Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

gymlova'nın doktoru coşkun levent taşçı. muayenehanesi nişantaşı alman göz hastanesi binasında. ben de görüştüm kendisiyle yakın zamanda. görüşme ücreti almıyor ve bir çok uygulamadan fotolar gösteriyor. kendisi son derece samimi ve ilgili bir doktor.mutlaka görüşmeni ve bilgi almanı tavsiye ederim.

Slm arkadaşlar işimin yoğunluğu nedeniyle çok fazla takip edemiyorum şu ara siteyi :KK43: yok hayır doktorum hiçbir diet önermedi ama kndim spor yaıcam mekik falan çekicem 2.kontrolümden sonra.

bir ara çok düşündüm yaptırmayı

50 kiloyum ama belim ve göbeğim hiç istediğim gibi değil hep fazlalık
spor yapıyorum yok diyet yapıncada biraz azalıyor ama
çok zayıf oluyorum onuda ben istemiyorum

şimdi tatile gidiyorum gelince yaptırıyım bende :)

Evet bizi habersiz bırakma seker:-)
morluklarin geçmesi nekadar sürdü? Ondan sonra denize girme vsvs gunese çıkmak sorun olurmu acaba?

Slmlaar geşdim yine burdayım :) morlukların geçmesi 10 kadar sürdü hatta sürmedi bile 7 gün gibi bişeydi. şimdi hiç bir iz vs. yok pantolondan falan fışkırmıyor azcık ödem war o kdr. çok çok çok memnunum kızlar Ağustosta da inş. basenime yaptırıcam o fotolarıda koyarım :) herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Sporla gitmeyen yağlar için birebir bir yöntem çünkü maalesef bazı kişilerin genetik yapıları nedeniyle yağlar vücutta eşit dağılmıyor benimde üstüm çok ince ama göbek ve aşşağısı yağlıydı(göbek,bel,basen) şimdi göbek ve bel gittiiii !!! sıra basenimde :KK70: zor bekliyorum hemen yaptırmak istiyorum. ayrıca öyle güneşe çıkma yada denize girme demedi Dr.Coşkun bey sadece gir dedi ama morluklar ilgi çeker rahatsız olursun bence morlukların geçmesini bekle dedi... EEE morluklarda geçti sıra denize girip dümdüz göbeğimin keyfini çıkarmakta :KK70:

anladim canim..peki göbüsünü ve belini yaptirdin.. basenini niye ayni anda yaptirdin olmuyor mu?
hani bi seferde 2kg aliniyor onu biliyorum. O ine ucu mu deyim artik onun yenisini kullanip iki kilo daha alma imkani yokmuydu?

Habire soruyorum ama mrkimdan ..dr henüz aramadim eger skyorsam söyle olur mu $eker :)

fotograflara tekrar tekrar baktım hepsinin aynı kişiye ait olması mümkün degil göbek deliginden tut çatlaklarına bel kıvrımından tut fazlalıgına kadar farklı iki bayan var yani ??????

sonuç gerçekten muhteşem, tecrübeni paylaştığın için teşekkür ederim. gerçekten çok yararlı bilgiler.opuyorumnanaktan slimlipo yaptıran birinden bu kadar net bilgi hiçbbir yerde bulamamıştım canım.

Sevgili daylight kesinlikle onlar gerçek fotolarım. göbek deliğim atık ordaki fazllıklarlar aşşağıya doğru düşmüş gibiydi ,çatlak gibi görünenler ise korse izi sizi inandırmak adına tekrar foto çekip koyucam inş. morluklarımda geçti çok şükür. o zman anlarsın aynı kişi olduğumu. Ağustosu iple çekiyorum bu arada basenlerimede yaptırtmak için :)

resimleri gördüm canım süper olmuşş......
tek sorum varr nedne bel göbek yaptırmışken bazenlerid eyaptırmadın merak ettim?

fotograflara tekrar tekrar baktım hepsinin aynı kişiye ait olması mümkün degil göbek deliginden tut çatlaklarına bel kıvrımından tut fazlalıgına kadar farklı iki bayan var yani ??????

