Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

aslına bakarsan ay söz konusu olduğunda gece yapmak daha iyi.çünkü ışığı ve enerjisi daha yoğun oluyor geceleri.ama bazen bende uymuyorum buna.mesela şu anda benim saçlarımdada sinameki var..
tabi elden geldiğince uymak lazım..

teşekkürler tatlım cvp için opuyorumnanaktan

bugün bakım günü mü?
ağustosta hiç yapmadım,bemiksim yoktu
=(
bügün özel günse yapayım hemen?

23-24 ü de kaçırma olur mu.
ama saat 20:04 e kadar yıkamış olacak gibi ayarla.yani 15:00-16:00 civarı falan yap imkanın varsa.dolunay saatine yaklaştıralım yani.
arkadaşlar kontes aracılığıyla hepinize söylemiş olayım.a.s.

23-24 ü de kaçırma olur mu.
ama saat 20:04 e kadar yıkamış olacak gibi ayarla.yani 15:00-16:00 civarı falan yap imkanın varsa.dolunay saatine yaklaştıralım yani.
arkadaşlar kontes aracılığıyla hepinize söylemiş olayım.a.s.

iş yerindekilere diyeyim o zaman ben 2 dk sinameki yapmalıyım bi müsaaade :roflol::roflol: akşam 7 de evde oluyorum olmazmı aycangül boshayallersmile şuandada nemlendirici yaseminli bakımım var kafamda bayanssulusmile sabah yıkayacağım...

iş yerindekilere diyeyim o zaman ben 2 dk sinameki yapmalıyım bi müsaaade :roflol::roflol: akşam 7 de evde oluyorum olmazmı aycangül boshayallersmile şuandada nemlendirici yaseminli bakımım var kafamda bayanssulusmile sabah yıkayacağım...

valla ne bileyim..23 ünü kaçırma o zaman :)

bencede tatlım..23 ünde saçımı kestiricem :)

tatlım bencede kestirmelisin a.s baya temizlesinler kırık yanıkları.çünkü bana 2 kuaför de aynısı söyledi,2 side güvendiğim kuaförlerdir.saçtaki kırıklar çorap söküğü gibi yukarılara tırmanırmış.saçma gelebilir ama ben doğru olduğunu düşünüyorum çünkü benim yanık kısımlarım ve yanık olmayan kısımlarım olmak üzere saçım iki bölümdü bir gün hepsi yanık gibi göründü.kuaför saçlarımı ıslatmadan ve boyuna hiç dokunmadan tam 2 saat kırıklarımı temizlemişti.saçtaki hastalık tepelere tırmanmış demişti çok şaşırmıştım..:1shok:

başlığı O DA BAKIM YAPIYOR , BİZ NEDEN SONUÇ ALAMIYORUZ gibi okudum
bi sinirlendim kim o paçoz diye daldım konuya
:))

X