16+4 haftalık gebelikte kanama normal miii ? Acil yardım ...

CASIO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
217
0
günaydınlar arkadaşlarr..16+4 haftalık hamileyim son 2-3 gündür şiddetli kasık ağrılarım varrdıı üçlü test için cumartesi doktora gidicem sabredeyim dedim ama bu gece lavaboya kalktığımda çok afedersinizz bi kan pırtısınınn düştüğünü farkettimm fındık kadardııııı......ama sonrasında silindiğimde hiçbir şekilde kan yoktu ve devamında da yoktuu...çok korktummm sizce bunlar anormal bi işaretmi lütfen yardımcı olunn doktoruma ulaşamadımmmm :KK43:((

canım oncelıkle telas yapma ama hamılelıgın her donemınde olan kanamalar cıddıye alınmalıdır.
kendı doktoruna ulasamasanda baska bır doktora gıtmenı tavsıye ederım hemde hemen...

Günaydın casio.Bende geçen hafta 19.haftamdı.Bende senin gibi sabah uyandığımda kanamam olmuştu.Ama benimki seninkinden fazlaydı.Akşama geçti.Ertesi gün gidebildim doktora.3 gün rapor verdi.Yatıp dinlen dedi.Bebeğe baktı.Problem yoktu.ınşallah sendede bişey olmaz.Ama sen bugün doktora git mutlaka.Bana dün niye gelmedin dedi.

anladımmm umarım benim bebegimde de problem yokturr bugun mutlaka gidicem doktoraa

arkadaşlar doktora gittim kanamayla ilgili bi sıkıntı yok bazı hamilelerde olabilir zaman zaman dediiiii bebegim kıpır kıpır çok iyiii gözüküyorrr AMA gel gelelimmmm daha önce de konu açtımmm 2 li testimiz problemliiiiiii ve doktor ısrarla amniyosentez istiyor bizsee korkuyoruzzz çok çaresizizz krar veremiyoruzzzz lütfen yardımcı olunnnn

X