Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

Needababy84

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
137
15
]Öncelikle beni diğer topikte merak eden herkese çok teşekkür ederim. Dün saat 12.00 da oradaydım önce çok şeker bir hemşire geldi ve beni giydirdi ( soydu desem daha dağoru olur aslında ::KK1: ) sonra damaryolu açıp sakinleştirici yarım iğne yaptı. Sonra anestezi doktoru geldi lokal olucak operasyon ama ara ara uyuyabilirsin dedi ok dedim. O da çok sıcakkanlıydı. Doktorum Coşkun bey geldi çizim yaptı ve fotoğraf çekti,hazır olunca alalım dedi hemşireye. 13.00 civarında beni ameltayhaneye indirdiler ama orasıda öyle soğuk kasvetli biyer değildi. ışlem sırasında hiçbirşeyi hatırlamıyoum ama sanki ara ara bişey batıyomuş hissi oldu onada emin dilim tabi :)

Uyumuşum 14.30 saat boyunca bana korse giydirirken uyandırdılar bide çok titredim üşüdüm sanırım onu hatırlıyorum ama hemen korseyi giydirip odama götürdüler. 1 saat kadar odada kaldık ablam,ben ve nişanlım. Sonra eve döndük ben günümü normal yaşadım hiç birşey olmamış gibi. ŞÖYLE SÖYLıM ANNEM HALA ANLAMADI HABERı YOKTU SÖYLEMEYE DE NıYETıM YOK :) çok kolaymış gerçekten gece uyudum gayet iyi kahvaltımı yaptım,bugün sadece nasıl diyim çok ara verip spor yaparsınızya tuhaf bir ağrınız olur et kesiği olmuş denir öyle bir ağrım war. Onun dışında çok şükür iyiyim.
10 unda sargılarım çıkıcak çıktıktan sonra fotoğraflarımıda paylaşırım sizlerle. Yaptırmayı düşünen herkese şimdiden tavsiye ederim. Normal liposuction yaptırsaydım pişman olurdum sanırım. Çok teşekkür ederim DR. COŞKUN LEVENT TAŞÇI ve ÇALIŞANLARINA. Fotoğraflarımı alır almaz hemen paylaşırım sizlerle...
zemuszemus

Gecmis olsun Canim hangi bölgelere uygulandi?
Ve kaca diye sorsam ayip olmaz umarim..:kedi:
Sonuclar güzel olur inSllahboshayallersmile

Gecmis olsun Canim hangi bölgelere uygulandi?
Ve kaca diye sorsam ayip olmaz umarim..:kedi:
Sonuclar güzel olur inSllahboshayallersmile

Saol canım. Göbek ve bel çevreme yaptırdım.
Yoo ayıp olmaz zaten tek fiyat 4000 tl taksitli 3500 tl de peşin fiyatı canım.
İnşallah sonuçlar güzel olr Perşembe günü çıkacak bandajlar o zaman fotoları koyucam zaten :emir_bebek:

canım cok gecmıs olsun ben de bugun telle gorustum kendılerıyle
sargıların 3 gun sonra acılacak ve 7 gun korse gıyıceksın dımı?
ölüm riski var diye feveran edenlerı gordum tv de, meger yalanmıs bunda normal liposuctiondaki
emboli ve ölüm riski yokmus
3 ay ara ıle omur boyu ıstedıgın kadar yaptırabılıyorsun
tek dezavantajı fıyatı denebılır o da parası olana vız gelır
pekı canım mesela sen gobek ve basen dısında bır de kollarıma da yapın deseydın
kol cabuk sarkıyor ya acaba aynı ucretı mı ısterdı dr? yanı fıyatı neye gore belırlıyorlar?

canım cok gecmıs olsun ben de bugun telle gorustum kendılerıyle
sargıların 3 gun sonra acılacak ve 7 gun korse gıyıceksın dımı?
ölüm riski var diye feveran edenlerı gordum tv de, meger yalanmıs bunda normal liposuctiondaki
emboli ve ölüm riski yokmus
3 ay ara ıle omur boyu ıstedıgın kadar yaptırabılıyorsun
tek dezavantajı fıyatı denebılır o da parası olana vız gelır
pekı canım mesela sen gobek ve basen dısında bır de kollarıma da yapın deseydın
kol cabuk sarkıyor ya acaba aynı ucretı mı ısterdı dr? yanı fıyatı neye gore belırlıyorlar?

