Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

Kızlar , 6 gün geçti cok ağrım var , yatarken oturuken , kalkarken zorlanıyorum. doktoruma sordum , normalmiş, korse takmak cok sıkıntılı bence . ama korse ile bile olsa belim incecik görünüyor. hiç simit yok , basenler ne durumda bilemiyorum. yarın banyo yapıcam o zaman korseyi çıkartıp bakıcam . yazarım size

Levent bey e mi yaptırdınız, bu fiyat nedir böyle. Cok artmış sanırım ucretler

Selam arkadaslar bende bugun levent beye gittim on gorusmeye kendisi can egrisi araciligiyla bana tum iyi ve kotu sonuclari iletti sizlere sormak istedigim benim popo ustu bacak ici ve basen yaglarim alinacak ayrica istersen ikinci seans uygulanip bacak ustu de alinabilir dedi son yaptiranlar memnun mu birde ne kadara yaptirdilar? Tesekkur ederim

Selam bayanlar bende coşkun levent bey ile görüşmeye gittim 2doğum sonrası karnımda sarkma ve simit bölgemdeki rahatsız edici görüntüden dolayı,coşkun bey önce anlattı fotoğraflar gösterdi eski ve yeni haliyle hastalarının,sonuçlar gayet memnun ediciydi ve bende karar verdim coşkun beye amelyat olmaya karın iç kaslarımı onarıp karın germe işlemi yapılacak ve kendi uygun gördüğü şekilde sırt bölgemden ve simit bölgesinden slim lipo yapacak. Slim lipo yaptıran çok var yorumlarda kimisi sonuçtan çok memnun kimisi tatmin olmamış galiba beklemtiyi çok yüksek tutmamak gerekiyo benim sorum coşkun beye karın germe yaptıranlar iyileşme ve sonuçtan memnuniyet durumu?

Fiyatları çok yüksek okadar para verip hüsrana uğramak insanı daha fazla yıpratır amelyattan üstelik canım çok tatlıdır oğlumda 1bçk yaşında coşkun bey 1hafta 10 gün içinde kucağına alıp indirebilirsin çocuğunu dedi bana pek öyle gibi görünmüyo nedense

ben memnun kalmadım. tamam bi miktar bel bölgesi gitti ben de zaten incecik belli olayı düşünmüyordum ama yine tombulum göbeğim var katlantılarım var ve çok üzülüyorum.
8bin lira verdim sonucun daha iyi olmasını isterdim
Canım geçmiş olsun öncelikle,o kadar para verip,acı çekip memnun kalmamana üzüldüm,memnun kalmazsan revizyon filan yamıyorlar mı bedava?

hanımlar merhaba
ben dün sabah slim lipo yaptırdım, basen ve simit bolgesinden toplam 2lt yağ alınmış
fiyatı 14.000 tl ( gercekten cok pahalıymış )
dayanılmayacak kadar olmasa da ağrılarım var
ağrılar ne kadar surer bilmiyorum
salı gunu korseler cıkacak , sonuç ne olacak bilemiyorum
memnuniyetimi ve şikayetlerimi paylaşırım
Canım geçmiş olsun da çok pahalı değil mi yaa?neden bu kadar fiyat farklılıkları var anlamıyorum!!

Bu ayın 27sinde 3ayim doluyor slimlipo yaptirali tam hir hayal kırıklığı oldu benim icin dr.um elimi korkak tutmusum sarkma olmadin diye dedi veee tekrar ameliyat olycsm karnimdan. Sonucu bir tutlu alamadigim için yazamadim. Benim cok ağrım ve morarmam oldu hic kimseye estethicayi onermiyorum :KK43:
Çok üzüldüm. Dr.unuz kimdi?

Merhaba arkadaşar pucca da okudum ben de o da kilo verdikten sonra gitmeyen simidini aldırmış. Biraz okudum 4000'den 14000'e rakamlar gördüm.
benim de kronik sorunumdur simit bölgesi, ancak ben 1 yıldır düzensiz de olsa spor yapıp düzgün besleniyorum, yağ oranımı azalttım 2 kg kadar yağdan verdim mesela, simit bölgem diye bir sorunum kalmadı artık, şimdi sadece ayva göbeği sorunum var. Onu da biraz da spor ve düzgün beslenmeyle hallederim.
Yani şöyle sadece spor yaparak olmaz, zaten spor derken pilatese sarılıyor kadınlarımız çoğunlukla. Pilates sıkılaştırır, kuvvet verir dik bir duruş sağlar falan filan ama yağ yakmanızı sağlamaz. Kardiyovasküler egzersiz, ağırlık kaldırma ve protein ağırlıklı düzgün bir beslenme. Ben yaptım oluyor arkadaşlar. Ki yıllardır kilo veririm simidim hep olurdu. Bu sefer kilo da kaybetmedim bu arada, kas hacmim arttıkça yağ yaktıkça kilom aynı kaldı ama görüntüm değişti. Ama bu konu biraz sabır gerektirir. ' ay deneyip olmadı diye bırakırsanız hiç olmaz zaten.

