İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Bir yılı daha geride bırakıp 2. sınıfa geçen çocuklarımıza başarılar dilerim.
Her geçen yılla biz velilerde onlarla tekrar bilgilenip onlarla birlikte büyüyoruz. Bu forumda 2 sınıfa başlayacak çocuklarımızın her türlü soru ve sorunlarını paylaşalım. Derslerle ilgili her türlü bilgiyi (internet adresleri , faydalanabileceğimiz kitaplar , ödevler , performans , plan vs ) aklınıza gelebilecek her konuda bilgi alışverişinde bulunalım.
Çocuklarımızın Allah yardımcıları olsun. Zihin açıklığı versin yüce Rabbim ,
sağlıkla , mutlulukla geçirecekleri bir ömür diliyorum. Tüm velilerimize de sabır diliyorum.
Sevgiyle kalınız...

olumunekankayizsmilea.s.:nazar:kaydirigubbakcemile2

eski başlığı bize mi bırakıyosun terlikkaydirigubbakcemile3

yeni sezonda bol bol başarılar olsun çocuklarımıza
:nazar:

eski başlığı bize mi bırakıyosun terlikkaydirigubbakcemile3

yeni sezonda bol bol başarılar olsun çocuklarımıza:nazar:

Yenilere bırakıyorum canım benim. Artık onlar faydalansınlar bizim deneyimlerimizden gerçi orada da bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşırız naçizane destek olup bilgilendirmek de cabası... yerimseniben değilmi chess ne dersin kardeşşşş bayanssulusmile

Amin chessciğim Amin ... Tüm çocuklarımıza başarılı sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ederim...

Yenilere bırakıyorum canım benim. Artık onlar faydalansınlar bizim deneyimlerimizden gerçi orada da bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşırız naçizane destek olup bilgilendirmek de cabası... yerimseniben değilmi chess ne dersin kardeşşşş bayanssulusmile

Amin chessciğim Amin ... Tüm çocuklarımıza başarılı sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ederim...

tabii canım, size sormıcazda kime sorcaz bizden kıdemlisiniz nede olsa... yardımcı olursanız ne mutlu bize
:1rolleyes:

terlik yeni gördüm başlığı
ya şu çocuğu doğru düzgün ders çalıştıramıyorum
sadece bi tane tatil kitabını bitirmek üzereyiz
o da ricayla
neymiş beyefendi tatildeymiş :)

tabii canım, size sormıcazda kime sorcaz bizden kıdemlisiniz nede olsa... yardımcı olursanız ne mutlu bize:1rolleyes:

Teşekkürler birtanem , siz bizi geçersiniz inşallah , bizim yazıklarımızı okuyun ve o yazılarımızda size ışık tutar diye düşünüyorum. İsteyen herkese yardıma açığız bilgi paylaşıldıkça anlam kazanıyor. Sevgiyle kal canım... olumunekankayizsmile

terlik yeni gördüm başlığı
ya şu çocuğu doğru düzgün ders çalıştıramıyorum
sadece bi tane tatil kitabını bitirmek üzereyiz
o da ricayla
neymiş beyefendi tatildeymiş :)

Ahhh dimpleciğim ahhh akannehir görüştüğüm tüm arkadaşlardan bu şikayetleri duyuyorum. Çocuğuyla didişmekten sinirleri bozulmuş arkadaşları ikna ediyorum sık sık ohaoldumsmile Bende aynı konudan muzdaribim gerçi ama öğretmen yakınlarım var onlar bana diyorlar ki, şimdilik sıkma bırak tatilinin keyfini çıkarsın okul açılmaya 10-15 gün kala yavaş yavaş bir genel tekrar yaptır yeterliymiş. Zaten okul açılınca da bir genel tekrar okulda yapılıyormuş.
Hiç sıkma canını ne çocuğun ne de kendinin... Sevgiyle kal canım... görüşmek üzere...

kaydirigubbakcemile5

merhaba hanımlar
bu sene büyük kızım 2. küçük de 1. sınıfa gidecek .halim ne olacak nasıl yapıcağım bilmiyorum.:bbo:
1. sınıfın ilk ayları zor geçmişti büyük kızda artık küçükle nasıl olur bilmiyorumbenneyaptımki
allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin bizede sabır tabii:Saruboceq:
bende büyük kıza ders çalıştırıyorum tatilde zorlamıyor beni istekli görünüyor.inşallah hep böyle gider hep istekli olura.s

merhaba hanımlar
bu sene büyük kızım 2. küçük de 1. sınıfa gidecek .halim ne olacak nasıl yapıcağım bilmiyorum.:bbo:
1. sınıfın ilk ayları zor geçmişti büyük kızda artık küçükle nasıl olur bilmiyorumbenneyaptımki
bende büyük kıza ders çalıştırıyorum tatilde zorlamıyor beni istekli görünüyor.inşallah hep böyle gider hep istekli olura.s