Çok saol canım. Ölüm riski olayını ilke kez duyuyorum açıkçası Slimlipo da. Sana tavsiye edebileceğim tek şey yaptırdıktan sonra bol su içmen. Çünkü yağ ile birlikte su kaybıda oluyor ve tansiyon düşmesi gibi bişey hissediyorsun. 2. gün bana oldu hemen aradım doktor bey bol sıvı tüket çok normal dedi. 2 gündürde çok şükür iyi hissediyorum. Evet sargım yarın çıkıcak inş. randevu aldım.7 gün korse giymek bişey diil bence çünkü normal lipoda yanılmıyorsam sadece sargı süresi 48 gün. ben 1.70 boyunda yıllardır 60 kg yum ama belim,göbek ve basenim hep ölece kalıyordu bakalım sonuç ne olacak çok zor bekliyorum bandajın açılmasını. Basenimdende Ağustosta olmak istiyorum kısmetse.

Diğer konuda şöyle oluyormuş şimdi lazerde kullanılan nasıl diyim uzun bir iğne war bu iğne paketli durumda. Her operasyondan önce bu paket üzerindeki barkod bir cihaza okulutuyor ve kaydediliyor. Max. yağ çekme kapasitesi 2 kg mış. Mesela bn kendimden 1.800 gr yağ çıkacağını hiç düşünmüyordum. neyse bu şırınganın fiyatı zaten oldukça yüklüymüş. yani sen ister kola ister gıdına yada basenine yaptır önemli olan o iğnenin bir kez açılıp işlem yapmasıymış.Ama sen yinede git bi muayne ol derim canım. baska sormak istediğin bişey olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.olumunekankayizsmile

canım cok gecmıs olsun bayagı ıyı olmus karnın yanların bayagı ıncelmıs
özür dileyerek birsey sorabılır mıyım?
karnında catlak varmıydı yoksa ızler sargı nedenıyle mı olustu?
ben kg da alsam versemde karnım bacagım kalcam kolum hıc catlamıyor
acaba bu cıhaz o tarz bır ız yapar mı catlak gıbı?

bır de ıgne bızde mı kalıcak?
o zaman 2. 3. seanslarda da aynı ıgneyı kullanabılır ve fıyat daha mı dusuk oluyor?
hanı sımdı karnımza yapsa
1 ay sonra basene
basen daha mı ucuz olacak 2. uygulama ve aynı ıgne oldugundan?
o tansıyon dusme ısını dusundum ben de, cunku ben daha once mezoterapi,
lesitin enjeksiyonu vs yaptırdıgım ıcın bılıyorum
bu tarz enjeksıyonlar bıle bas donmesı yapıyor
normaldır bence

pekı operasyon oncesı ılac veya vıtamın alımını yasakladı mı drun?
ve doktorun cep telefonu sende var mı canım
bugun yıne aradım bı ton soru yazdırdım, ama kendısıne ulassam daha ıyı olacak

canım bır de seyı sormustum, kulotumuzu fılan da cıkarıyorlar mı?
o amelıyat odasına gıderken verdıklerı yesıl elbıse yanları acık ya
annem oyle gıtmıstı
ınsanın her yanı gorunuyor
bır de dra ayaktayken o sıs karnımızı gostermesek
uzanmısken muayene etse olmaz mı hoff neden şiş karnımızı dra gosterıp karızmayı cızdırıyoruz kı???