Merhabalar
Bundan 3 gün önce özel bir klinikte slim lipo yaptırdım. Benim ihtiyacım bacak ve basen idi bugün tamponlar ı çıkardım ve banyo yapabildim. Ilk iki gün çok ağrım oldu ama bugun itibariyle çok daha iyiyim.sonuc için de aldım diyebilirim elbette şişlik var sıkılasma kolay bir süreç değil. Merak eden arkadaşlar için dr ismi verebilirim ve zaman içinde değişimi sizlerle paylaşabilirim herkese mutlu günler

Merhabalar
Bundan 3 gün önce özel bir klinikte slim lipo yaptırdım. Benim ihtiyacım bacak ve basen idi bugün tamponlar ı çıkardım ve banyo yapabildim. Ilk iki gün çok ağrım oldu ama bugun itibariyle çok daha iyiyim.sonuc için de aldım diyebilirim elbette şişlik var sıkılasma kolay bir süreç değil. Merak eden arkadaşlar için dr ismi verebilirim ve zaman içinde değişimi sizlerle paylaşabilirim herkese mutlu günler
tekrar merhaba, sizden detaylı bilgi almak istiyorum. özelden nasıl ulaşabilirim?

Merhaba
Özelden nasıl ulaşırsiniz bilmiyorum ki mesaj atamiyor musunuz
Ne soracaksaniz burdan da sorabilirsiniz
Sanirim ozel mesaj atabilmem icin takiplesmemiz gerekiyor. Yakinen bunu yaptirmis birini tanimadigimdan ve vücut tipimizin benzerliginden oturu, gorsel gormek isterim eger paylasmak isterseniz

Herkese merhaba, ic bacak ust kisimlardaki fazlaliklar ve diz yanlari icin slimlipo yaptiran var mi acaba? Ben yaptirdim ve danismak istedigim bazi seyler var, sevgiler :)

Bayanlar benim sorunum yüz bölgesi, yanaklar sarktı, boyun kat kat ve gıdı çıktı. gıdı ve yanaklardan slimlipo yapılıyor mu? yaptıran var mı? Bir de yaklaşık fiyat olarak ne civarlardadır. Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim. :)

]Öncelikle beni diğer topikte merak eden herkese çok teşekkür ederim. Dün saat 12.00 da oradaydım önce çok şeker bir hemşire geldi ve beni giydirdi ( soydu desem daha dağoru olur aslında ::KK1: ) sonra damaryolu açıp sakinleştirici yarım iğne yaptı. Sonra anestezi doktoru geldi lokal olucak operasyon ama ara ara uyuyabilirsin dedi ok dedim. O da çok sıcakkanlıydı. Doktorum Coşkun bey geldi çizim yaptı ve fotoğraf çekti,hazır olunca alalım dedi hemşireye. 13.00 civarında beni ameltayhaneye indirdiler ama orasıda öyle soğuk kasvetli biyer değildi. ışlem sırasında hiçbirşeyi hatırlamıyoum ama sanki ara ara bişey batıyomuş hissi oldu onada emin dilim tabi :)

Uyumuşum 14.30 saat boyunca bana korse giydirirken uyandırdılar bide çok titredim üşüdüm sanırım onu hatırlıyorum ama hemen korseyi giydirip odama götürdüler. 1 saat kadar odada kaldık ablam,ben ve nişanlım. Sonra eve döndük ben günümü normal yaşadım hiç birşey olmamış gibi. ŞÖYLE SÖYLıM ANNEM HALA ANLAMADI HABERı YOKTU SÖYLEMEYE DE NıYETıM YOK :) çok kolaymış gerçekten gece uyudum gayet iyi kahvaltımı yaptım,bugün sadece nasıl diyim çok ara verip spor yaparsınızya tuhaf bir ağrınız olur et kesiği olmuş denir öyle bir ağrım war. Onun dışında çok şükür iyiyim.
10 unda sargılarım çıkıcak çıktıktan sonra fotoğraflarımıda paylaşırım sizlerle. Yaptırmayı düşünen herkese şimdiden tavsiye ederim. Normal liposuction yaptırsaydım pişman olurdum sanırım. Çok teşekkür ederim DR. COŞKUN LEVENT TAŞÇI ve ÇALIŞANLARINA. Fotoğraflarımı alır almaz hemen paylaşırım sizlerle...
zemuszemus
Slm. Son durumunuz ne? Kilo aldiniz mi? Sarkma oldumu? Hamilelikten sonra nasil oluyor vücut

Merhabalar,

Bende bu konu ile ilgileniyorum.Karın ve bel bölgeme yaptırmak istiyorum.
Ancak slim liop yaptıran arkadaşlar sonuçtan çok memnun oldukları için mi artık bilgi vermiyorlar :)
Kafamda çok fazla soru işereti var. Sitede superplastta uygulamayı yaptıran bayanlar uygulama fiyatı olarak 3000-5000tl lerden bahsetmişler ancak ben Dr. Hüseyin Güner ile görüşmeye gittim ve 5000USD fiyat verdi inanamadım. neden bu kadar fiyatta artış olmuş açıkçası şaşkınım.
Birde smart lipo ve slim lipo arasındaki fark nedir bilen var mı?

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Anika merhaba bende lazer lipoliz yaptırıcam ve yorumları okuudum üşenmedim hepsini okudum :) öncesi ve sonrasını çok merk ediorum banada gönderme şansın varsa çok sevinirim mail adresim caglauygur@outlook.com teşekkür ederim şimiden

X