda mısın yani onun musun elinin altında bulunman için bile yapıyor olabilir.. ara sıra konuşup ümit verip çekip gitmek bunun adı. .

eski sevgilinin tekrar seni sevmesi ne işine yarar ki geçmiş geçmişte kalmalı !

eğeer hala seviosan çok işe yarar bence. .

Son düzenleme:
seviyorum..bazı isteklerimiz uyuşmuyo sadece.o benden 5 yas büyük oldugu için istekleri farklı biraz anlatabildimmi bilmiyorum:S napıcagımı sasırdım..o da haklı kendi çapında yası gereği istiyo bazı seyleri ama ben karsılık veremem..ikimizde birbirimizi çokseviyoduk eminim..tek sorun buydu işte ohh söyledim kurtuldum..kimseye söyleyemiyodum:KK43:

anladım canım aynı sorunmuş. . ama seven insan bekler bunu unutma. . biz nasıl bekliyorsak onlar da beklicek. senin için benim için bu kadar önemli bişiye saygı duymuyorlarsa yapıcak bişi yok. biraz da bizim açımızdan düşünmeleri gerkir. ben kimseye söyleme geregi duymadım çok özel bişi bu..

evet..off nedir bu erkklerden cektiğimiz ya bıktım valla.ders calışmam gerek hiç ama hiç gelmiyo içimden calışkanımdır aslında ama iyice saldım:KK43:
Nasıl normale dönücem ben:S

hayatta ya seni sevenleri sevindirirsin yada seni sevmeyenleri. . bencil ol biraz. seni sevmeyenler mi sevinsin istersin. birçok insan başkalarının sefaletinden beslenir. ben ilk kez aşık olmuyorum ilkinde de unutamıcam sanıyordum senin yaşlarında öyle bi unutuluyor ki . .aklımın ucuna gelmiyor valla:KK1: önce kendini düşünmelisin. .

tesekkürler hersey için..rahatladım birazda olsa:)

seven insan mutlaka geri döner. dönmüyorsa sevmiyor demektir. bu basit bir çözüm bence

adı ustunde "eski" sevgili sizi seviyo olsaydı adı "eski" olmazdı. bu kadar basit :kahve:

merhabalar.üniv. aynı sınıftan biriyle 2 ay çıktım.çocuk bana karsı hep iyi ve nazıktı odun olmasına ragmen.ama ben ona hep ters ve soguk davrandım.açık giyinmemede kızıyordu.onnla çıkarken biriyle görüştüm ama arkadasça.o bunu aldatmak olarak algıladı.yine ayrılmadı.en son onu tanımaz gibi davranınca ayrıldı.ama bu benm utangaclıgımdandı.şimdi 2 aydır ayrıyız fakat aynı sınıftayız.çok acı çekiyorum ve özlüyorum.bana düzelmeni bekliyorum sen inatsan ben daha inadım falan dedi.ama bazende çok umursamaz bana karsı.ilk ayrıldıgımzda dısarıda görüştük bile.bana gecenlerde beni çıkarken sevdın mı ddi hayır dedim diger gun o da bana sevmiyorum dedi.ama her aradıgımda açıyor gel dediğimde geliyor.kıskanıyor ortak erkek arkadaslarımızdan.ve gözlemliyor.şimdi beni seviyor mu sevmiyor mu yoksa peşinden koşmamdan haz mı alıyor.aslan burcuda arkadass.lütfen yorumlarınızı beklıyorum...

X