cnmmm korse hiç taktınmı bilmiyorummm.....bir saat takıp çıkar nasıl şekil alıyorr göbek basenn....birde dar pantolon giydiğimizdekiii göbekteki izleride düşünebilirsinn..

aynı resimler değil olayınadaaa inanmıyorsannn ben lere bakk.....benlerin hepsi yerind eduruyorrr...göbek şekli bile yanı yağlar gidince incelmiş birazz....dikkatli bakmanda fayda var...tabi olmadan önceki çamaşırlaa olduktan sonraki çamaşır rengi değişmiş diyee aynı kişi deil diyemeyiz deilmi....

Sevgili daylight kesinlikle onlar gerçek fotolarım. göbek deliğim atık ordaki fazllıklarlar aşşağıya doğru düşmüş gibiydi ,çatlak gibi görünenler ise korse izi sizi inandırmak adına tekrar foto çekip koyucam inş. morluklarımda geçti çok şükür. o zman anlarsın aynı kişi olduğumu. Ağustosu iple çekiyorum bu arada basenlerimede yaptırtmak için :)

ben biran bile şlüphe duymadım cnm...ama burda çok kişi reklam amaçlı giripp resim eklediği içinnn arkadaşta şüphe duymuş sanırımm....ama gerçekliğini odaa bakınca biraz daha anlayacakırr..

bu aradaa dümdüz göbeğin olmayan basenlerinleeee sana mutluluklarr:))

canım,
morluklar gidip ödem gidince çekilmiş bir fotonu ekmeni istesem çok şey mi istemiş olurum. son halini görsek.

göbek deligi bu bolgede fazlalık olan halle sonrasında seklı bıle farklı olur
karnınızı ıcerı cekın aynada bakın gobek delıgınız nasıl gorunuyor
sonra bırakın ve oyle bakın nasıl gorunuyor
ben gymlovaya ınanıyorum,
canım ıgnelerı soracaktım hanı yagın cekıldıgı kanuller cok pahalı demıstın ya
mesela 2. uygulamada ynı kanullerı mı goturuyoruz ve fıyat yıne aynı mı olacak
yoksa ındırım gıbı bırsey var mı
benım düğünden sonraya kaldı galiba

ay ben girmeyeli ne çok sey yazılmış kusuruma bakmayın daha öncede söylemiştim işim çok yoğun ancak cvp verebiliyorum sizlere. şimdi öncelikle daha öncede sorduğun soroyu cvplim jayjay cim. o iğnele sadece doktorda bir alet daha doğrusu ve tek kullanımlık bir lazer aleti.2. kez kullanılması söz konusu değil zaten 2 kg yağ çekilince sanırım otomatik olarak duruyor yağı eritmiyor daha fazla.

Slm teknolog ,2 işlemi bir arada yapılmıyor aradan sanırım 3 gün geçmesi gerekiyormuş tekrar yağ alınabilmesi için.hemen 3 gün içinde yaptıramadım çünkü işim gereği rapor yada izin almak istemedim. Ağustosta yıllık iznim war o zaman inşallah rahat rahat yaptırırım diye düşündüm.

Slm kara.lale ten rengim çok farklı çıkmış haklısın biri operasyondan önce olan bana verilen odada çekildi diğeri ise Dr. Coşkun beyin stodyo haline getirdiği bir odada çekildi. Sanırım ışık,flaş vs. ama aslında 2. resimdeki gibi beyaz tenliyim :) yaz geldi bikinimi giydim sağdan,soldan,öden fışkıran hiçbişey yok çok mutluyum :)

yarın ilk işim morlukları geçmiş ve daha düzgün görünen göbeğimin fotolarını çekip siteye koymak olacak canlar :)

gymlova hadi cok gecmıs olsun canım
darısı hayırlısıyla benle annemin basına ınsallah bız de gıdıcez coskun beye slim lipo ıcın

X