** EMMAK RUSMA ** Hakkında Bilgi...

buttercup

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
351
10
selam herkese tüylerden kökünden kurtulmak istiyorum bu yüzden forumu talan ettim zırnık otu denen şeyden kullanmaya kararlıydım aktara gittim ve zırnık otu istiyorum dedim. bir kutu geldi elime. şaşırdım gül aromalıydı daha farklı birşey bekliyordum. sonuçta iyi birşey sanarak sevinçle eve geldim evde bunun normal tüy dökücü kremlerden olduğunu düşünmeye başladım yani bu zırnık otu ya da hamam otu tozu değil sanıyorum ki.

hava 35 derece ve 1 saat yol... nolur bilgisi olan varsa yardımcı olsun bu ürün hakkında bilgiye ihtiyacım var eskisinden daha kötü yapmasından çok korkuyorum kullananlar tecrübesi olanlar lütfen iyi kötü yorumlarınızı esirgemeyin....

:çok üzgünüm:

bende aktardan zırnık otu deyip aldığımda emmak rusma yı verdi üzsütde zırnık diye yazmıyor
ben kullandım 2 kutu .tüy dökücü kremden farkı yok bana göre
tüylerde azalma olmadı daha da almadım krem daha pratik diyedüzenli kullansam azaltırmıydı onuda bilmiyorum
ama bana tavsiye eden arkadaşım düzenli kullanınca cildi parlatıp
tüyleri azalttığını söylemişti

değiştirdim nihayet zor oldu caydırmaya çalıştılar aradaki tek fark bu gül kokulu o kötü kokuyor dendi bu daha iyi dendi fakat yinede değiştim umarım yanlış yapmamışımdır.

emmak rusma denen toz bembeyazdı iade edip yeni aldığım zırnık otu/hamamotu tozu ise grimsi birşey. sanırım tek fark gül kokusu olmamalı...

emmak rusma yı ben genital bölgemde kullanıodum ama azalması içinn değil . temizlnmk için ve hiç azaltmadı . hatta tam görevini bile yapmadı bıraktım . boshayallersmile .

selam kızlar .bende ilk defa bugün kollarıma denedim çok endişeleniyorum jilet gibi çıkaracak diye.ama bunu yapan çok memnun kalmış tüylerinin ciddi anlamda azaldığını gördüm sadece bir ya da iki kere değil bi kaç kere sabırla denedikten sonra faydasını görüyormuşsun.bende denice bi kaç kere sizi bilgilendiririm.eğer faydasını görürsem o kadar lazere ya da ağdaya bayıldığım paralara acırım çünkü bunun kutusu 1.5 lira ...:)

X