süper olmusss.. göbüsünde belinde ayni benimki gibiymis.. :))
Sonucu begendim.. dahada incelme imkani varmi? sonucta yaglar eritiliyor bi kismi su tüketerekde vicüttan atilabiliyromus dogru mu?

birde jayjay arkadasin dedigi gibi o catlaklar sonradan mi olustu acaba..? gecicidir umarim

arkadaş o kadarda çok kilolu değilmişki biraz rejim,spor sağlıklı bir şekilde zayıflardı zaten. gazetede bir bayanın böyle yağ aldırma işleminden sonra komaya girip öldüğünü okumuştum. bu yöntemler yerine sporu az yemeyi tercih etseniz daha iyi. gidip gidip yağmı çektireceksiniz ömrünüz boyunca.

tuğçe32, inan ne kadar spor yaparsan yap bel incelmiyor bu şekilde. ben 180 boyunda 67 kiloyum yıllardır sürekli spor yaparım. selülitim bile yok denecek kadar az ancak belim ve göbeğimin kalınlığından bir türlü kurtulamadım. pantolonun bel kısmanda az da olsa her zaman yağ oldu 63 kiloyken bile. coşkun beyle görüştüğümde vücudun anatomik yapısına müdahale edildiğini söyledi. elbette ömür boyu yağ aldırılmaz, ancak kişi kilosunu ve formunu koruduğu sürece bu yöntemi tek sefer de uygulasa daha iyi bir görüntüye kavuşur. bel - göbek bir nebze eritilebilr, ancak basen sorunu olanlar yıllarca da spor yapsa basenden kurtulamıyor. inceliyor ama slimlipodaki gibi ciddi bir değişime uğramıyor görüntü. buna da en yakınlarım vasıtasıyla şahit oldum.

katiliyorum kellyr e
Ciddi anlamda bir kilo kaybin olmasi gerekiyor ki o bölgelerde bir degisiklik olsun..öyle 2-3 kilo vermekle kurtulamiyorsun maalesef bel kismindan bende cok ugrastim gitmiyor :KK43:

[COLOR="Red"]Slm kızlar kusura bakmayın lütfen ancak yazabildim sizlere.
Sevgili jayjay sonucu beğenmene sevindim açınca bende şaşırdım biraz ya bu bnm göbeğim,belimmi dedi resmen kaydirigubbakcemile3 o görüntüdeki olanlar çatlak diil bnde açınca çatlakkarım mı wardı onlarmı şişti dedim Dr.Coşkun beyde yok bandajlardan dedi hakikatten bugün hiç bir iz kalmadı. Ve bu daha 3. günkü görüntün dedi dr.bey inermi daha dedim tabiiki daha inecek dedi. :)
Fotoları mecburen iççamaşırıyla çektiriyorsun. Dr da önden,arkadan,yandan fotolarını çekiyorki o da görmek istiyor aradaki farkı. Zaten bu foto. olayı 2 dk. bile sürmüyor. Çekinecek birşey yok hiç sonuçta erkek o kadar kadın doğum uzmanı war :) Dr.Coşkun beyin işide bu, o kadar çok insana uyguluyorki artık alışmış adam :)

Shrinecim biraz daha incelme olur muydu bilemiyorum ama daha ne kadar yağ kalmış olabilirki dedim. Benim vücudum nasıl diyim geniş enine biraz :) omuzlarımda çok geniş kalça kemiğimde. Ama şunu söylim ben eski bir voleybol oyuncusuyum. 2 yıl spor salonunda ağırlıklarla ter döktüğüm halde hiç bu kadar düz bir göbeğim olmamıştı. En geç 1 ay sonra gün aşırı 150 mekik çekicem taşş gibi olur yağ yok nolcak direkt olarak kaslar gelişecek :)) başka sormak istediğiniz bişi olrsa seve seve cvplarım. Ben sonuçtan ÇOK ÇOK MEMNUNUM DARISI BAŞINIZA. Sevgili doktorum Coşkun Levent Taşçı ya çok teşekkür ederim ellerine sağlık. :) [/COLOR]