Unutmuşş olabilirim ama senmiydinn kızınıı gazi ilk öğretim okuluna gönderenn canımm
,evet ya senin bu sene zor olacakk
benimde büyük 4 e küçük 2 ye geçtii amaa aralık ayında ailemize bir fert daha katılACAKK BİRDE ONLA UĞRAŞACAĞIMM BU KIŞŞ ÇOK YORULACAĞIMM

Unutmuşş olabilirim ama senmiydinn kızınıı gazi ilk öğretim okuluna gönderenn canımm
benimde büyük 4 e küçük 2 ye geçtii amaa aralık ayında ailemize bir fert daha katılACAKK BİRDE ONLA UĞRAŞACAĞIMM BU KIŞŞ ÇOK YORULACAĞIMM

yok ben değilim
allah hayırlısıyla kurtarsın seni canım.bu sene işimiz zor gerçektenbenneyaptımki

merhaba hanımlar

Artık deneyimlisin en azından canım benim hiç strese girme bence... bak istekliymiş diğer kızında ne güzel işte... Başarılar dilerim canım aynı zamanda sabır...

Ayyy canım benim Allah kurtarsın inşallah hayırlısıyla evladını kucağınıza alın. Sabırlar diliyorum canım...

yok ben değilim
allah hayırlısıyla kurtarsın seni canım.bu sene işimiz zor gerçektenbenneyaptımki

Herşeyin hayırlısı diyelim...
Geçen seneyi Allahın izniyle atlattık darısı bu yıla ; sağlıkla , mutlulukla ...

olumunekankayizsmile

merhaba kızlarkaydirigubbakcemile5

sizce 1. sınıfa başlayacak çocuğa askılı çanta mı almak lazım yoksa şu bavul gibi sürüklenebilenlerden mi

tecrubelerinizden faydalanmak isterim
a.s.

biz geçen sene iki çanta eskittikkafamçokkarıştı askılı kullandık ben öyle tercih ettim çünkü hep ben taşıdım:roflol:

bu yıl 2. sınıf bakalım nasıl olacak. kızlar bendede aynı şikayetler var. hiç ders çalışmıyor. geçen gün bir tekrar yapalım biraz yazı yaz dedim. çocuk yazı yazmayı unutmuş yaw

biz geçen sene iki çanta eskittikkafamçokkarıştı askılı kullandık ben öyle tercih ettim çünkü hep ben taşıdım:roflol:

valla canım bende askılı alıcam herhalde, çünkü sürüklenenlerin boş hali bile çok ağır, askısı var ama askılı şekilde hiç kullanılmaz çok ağır olacağı için
askılı alıp muhtemelen ben taşıcam senin gibi, bi de tutturdu bakuganlı olsun, bakuganlı çanta bana çok yakışcak
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bu arada topiğiniz hayırlı olsun böyle balıklama daldım bende

Hoşgeldin canım , başarılı ve hayırlı bir dönem diliyorum... zemuszemus
merhaba kızlarkaydirigubbakcemile5

sizce 1. sınıfa başlayacak çocuğa askılı çanta mı almak lazım yoksa şu bavul gibi sürüklenebilenlerden mi

tecrubelerinizden faydalanmak isterima.s.

Benim oğlumda geçen yıl arkadaşlarından görüp çek çekli çanta istedi (tekerlekli olan) aldım fakat oğlum servisle gidip geldiği için daha zor oluyor. İnerken binerken eziyetten başka birşey değil. Okula yürüyerek gidenler için ideal olabilir. O sebeple alırken fonksiyon önemli...
Başarılar diliyorum.opuyorumnanaktan

Benim oğlumda geçen yıl arkadaşlarından görüp çek çekli çanta istedi (tekerlekli olan) aldım fakat oğlum servisle gidip geldiği için daha zor oluyor. İnerken binerken eziyetten başka birşey değil. Okula yürüyerek gidenler için ideal olabilir. O sebeple alırken fonksiyon önemli...
Başarılar diliyorum.opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım önerine, okul yakın ama 1. sınıfta yine ben götürüp getiririm herhaldekaydirigubbakcemile5

X