Eski sevgilimin beni hala sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim ?

S

sunriserap

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sunriserap
eski sevgilim hala beni seviyomu nasıl anlayabilirim? yardım edin lütfen öğrenmem için napabililrm? bide ayrı sehirlerdeyiz biz söyliyim bunuda..:KK43:

• Konu Sahibi sunriserap
sevseydi geri dönerdi :kahve:

ancak bu şekilde anlayabilirsin

• Konu Sahibi sunriserap
Seven insan zaten geri döner.
Sevmeyen de umursamaz.
Böyle anlarsınız.

• Konu Sahibi sunriserap
arkadaşlarıma katılıyorum seven insan ne yapar eder çoktan geri dönerdi....!!!!

• Konu Sahibi sunriserap
Ayrıldığınızdan beri sizi arıyorsa ,mesajlar atıyorsa ,dönmek istediğini belirtiyorsa seviyordur demektir.

• Konu Sahibi sunriserap
Ayrıldığınızdan beri sizi arıyorsa ,mesajlar atıyorsa ,dönmek istediğini belirtiyorsa seviyordur demektir.

ayrılık süreci hafifletmek istiyor olabilir. birden ayrılık zor gelir. yeni bir çivi bulana kadar bu davranışlarda bulunabilir :lepi:

• Konu Sahibi sunriserap

ayrılık süreci hafifletmek istiyor olabilir. birden ayrılık zor gelir. yeni bir çivi bulana kadar bu davranışlarda bulunabilir :lepi:

:mymeka: benim mesajlarımdan alıntı yapma uyanık sempatiksalakcinni

Şaka bi yana da kiymizi aba sana katılıyorum...

Ayrılıktan sonra barışmalar ilişkiyi sihirli değnek değmişcesine değiştiriyor mu ki ayrılıp ayrılıp barışıyorlar ...Ayrılındıysa zaten yolunda gitmeyen birşeyler var demektir.

Ne gerek var barışmaya yeniden zorlamaya ,olmuyorsa olmuyordur.

seven insan bırakmaz zaten herseye direnir bırakmaz hadi diyelim ki bıraktı eee geri dönse ne olacak tüketmiş demektir bişileri ama yapamazda dönerse seviodur demektir tabi bu arada baska dallara konmamıssa

:mymeka: benim mesajlarımdan alıntı yapma uyanık sempatiksalakcinni

Şaka bi yana da kiymizi aba sana katılıyorum...

Ayrılıktan sonra barışmalar ilişkiyi sihirli değnek değmişcesine değiştiriyor mu ki ayrılıp ayrılıp barışıyorlar ...Ayrılındıysa zaten yolunda gitmeyen birşeyler var demektir.

Ne gerek var barışmaya yeniden zorlamaya ,olmuyorsa olmuyordur.

naniknanikuyarımı aldım bi daha yapmamsempatiksalakcinni

arkadaslar ilginize cokk teşekkr ederim çok mutlu oldum..

Gerçekten seviyorsa o kandini belli eder zaten, senin bişe yapmana ya da bunu anlamak için ekstra bir çaba harcamamana lüzum yok. Ama ikinci kez başlanan ilşkiler ilki kadar sağlam olmuyor bunu da biliyordursun umarım...

evet doğrudur..ama ben tekrar beraber olmak istediğimden de emin değilim zaten..hatta istemiyorum.ama seviyorum hala eminim..sadece o da beni seviyomu bilmek istiyorum..hayatımda olsun yeter sevgilim olması sart değil ..:)

bide bazen seviyo gibi hissediyorum bazen tam tersi..işte orda işler karısıyo:S

Fal aç :lepi:

ilkokul aşkımdı..yıllar sonra tesadüfen bulmuştum onu..sonra geçmişte olmadı şimdi olsun diye başladık..9 ay sonra hem aldattı hem terktti :gitme:
facesinden sildi msn engelledi ama içime nasıl oturdu anlatamam..ikiz kardeşi ablam gibi aynı yaştayız ama canız kanız..onla irtibatta olunca haberlerimi alıyormuş...neyse yurtdışında üni okuyodu.. gidecekti msn engellerimi kaldırmış..selam naber dedi ii felan fıstık neyse kıyafetlerini bir bir giydi gösterdi..sonra gitti..bi ay sonra yeniden deneyelim dedi kabul ettim :sinifsinif: keşke etmeseydim yine terk etti alsanaalsanasmile yeni sevgili adayını ballandıra ballandıra bi anlatışı vardı akıllara ziyan :2:
dönmesin bacım bırak dönmesin seven gitmez dayanır sabreder.dönen gelen yine döner gider bizde sadece daha çok sevmeye bağlanmaya başlarız o kadar.....

X