Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

kkontess nerelerdesin.topiğine baktım da.saçların daha önce dalgalıymış canım.sonraki fotolarda fönsüz demişsin.anlayamadım :KK43:
yoksa,yoksa bu kür saçı düzleştiriyormuuuuuu..

kkontess nerelerdesin.topiğine baktım da.saçların daha önce dalgalıymış canım.sonraki fotolarda fönsüz demişsin.anlayamadım :KK43:
yoksa,yoksa bu kür saçı düzleştiriyormuuuuuu..
dalgalı olan örgülü halimden örnek canım
orjinalim dalgalı deil...

kür; saç düzleştiriyor demiyim de elektiriklenmeyi önleme konusunda başarılı :lepi:

dalgalı olan örgülü halimden örnek canım
orjinalim dalgalı deil...

kür; saç düzleştiriyor demiyim de elektiriklenmeyi önleme konusunda başarılı :lepi:

bu arada ben bugün tüm yağların içine sinameki ve sirke de koydum.ya batarım ya çıkarım :)) sabaha kadar bişey olacak diyede ödüm kopuyor.

9-ve 10 ağustos tatlım:) ne yazık ki sadece iki gün.
diğer burçlardan bazılarında üçer gün kalıyor ama şansımızdan aslan burcunda hep iki gün :KK43:
iyi haber se (sabırlı olabilirsek tabi :)
2013 ten itibaren ay aslan burcunda üçer gün kalacakmış :) her ay üç gün bakım,sonra yatışhihoyyyt

9 ağustos benim doğumgünüm bakımlı giricem yeni yaşıma

canım sana bişey soracam bu ay ve temmuzda ayağı yöneten burca ne zaman gelecek. yarın memleketime gidiyorumda babamın ayaklarında sorun var belirli sürelerde bakım yapılması gerekiyor kremlerle bu günlerde yapmak çok daha mantıklı olur. inş akşama kadar görür cevap yazarsın canım

canım sana bişey soracam bu ay ve temmuzda ayağı yöneten burca ne zaman gelecek. yarın memleketime gidiyorumda babamın ayaklarında sorun var belirli sürelerde bakım yapılması gerekiyor kremlerle bu günlerde yapmak çok daha mantıklı olur. inş akşama kadar görür cevap yazarsın canım

2-3 temmuz ve 29-30 temmuz
ayrıca 25-26-27 ağustos canım.

yumurta kokuyoruuuummmmmmmm nursall..saçımı kestirdim :))) kuaför dün nasıldı saçın bugün nasıl? ne yaptın dedi :)))

ben dün bişey yapamadım :KK43:
ama bugün zeytinyağıyla masaj yapıp üstüne sinemaki otunu kaynatıp suyula saçımı yıkayıp bekletip sonra yıkadıktan sonra kesmeyi düşünüyorum, hepsi bir güne yani zatne evde uçlarında kırıklarını alırım hep
kırıklarım yok şuan o yüzden,
kestikten sonrada ısırganlı su döküp sonlandırayım :) akşam olsada

ben dün öğlen başladım yapmaya :))) iyi değerlendirdim sayılır.ama şimdi bişey yok.akşama kadar boş gececek.kestirdim,fönlettim bozamam şimdi :)))

nursallcım inan yıllardır 5 dakikalık saç maskelerinden uygulamadan çıkamam banyodan.saç kremleri açmıyor çünkü.buna rağmen havlu nemini aldıktan sonra taranmaz hale geldi bir yıldır.durulanmayan bakım kremi sürmeden taramam mümkün değil.
burda okuyorum, bakım yapanlar saçlarım yumuşacık oldu diyor,ben yapıyorum su değer değmez kazık gibi oluyor.bırakmıştım o yüzden.
ama bugün banyoda anladım daha işe yaradığını.kazık gibi falan olmadı.üstelik ne maske ne krem.öyle tarandı,hiç zorlanmadım bile.
avuç avuç dökülen saçım bugün çok az döküldü.elimle toplayıp baktım hatta,fındık kadar bir top oldu.
banyodan sonrada durulanmayan bakım kremini sürmeden taradım,kuruttum ve kuaföre gittim inan.
kız dün dokunup bakmıştı saçlarıma.bugün hayretler içinde kaldı :sm_cool:

ayyy söylemeyi unuttum :KK43:
bugün mayalarınızı ihmal etmeyin kızlar
aslan burcu protein ve meyve (vitamin) günleri.

takipcin oldum resmen ve yine bennnn :KK70: aslan burcuyum ve arkadaşlarım saçımı çok beğeniyor hep fönlü gibi duruyor çok mutlutyum o yüzden neyse bende bu gün saçlarımdan krıkları alıcam yarın karne günü düzgün gidiyim okula :KK70: bu maya derken maya yüz maskesi mi??:enbuyukkk:

avantajlısın evet:)
hani şu bildiğimiz tarif tatlım..
1 bardak ılık süt
1 tatlı kaşığı kuru maya
karıştırıp içiyorsun :)) afiyet olsun :))

evet ya bende anlamadım aslan günleri geçti mi :)
ben bugün kestirmeyi düşünüodum. o zaman saçlarım bana küsermi.
biri bana şu olayı açıklayabilirmi ya :KK43:

hanımlar bişey sorcam..Barcelona saç bakım yağı diye bi ürün aldım..burda okumuştum iyi olduğunu...
ama nasıl kullanıcam bilmiyorum... sprey şeklinde..tüm saçınıza sıkın ve saçınızda kalsın diyo e öyle olursa saçım çok yağlı kirli gibi görünmezmi... bir kaç saat saçımda bekletim yıkasam olmazmı... yardım ederseniz sevinirim ...

X