Plates yapalım İNCELELİM !

cnsuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
627
324
Arkadaşlar platesle incelelim hep birlikte hem diyet hem plates yapalım bikinimı giyeliiim hoooop havuza :) :) tek başıma olunca olmuyo benımle plates yapııınn :) :) :)bayanssulusmile buyrunnnnnnnnn

Bende 2 gün oldu başlayalı. Bugün gittin pilates bandımıda aldım. Akupunktura da gidiyorum. Doğum sonrası kalan kilolarım varda. Bakalım pilates işe yaracakmı:KK43:

Bende 2 gün oldu başlayalı. Bugün gittin pilates bandımıda aldım. Akupunktura da gidiyorum. Doğum sonrası kalan kilolarım varda. Bakalım pilates işe yaracakmı:KK43:

Nerden aldın plates bandını ben topunu falan da istiyorum ama nerden temin edebileceğimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

bende 3 gundur pılates yapıyorum, ve yesıl cay ıcıyorum yedıkelrımede bıraz dıkkat etmeye basladım bırden sıkı dıyete gıremıyorum yavas yavas azaltacagım, haftaya bır sorun cıkmazsa pılates topuyla lastıgını alacagım, hadı bakalım ınsallah sıkılasıp ıncelırız

internetten aldım hepsini, bandım ve topum vardı ama top bana küçük geldi
büyük top, 2 kglık dambıl, yoga matı ve ebru şallının 2. dvdsinin sipairşini verdim
hergün düzenli olarak bunu yapıcam
işe yaramamamsı mümkün değillll :lepi:

işe yaramazsa endişesi motivasyonu azaltıyor
ama kızlar gerçekten pilates te böyle bi şey sözkonusu değil, düzenli yapınca öyle çabuk cevap veryo
yaptıkça yapasınız gelecek
sadece azim ve düzenlilik gerek

bende plates dun yapmaya basldım bakalım sonuclar nasıl olcak sizde incelme yada yaglarda yakma oldumu kızlar karın bolgemde kılom var onları sıkılastırma istıyorum duzenlı plates yapan varsa bana yardımcı olabılırmı acabaaaohaoldumsmile

kızlar başlangıç için hangi hareketleri yada cd yi kullanıyorsunuz? Ebru şallı mı?
bende başlıcam. Bugün top, mat vb. baktım internetten sipariş vericem ama cd konusuna takıldım. yardımm lütfen :)

kızlar az önce bende gg'den sipariş verdim.
5'i bir arada (pilates topu ,pilates bantı ,pompa,dvd,kılavuz )
fiyatı 19.60 TL bana çok uygun geldi.
gelince hemen başlıcam bende inşallah faydası olur...

Plates gerçekten de çok faydalı. Doğumdan kalan kilolarım vardı. elma tipliyim üstüm daha kalındı. kalındı diyorum çünkü artık kalın değil. 4 haziran da 65 kilo olarak yediğime içtiğime dikkat etmeye başladım.
Son bir aydır da kendi kendime iş yerinde allan menezes'in orta seviye dvd sini her gün-hafta içi- bir saat yapıtm ve şu an 60 kiloyum ve kimse 60 kilo olduğuma inanmıyor.Çünkü çok inceldim ve sıkılaştım.

Araya ramazan girdi diye bıraktım ama ramazan dan sonra devam edeceğim kesinlikle, bunun kadar etkili bir spor daha önce görmemiştim.

Daha sıkı ve daha ince oluncaya kadar platese devam,daha sonra da haftada 3 gün olarak devam etmeyi planlıyorum. Ve tabii yediklerime dikkat etmeye devam 55 oluncaya kadar.
Lütfen plates yapın kızlar, şiddetle öneririm.

valla ablamı görene kadar platese önyargıyla yaklaştım hep...
ama şimdi kararım değişti...
bi ara yaptım malesef devamı gelmedi,yine başlamam gerekiyo...

bnde başlicam ramazan bitsin ama hanqi dvd yı almalıyım sadce göbek problemım var?

Bnece dvdye para verme internetten araştır sadece göbek hareketlerini indir yap bi tane ben buldum allan mezenesin başlangıç videosunu ama çok sıkıcı geldi yapıp sonuç alan var mı? bide ingilizce video :KK43:

istanbul anadolu yakasında plates kursu arıyorum yardımcı olunr musun bilen var mııhihoyyyt

X