Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

:nazar:SLM GYMLOVA.

KUSURA BAKMA ÖNCELİKLE RAHATSIZ EDİYORUM.

FAKAT UZUNCA BİR YAZI YAZMIŞTIM SANIRIM KAYDETMEYİ UNUTUNCA UMUDUMU KESTİM KISA BİR MESAJ DAHA YAZMAYA KARAR VERDİM. SENDEN BUNU İSTEMEK ÇOK SAÇMA BELKİ AMA MORLUKSUZ HALİNİN FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMANI YA DA ÖZELDEN GÖSTERMENİ RİCA ETSEM BU MÜMKÜN MÜ?

AYRICA BU ÇOK FARK OLUŞTURDU MU? YANİ ŞU AN NE GEREĞİ VARDI BİR HEVESTİ GEÇTİ Mİ YORSUN YOKSA HAKİKATEN KALICI İŞE YARAR BİRŞEY Mİ DİYORSUN? AYRICA KAÇ BEDENDEN KAÇ BEDENE DÜŞTÜN DİYE SORABİLİR MİYİM?

BİR DE BİLİYORSUN SEZERYAN VS. GB DİKİŞLER DOĞUMLARI ETKİLİYOR(ZORLANMADA YIRTILABİLİR DİYE). BU DURUMUN DOĞUM GB DURUMLARINI İLERDE ETKİLEYECEK MİYMİŞ BİR BİLGİN VAR MI?

ÇOK SORU SORDUM TEKRAR AFFINA SIĞINARAK İYİ GECELER DİLİYORUM..

Karın ve mide oldum bugün, yeni geldim ama bel biber gibi yanıyor. Bu ne acıdır :KK43:((( Karnım v e midem acıyacağına, herhalde korse çok sıktı :KK43:((((

Evet canım hem kendimde bikinili fotoğrafım var, hem de zaten doktorum da çekti. Hem ameliyata girmeden çekiyor, hem de 3 gün sonra bandajlar çıktığında o şiş haliyle de çekiyor. Her türlü kıyaslayacağım yani :)) Ağrılarım azaldı dayanabiliyorum, ama sırt üstü yatmaktan beli tutuluyor insanın. Ödemler de inmeye başladı, önümüzdeki hafta basen ve popo olacak, 3 gün sonra da bacak içi olacak ve bitecek.

Bu arada, ödem için ne yapıyorsunuz? Operasyonları bitenlerde ne zaman indi ödem tamamen? Ben Lasix aldım az evvel bakalım. Bol bol maydonoz da tüketmeli herhalde.

Merhaba arkadaslar bir suredir takip ediyorum ancak son durumlariniz hakkinda pek bilgi ?ok sondurumunuz nedir nasil oldu bel gobek yaptiranlarda?ise yaradimi?

benim durumum çok iyi. fotolarım vardı şimdilik kaldırdım. göbeğim ve belim çok iyi durumda. spor yapıp sıkılaşmaya başladım. kısa süre içerisinde yeniden foto yüklemeyi düşünüyorum. yine söylüyorum iyi ki yaptırmışım. hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri oldu slimlipo.

Evet canım hem kendimde bikinili fotoğrafım var, hem de zaten doktorum da çekti. Hem ameliyata girmeden çekiyor, hem de 3 gün sonra bandajlar çıktığında o şiş haliyle de çekiyor. Her türlü kıyaslayacağım yani :)) Ağrılarım azaldı dayanabiliyorum, ama sırt üstü yatmaktan beli tutuluyor insanın. Ödemler de inmeye başladı, önümüzdeki hafta basen ve popo olacak, 3 gün sonra da bacak içi olacak ve bitecek.

Ben kusura bakmazsanız birşeyi çok merak ettim; her operasyon için ayrı ayrı ücret mi alınıyor yoksa 2 litre alınana kadar 3500 tl lik fiyat mı geçerli oluyor.

O fiyat operasyon başına. İyiyim valla 15 gün erken regl oldum o da olmasaydı daha rahat geçerdi ama geçti o da, iiyim. Bacak içlerim yapılacak bitiyor.

merhaba canım geçmiş olsun ,bende yaptırmayı dusunuyorum acaba simdi nasılsın, mesala cukurluklar falan olusuyormu ?

Bacak içlerim de bitti. Yarın bandajlarım açılıyor :) Çok ödem var bende fazla kahve içiyorum maalesef azaltmam lazım. Ama doktorum ve ekibine minnettarım. İnsan çok duygusal oluyor bu dönemde.. Bakalım, iyileşme sürecimi de yazacağım buradan :KK66:

merhaba canım geçmiş olsun ,bende yaptırmayı dusunuyorum acaba simdi nasılsın, mesala cukurluklar falan olusuyormu ?

Canım ben SmartLipo yaptırdım. Yağlar alınmadan önce zeytinyağı kıvamına getirilip ondan sonra çekiliyor. O sebeple çukurlaşma imkanı yok. Aksine düzeliyor :)

slim lipo ne, smart lipo ne alla alla ya bişey anlamıyorum bilmiyorumkismile

İkisi de aynı şey. Slim lipo- Smart lipo- Lazer lipoliz, bunların hepsi aynı anlamda.. Nasıl yapıldığı ve neden bu yönemin kullanıldığına dair netten de buradan da fikir edinebilirsin. Benim komple vücut bitti. Şu an ameliyata girmeden öncekiyle aynı kiloda gösteriyorum baskülde ama, 8 kilo yağ alındı, ödemim çok benim. Yine de sonuçları aşağı yukarı görebiliyorum.

İkisi de aynı şey. Slim lipo- Smart lipo- Lazer lipoliz, bunların hepsi aynı anlamda.. Nasıl yapıldığı ve neden bu yönemin kullanıldığına dair netten de buradan da fikir edinebilirsin. Benim komple vücut bitti. Şu an ameliyata girmeden öncekiyle aynı kiloda gösteriyorum baskülde ama, 8 kilo yağ alındı, ödemim çok benim. Yine de sonuçları aşağı yukarı görebiliyorum.

geçmiş olsun, sanırım vucudundan ödemleri atınca gerçek kilon ortaya çıkar, bende düşünüyorum ama ameliyattan çok korkuyorum, hiç bir doktora güvenemiyorum, insan olarak değer vermelerini bekliyorum ama onlar alacakları paranın derdinde, bu yüzden cesaret edemiyorum, kendimi nasıl teslim ederim, tanımadığım insanın ellerine, sana gıpta ediyorum şuan cesaretinden dolayı, sonucun iyi olduğunu da ifade etmişsin, sana bu değişiminle ilgili mutluluklar dilerim..

X