Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bayanda ideal gogus olcusu nedir?

1. Konu Sahibi : ..MELEK.. #1
    Giriş tarihi
    Jan 2008

Bayanda ideal gogus olcusu nedir?

Merhabalar,
    Kimimiz buyutmeye kimimiz kucultmeye calisiyor. Tamam da, sizce bir kadinda ideal boyut ne olmali?
    Benim olcum 85C, ve ben giyim ve gorunum acisindan biraz daha kuculmelerini istiyorum benimkilerin. Boyum 1.75. Daha kucuk beden boyuma gore orantisiz mi olur, yoksa gercekten daha mi iyi olur bilemiyorum. :bbo:
    Sizin fikriniz ne bu konuda? Ne kucuk ne buyuk, bayana yakisan olcu nedir sizce?

2. Konu Sahibi : ..MELEK.. #2
    boyun uzun maşallah boyuna göre orantılı göğüs ölçün ne demeye küçültücem diye düşünüyosun ki..CADIARZUiyi bence..

3. Konu Sahibi : ..MELEK.. #3
    ideal göğüs ölçüsü 80-85 arası bir ölçüdür ama boya göre değişir mesela 1.60 boyunda bir bayanın ölçüsü ile 1.75 tabiki bir değildir bazende sarkık ve dik olmayan bir görüntüde fazla büyük hissine kapıltabilir verdiğiniz ölçü bana boyunuza göre normal geldi

4. Konu Sahibi : ..MELEK.. #4
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    Tesekkur ediyorum cevaplariniz icin.
    Benimkiler evet boyuma gore cok buyuk degil ama biraz daha kucultebilirsem giyebilecegim kiyafet secenekleri artiyor. Mesela, ben askili giymiyorum dikkat cekecek goguslerim diye. Boyle kiyafetlerde dikkat cekmesin diye kucultmek istiyorum.

5. Konu Sahibi : ..MELEK.. #5
    ıdeal göğüs ölçüsü 80 B dir.

6. Konu Sahibi : ..MELEK.. #6
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bencede bende öyle olsun istiyorum ama 75 b benimki :S

7. Konu Sahibi : ..MELEK.. #7
    Alıntı fatale kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bencede bende öyle olsun istiyorum ama 75 b benimki :S
    80B en ideali ama senin boyun birazcık daha kısaysa takma derim ben .
    sonucta kücük boyda 75B daha estetik duruo cnm

8. Konu Sahibi : ..MELEK.. #8
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bilmiyorum canim bana oyle gelmiyor kuçuk gozukuyor bildigin aslinda sekli çok guzel ama :))))) dekolte giydigimde herkes oyle soyluyor en azindan :))))))))

9. Konu Sahibi : ..MELEK.. #9
    bence 80-85

10. Konu Sahibi : ..MELEK.. #10
    Alıntı fatale kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bilmiyorum canim bana oyle gelmiyor kuçuk gozukuyor bildigin aslinda sekli çok guzel ama :))))) dekolte giydigimde herkes oyle soyluyor en azindan :))))))))

bncede hayatım her şeyin küçüğü,estetiği güzel yerimseniben

gemma atkinson.un göğüsleri iğrenç gözüküor ve daha şişman gösterior olduğundan mesela :ecrin_bebek:

o yüzden bncede küçük göğüs daha hoş duruo .. kaydirigubbakcemile2

Sayfa: 1/3 123 SonSon