Çocuk Hastalıkları Koltuk altı pişiği nasıl geçer?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Elal35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2010
14
0
Arkadaşlar ,biz izmir de yaşıyoruz.haliyle sıcak burası.oğlumun poposu hiç pişik olmadı ama şimdi koltuk altı çok kötü durumda .pişik kremi işe yaramadı . zararlı deniyor ama pudra kullanıyorum 2gündür.bakalım ne olacak?Sıcak şehirlerde yaşayan arkadaşlar bu soruna çözüm bulan var mı?Yardım edin !

yakın yerlerde yaşıyoruz. koltukaltı, boyun, popo ... birçok yerde pişik yaşadık, doktorumuz bir yığın krem verdi; ama işe yaramadı. Hametan pomad aldım eczaneden, çok iyi geldi. bünyeye göre değişir belki; ama bir dene istersen.

benim oğlumdada ara aa oluyo bebanten kullanıyorm sabaha bişey kalmıyo birde içine giydiği badiyi koltuğunun altına sıkıştır terini alsın

biz yaşamadık ve yaşamayız inşallah ama zeytinyağı iyi geliyor diyorlar birde kuru tutmak çok öenmli banyodan sonra mutlaka güzelce kurularsan oluşumunu engellersin.

bebişimde de oluyor bazen ben her banyo sonrası bebeyağını penye bluzuna döküp koltukaltını silerek temizliyorum hemen iyileştiriyor.bi de banyo sırasında orayı iyi yıkayın...

benim oglumdada var ayni sorun cok iyi yikiyorum kuruluyorum kremliyorum ama gecmiyor poposuda surekli pisik oluyor. cildi cok pis diyor doktorlar her kremi kabul etmiyor bepanten kullaniyorum ise yarayan bi o var bizde.

Merhaba
Pişik için en iyi çözüm hergün yıkamak. Bebeklerinizi hergün yıkayın.
Birde trosid krem çok iyi gelir ama doktorunuza sorarak kullanın.

X