Son düzenleme:
[COLOR="Red"]Slm kızlar kusura bakmayın lütfen ancak yazabildim sizlere.
Sevgili jayjay sonucu beğenmene sevindim açınca bende şaşırdım biraz ya bu bnm göbeğim,belimmi dedi resmen kaydirigubbakcemile3 o görüntüdeki olanlar çatlak diil bnde açınca çatlakkarım mı wardı onlarmı şişti dedim Dr.Coşkun beyde yok bandajlardan dedi hakikatten bugün hiç bir iz kalmadı. Ve bu daha 3. günkü görüntün dedi dr.bey inermi daha dedim tabiiki daha inecek dedi. :)
Fotoları mecburen iççamaşırıyla çektiriyorsun. Dr da önden,arkadan,yandan fotolarını çekiyorki o da görmek istiyor aradaki farkı. Zaten bu foto. olayı 2 dk. bile sürmüyor. Çekinecek birşey yok hiç sonuçta erkek o kadar kadın doğum uzmanı war :) Dr.Coşkun beyin işide bu, o kadar çok insana uyguluyorki artık alışmış adam :)

Shrinecim biraz daha incelme olur muydu bilemiyorum ama daha ne kadar yağ kalmış olabilirki dedim. Benim vücudum nasıl diyim geniş enine biraz :) omuzlarımda çok geniş kalça kemiğimde. Ama şunu söylim ben eski bir voleybol oyuncusuyum. 2 yıl spor salonunda ağırlıklarla ter döktüğüm halde hiç bu kadar düz bir göbeğim olmamıştı. En geç 1 ay sonra gün aşırı 150 mekik çekicem taşş gibi olur yağ yok nolcak direkt olarak kaslar gelişecek :)) başka sormak istediğiniz bişi olrsa seve seve cvplarım. Ben sonuçtan ÇOK ÇOK MEMNUNUM DARISI BAŞINIZA. Sevgili doktorum Coşkun Levent Taşçı ya çok teşekkür ederim ellerine sağlık. :) [/COLOR]

canım ız kalmayacagı ıcın cok sevındım
kızlar ben dru aradım, sekreterı sordu bu liposuction degil
yani hücreni söküp ordan almıyorlar
ve sadece hücre patlatılıp yagı akıtılıyor dolayısıyla liposuctiondaki
riskler bu operasyonda yok
ölüm riskide %0 dedi bana
hücreler alınmadıgı ıcın karnınız fılan yol yol ız olmayacak

ya canım ya foto cektırmek ıstemezsek?
acaba dr direnir mi illa cekicem diyebilmiyorumkismile
karnımı kesınlıkle ona gostermıycem bana ne erkek kadındogumculardan
kimse göbegimin gercek heybetini göremezyasakkelime
inat ederse gitmiycem bu konuda ciddiyim

ee gymlovacim.. nasilsin bir degisiklik oldugumu ?

OOO olmazmı canım şuanda ödem olmasına rağmen (3 ay sonra tam inermiş ödem) kotlarımı bir giyiyorum sevinçten ağlamak istiyorum... Ne o eski pörtlemiş göbek görüntüsü nede yanlardaki LOVehandle lar war. Dümdüz göbeğimwe yanlar :) hatta birde kot pant giyip mi foto çekip koysam buraya :) kaydirigubbakcemile3

Herkese tavsiye ediyorum şiddetle ki ben hostesim işim çok yoğun olduğu halde çokşükür hiç bir ağrım sızım yok 2 hafta oldu yaptıralı morluklarımda geçti süper herkese tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

evet canım dıyet onerdı mı
biz fotograf ısterız kotlu fılan boyle dumduz karınlı bı resım cek bıze

bende istiyorum nerede doktorunuz.ben kol karın ve belden istiyorum bir kerede mi toplam 2kilo çekiliyor?

X