Makyaj Ürünleri doğal görünen bir fondoten

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nida5555

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
152
0
arkadaşlar cildi doğal gösteren bir fondoten arıyorum kullandığınız ve beğendiğniz fondotenleri yazarmısınıza.s.

ben maybelinne affinitone fondoteni öneririm ciltle bütünleşiyo nrmalde kullanmam pudra ve fondoten ama gece makyajı için 2-3 kere kullandım çok memnun kaldım

ya gece makyajı gibi için değilde günlük kullanabileceğim bi fondoten istiyorum

bende golden rose un likit fondotenini kullanıyorum.çok menunum cildi pürüzsüz gösteriyor.benim cildim daha açık renk ama ben 57 numarasını kullanıyorum.tavsiye ederim

gerşekten süper durmuş sanki hiç fondoten yok gibi. hem mat durmamış. mat olanları sevmiyorum ben.

bende golden rose un likit fondotenini kullanıyorum.çok menunum cildi pürüzsüz gösteriyor.benim cildim daha açık renk ama ben 57 numarasını kullanıyorum.tavsiye ederim

canım bunu bende kullandım gerçekten güzel daha güzelini bulamazsam tekrar bunu kullanıcam

Canım bende meybelline köpük fondötnini kullanıyorum. hem cildin tonunu düzgünleştiriyor hemde yokmuş gibi çok hoş bir görüntüsü oluyor. tavsiye ederim..

YVESSAıNTLOURENT PERFECT TOUCH tavsiye ederim çok doğal görünüyor ayrıca diğerleri gibi yağlıda değil

physicians formula arada kullandığım ve kullanmaya kıyamadığım fondötenim çok severim cildi porselen gibi yapar ve yokmuş gibi durur çok yoğun kıvamı azıcık bile uygulamak yetiyor light ivory rengini kullanıyorum gece gündüz farketmez istediğiniz zaman kullanabilirsiniz:KK34:

Nivea'nın BB kremi çok doğal duruyor, hem fondöten hem de güneşten koruyucu etkisi var. Teninize uygun tonu seçin, öneririm:KK34:

Ben maybelinne affinitone fondoteni gunluk olarak kullaniyorum.Hic bir sekilde abarti durmuyor.Gunluk kullanima uygun oneririm.

şuan maybelinne affinitone fondoten kullanıyorum günlük kullanım için gecede daha yogun kıvamlı oldugundan cecılle kullanıyorum maybelıneın dokusu doğalığı çok güzel .Çogu fontende pembeye yakın bır yapı var (koyusundan bahsetmıyorum bu arada) en acık rengınde bıle çok hafıf bır pembelık yapan fondatenlerden oldum olası nefret edıyorum ve maybelinne affinitone fondoten ıvorysınde o cok bayıldıgım sarımsı dogala yakın tonu yakaladım. ctek sorun malesef cıldıme uymadıgından sanırım nedense bır hafta devamlı kullansam o hafta sonunu sıvılcelı kapatıyorum. Mağazada sordugumda ürünün yaglı cılde uygun olmadıgını soyledı sorun benım karma cıldım sanırım. Flormar fondateni numarasını hatırlamıyorum ama mor bır tupteydı o şekilde sorabılırsınız kullandıktan sonra fıyatına ve kapatıcılıgına ınanamayıp hemen ıkı tane daaha almıstım. oldukca hafıf ve saten dokusu yaratıyor cıltte hafıfcecık :) ıstıyorsan denemenıı sıddetle tavsıye edıyorum. diedermne cc kremide cok dogal duran ve ciltte yogun olmasada kapatıcılıgı gayet hos bır krem aklında bulunsun derim.

Mac face and body, make up forever ultra hd fondöten, givenchy teint couture. Bu 3 fondötenin bitişini çok çok doğal buluyorum . Hani bakarsınız cildinde bir şey yokmuş gibi durur ama pürüzsüz bir cilt olur ya öyle işte.:KK14:

şuan maybelinne affinitone fondoten kullanıyorum günlük kullanım için gecede daha yogun kıvamlı oldugundan cecılle kullanıyorum maybelıneın dokusu doğalığı çok güzel .Çogu fontende pembeye yakın bır yapı var (koyusundan bahsetmıyorum bu arada) en acık rengınde bıle çok hafıf bır pembelık yapan fondatenlerden oldum olası nefret edıyorum ve maybelinne affinitone fondoten ıvorysınde o cok bayıldıgım sarımsı dogala yakın tonu yakaladım. ctek sorun malesef cıldıme uymadıgından sanırım nedense bır hafta devamlı kullansam o hafta sonunu sıvılcelı kapatıyorum. Mağazada sordugumda ürünün yaglı cılde uygun olmadıgını soyledı sorun benım karma cıldım sanırım. Flormar fondateni numarasını hatırlamıyorum ama mor bır tupteydı o şekilde sorabılırsınız kullandıktan sonra fıyatına ve kapatıcılıgına ınanamayıp hemen ıkı tane daaha almıstım. oldukca hafıf ve saten dokusu yaratıyor cıltte hafıfcecık :) ıstıyorsan denemenıı sıddetle tavsıye edıyorum. diedermne cc kremide cok dogal duran ve ciltte yogun olmasada kapatıcılıgı gayet hos bır krem aklında bulunsun derim.
affinitonun mat serisi var o da çok güzel onu deneyebilirsin..

Mac face and body, make up forever ultra hd fondöten, givenchy teint couture. Bu 3 fondötenin bitişini çok çok doğal buluyorum . Hani bakarsınız cildinde bir şey yokmuş gibi durur ama pürüzsüz bir cilt olur ya öyle işte.:KK14:
mac,make up ıkısınde bende berbat durdu,hatta tekin acar make geri iade aldı,bu fontoten kişiye göre çok değişen bır durum

mac,make up ıkısınde bende berbat durdu,hatta tekin acar make geri iade aldı,bu fontoten kişiye göre çok değişen bır durum
Tekin acar make up forever satmıyor.. Yanlış fondötenden bahsediyorsunuz sanırım. Benim bahsettiklerim bunlar,

mac-face-and-body-foundation.jpg untitled.png

Ayrıca bu mac fondötenin dışarıda çok fazla çakması satılıyor. Mağaza dışında almayın mac ürünlerini.

Tekin acar make up forever satmıyor.. Yanlış fondötenden bahsediyorsunuz sanırım. Benim bahsettiklerim bunlar,

Eki Görüntüle 1722111 Eki Görüntüle 1722112

Ayrıca bu mac fondötenin dışarıda çok fazla çakması satılıyor. Mağaza dışında almayın mac ürünlerini.
Merhaba canım.evet ben de bu bu gün bu konudan bahs ettim açtığım sayfada.Sahteler satılıyor.Ayırt etmek kolay.Mac şişesi ürünleri daima yuvarlaktır.Sahteleri de köşelidir aman dikkat ediniz.

X