Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

fotoları görünce çok özendim yaw. süper olmuş güle güle kullan düz göbüşünü :) darısı başımıza . :KK43:

Slm bayanlar kollar,bacaklar,karın,bel heryerde aynı etkiyi veriyor çünkü bende çok araştırmıştım yaptırmadan önce yüzlerce fotoğrafa bakmıştım netten. Kesinlikle aynı etkiyi görürsünüz. Teşekkürler iyi dilekleriniz için darısı isteyenlerin başına .. :)

Canım yeni fotolarını gösterebilirsen gerçekten çok mutlu olacağım. Çünkü çok hassas birisiyim ve emin ol senin yerine burda içim kıyldıkça kıyılıyor. Düzelmiş halini merak ediyorum.akannehir

Bu arada bu sabit fiyatı verdikten sonra her yerini yaptırabiliyor musun?CADIARZU

Son düzenleme:
Slm canlar işte geldim :) efendim 2. slimlipoyu da 16 ağustos sabahı hünerli doktorum Sn. Coşkun Levent Taşçı ya yaptırmış bulunuyorum :) 16 Ağs. sabahı basenleriden kurtulmak için yattım operasyon masasına...yine 3 gün bandajlar ve korseyle gezindim ama bandajları çıkarınca sonuç harika !!! şimdi 5 gün kadar daha korsemi çıkarmayacağım bacaklarım oldukça şiş olmasına rağmen kalçam daralmış(kemiklerimin geniş olmasına rağmen) popom yuvarlanmış hemen kot pantolonlarımı denedim !!! sonuç muhteşem :) o kadar mutluyumki yıllardır sporun yapamadığını bu operasyon şak diye yapıverdi..morluklarım geçsin şu şişlikler bir insin hemen foto ekliyorum inş albüme :) canım doktorumun elleri dert görmesin Allah razı olsun diyorum ona burdan :) öpüldünüz kaydirigubbakcemile5

Tatlım cidden iyileşmiş halini görmek çok isterdim. Morluksuz halini.
Tanıtım olmadığına inanmak için. Bir de bu kadar para vermeye değer mi sece:uhm:

İnanmayanlar olmuş, ten rengin farklı diyenler olmuş bu da komik olmuş :) Arkadaşlar evet, mucize gibi geliyor ama doğru bu. Gidip danışırsanız, doktorlardan bilgi alırsanız daha faydalı olur.

ben de bu forumdaki yazılardan slimlipo hakkında çok şey öğrendim ve 1 ay önce dr. coşkun levent taşçıya slimlipo yaptırdım. bana 1 seans yaptırırsam memnun kalacağımı, 2 seansta da mükemmel sonuca ulaşabileceğimi söyledi. ancak sayesinde 1 seansta mükemmel sonuca ulaştım:) ödemler büyük ölçüde azaldı. albüme 3. gün fotolarını koydum. doktor şu an sonucun çok iyi olduğunu,6 ay sonra daha da güzel görüneceğini söyledi. şimdiye kadar taahhüt ettiği herşeyi yerine getirdi. umarım bir kaç ay sonra da burada memnuniyetimi dile getirmeye devam ederim.

Canım süper ya :) Ben de Salı günü göbek ameliyatımı olacağım. Şu anda sırt ve bel bandajlarım var, ama bugün yanlarımda garip birşey oldu. Sanırım çok hareket ettim ve zorladım, hani damar atar gibi ve ardından bir sıcaklık yayılır gibi birşey oluyor :KK43: İnşallah delikleri zorlamamışımdır. Pazar günü diye doktorumu da rahatsız etmek istemedim. Ali Duman benim doktorum :) Aynı yer seninkiyle. Sana da çok geçmiş olsun, tüm bu acılara değecek biliyorum. Ameliyattan önce üst bedenim 40-42 alt bedenim de 42-44 idi. Bilmiyorum kaç beden inceleceğimi hiç sormak aklıma gelmedi :) Sende kaç beden oldu?

ben eskiden 42 bedendim. rejimle 40 bedene indim. şu an 38 beden oldum. zaten basen kalça problemim yoktu. göbek-bel incelmesiyle kendimi manken gibi hissediyorum diyebilirim:)

bandajlı kısım hava almadığı için bir ara çıldıracağımı sanmıştım. ağustos sıcağında yaptırdım üstelik. ama bandajlar açılınca çektiğin bütün sıkıntılara değecek, göreceksin. biraz sabret

Gece mahvoldum. Elimi sokabildiğim yerleri kaşımaktan yara yapmışım :KK43: Yanık yarası gibi ödem bile olmuş kaşıdığım yerler düşün.. Gece dedim acısına razıyım yeter ki kaşınmasın. Valla sabrediyorum, dediğin gibi değer.

mesaj sayım yeterli olmadığı için fotoğraf yorumlarına burdan cevap vermek istiyorum.

patates salatası: fotoğrafta çok yağlı değil gibi duruyor göbeğim ama pantolondan çok ciddi bir fışkırma söz konusuydu. bu işlemi yaptırmak çok ciddi fark yarattı görüntümde.

hazal_k : bu yağlı görüntüye seksi ve hoş dedğin için teşekkür ederim. ilk defa koca göbeğime bu şekilde iltifat aldım:)

berry31: kilonda eksilme olmuyor. benden 1900 gr yağ alındı. ancak rejimle 1,9 x 8 = 15.2 kg verseydim., ancak bu görüntüye ulaşabilirdim. Bu işlem genetik yapıyı değiştiriyor. bu sebeple aynı kiloda olsan da alınan yağın 8 katı kadar kiloyu bütün vücudundan vermiş gibi görünüyorsun. fotoğraflar şiş hali bel ve göbeğimin. şu an ödemler büyük ölçüde azaldı. zaten bugünden itibaren spor yapmaya da başlıyorum ki iyice sıkılaşsın bu bölgeler.

bu işlemin seans ücreti 3500 tl. ancak doktorla konuşup fiyat almak en doğrusu, çünkü yapılacak operasyon hakkında en ayrıntılı bilgiyi doktor verecektir.

Bugün dayanamadım gittim çıkardı doktorum bandajları, belim yok!!! :))))) O kadar mutlu oldum ki. Alt tarafa çok ödem inmiş ama olsun. Cildim hassas olduğu için de mosmor :) Yarın göbek olacağım hadi bakalım ama şu an bile bel ve basen birbirine o kadar zıt ki. Cuma günü bel ve sırt olmuş olmama rağmen, ödeme rağmen incecik şoka girdim :))) üst bedenim 40-42 idi operasyondan önce, sanırım göbekten sonra 36 olacak :)) Treasureisland canım dediğin gibi değdi acıya kaşıntıya :) Pazartesi de basen olacak bakalım.

sevindim adına bandaj ilk açılınca insan gözlerine inanamıyor gerçekten, en önemlisi daha sonra kiloyu muhafaza edip sporla vücudu sıkılaştırmak. çünkü yağ olmadığı için çalışılan bölge direkt kasa çevriliyor.

laylaylom ben zaten yıllardır spor yaparım. bel göbek kısmı maalesef dümdüz olmuyor genetik yapıdan dolayı. doktor bu işlemle genetik yapıya müdahale ettiği için, bundan sonra spor yaptığımda şişkin kısmın erimesi gerekmediğinden kaslar gelişecek. tembellik değil olay ve param da doktoruma helal olsun:)

Aynen.. Bir spor merkeziyle anlaştım bile.. Ayrıca yüzmeme de kışın devam edeceğim. Önemli olan sonrasında dediğin gibi en güzel şekilde beslenip vücudu sporla toparlamak ve kaslandırmak :)

X