Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

sac kestirmek icin en uygun yakin tarih ne zaman canim?

kaçırdın asmin :)
aslan günleri saç kestirmek için çok uygundur.önümüzdeki aslan günleri 13-14 temmuz.
bu bilimsel olan bilgi.
ancak benim mantığıma yatan bir dönem daha var ki hislerim şimdiye kadar beni hep doğru yönlendirdi.o da yeniay günleri.en yakın yeniay 11 temmuz.
ağustosta aslan burcu ve yeniay birlikte yaşanacak (aslında bu süprizdi)
ben o tarihte mutlaka saçımı kestiricem.

hazirani gordum de o zaman kestiremedim temmuzda kestireyim o zamn ben de saol canim..

aaaa o zaman biz hergün hergün maya içmeyelim ya saten kötü bi tadı var

aslında mayanın içeriği çok zengin.hem vitamin,hem mineral hem de yoğun bir şekilde protein içeriyor.hem ateş hem toprak burçlarının besini.yani ayın yarısında etkili.bunu tek tek belirlemek yerine gün aşırı içmek lazım derim ben.

üç ayı birden veremem ama tespit ettiklerimi vereyim hemen :)

saç bakımı için:
27-28 haziran
7-8 temmuz
13-14 temmuz (en önemlisi de bu)
15-16 temmuz

cilt bakımı için:
27-28 haziran
17-18 temmuz
24-25 temmuz

diş bakımı için:
7-8 temmuz
3-4 ağustos
bu günler dişlerinize bakım yaptırabilirsiniz
ama diş çekimi yada diş/çene ameliyatı gibi birşeyse kastettiğiniz özellikle bu tarihlerden kaçınmanız gerekir.ayrıca dolunaydan sonraki 14 gün içinde yaptırmanız daha iyi olur.kanama vs sorunu olmaz.çabuk iyileşir.

uçuk konusunda inanın bilgim yok.çıkmak üzereyken merhem sürüldüğünde önlenebiliyor.ama çıktıktan sonra geçmesini beklemekten başka çare yok..

tabi bu bilgiler benim amatörce yaptığım araştırmalarımın sonucudur.astroloji konusunda eğitim almış falan değilim.eğitim alan uzmanlara saygısızlık olsun istemem.kendim için araştırıyorum.siz sordukça sizlerlede paylaşıyorum.
bazen çok heyecanlanıp sizler sormadan da paylaşıyorum :kedi:

çok teşekkür ederim bilgiler için peki saç boyama için hangi günler uygundur çok soru sormamda sakınca var mı ? :asigim: okadar şey denedik işe yararsa ne ala yaramazsa da bir şey kaybetmem nasılsa diyorumboshayallersmile

çok teşekkür ederim bilgiler için peki saç boyama için hangi günler uygundur çok soru sormamda sakınca var mı ? :asigim: okadar şey denedik işe yararsa ne ala yaramazsa da bir şey kaybetmem nasılsa diyorumboshayallersmile

aslan burcu günleri boya cidden çok kaliteli tutuyor. yalnız dikkat edin aslan burcunu bekleyip benim gibi regl döneminde boyamayın.herzamanki gibitutuyor.

aslan günleri de 13-14 temmuz ve 9-10 ağustos :)

aslan burcu günleri boya cidden çok kaliteli tutuyor. yalnız dikkat edin aslan burcunu bekleyip benim gibi regl döneminde boyamayın.herzamanki gibitutuyor.

aslan günleri de 13-14 temmuz ve 9-10 ağustos :)

Teşekkür ederim :1rolleyes:
ßen sivilce problemi yaşıyorum az da olsa bunun için öneriniz var mı peki :1ninca:

Teşekkür ederim :1rolleyes:
ßen sivilce problemi yaşıyorum az da olsa bunun için öneriniz var mı peki :1ninca:

ben sivilcelerime acı elma yağı (adaçayı yağı) sürüyorum.makyaj temizleme pamuklarını kullanıyorum.nemlendirip üzerine birkaç damla yağ damlatıp yüzümü siliyorum.özellikle sivilcelerin üzerini.
bunu genelde akşam yapıyorum.gündüz güneşin olumsuz etkileyebileceğini düşünüyorum çünkü.(lek vs.gibi) sabaha bazıları kurumuş oluyor.bazıları da olgunlaşıyor.ikinci sürmedede olgunlaşanlar kuruyor.
birde pamuğu suyla değilde gülsuyuyla nemlendiriyorum hep.elimin altında olduğu için daha kolay geliyor.hem cilde de faydalı..

bugün bir yerde de portakal yağını duydum.aynı yöntemle kullanılabilir bence :)

eveett kkontess gelelim tespitlerime :)
sinamekili küre kasım sonunda başlamışsın.
ilk üç seans (ne diyeceğimi bilemedim:) tesadüfen boğa başak ve aslan günlerinde uygulamışsın :)
yani 4 haftalık bir süre tam da bahsettiğim günlerde yapmışsın.üstelik büyüyen ay fazında:)

sonraki 5 seans akrep,kova,koç,yengeç ve terazi günlerine denk gelmiş malesef..
8. seansına kadar bakabildim canım.yani 15 ocağa kadar.hatta o taihte ara verdiğini yazmışsın.
dediğim gibi henüz buraya kadar bakabildim.872 sayfa nasıl bakayımmm hepsine bilemedim :)
maaşallah bide sohbet etmişsiniz,uzamış da uzamış :))

birkaç kişi daha var incalediğim.ne zaman yaptıkları belli olan arkadaşlardan.sonuç alamayanlar gerçekten de uygun günleri yakalayamamışlar..

ilk üç seans (ne diyeceğimi bilemedim:) tesadüfen boğa başak ve aslan günlerinde uygulamışsın :)
yani 4 haftalık bir süre tam da bahsettiğim günlerde yapmışsın.üstelik büyüyen ay fazında:)

8. seansına kadar bakabildim canım.yani 15 ocağa kadar.hatta o taihte ara verdiğini yazmışsın.
dediğim gibi henüz buraya kadar bakabildim.872 sayfa nasıl bakayımmm hepsine bilemedim :)

birkaç kişi daha var incalediğim.ne zaman yaptıkları belli olan arkadaşlardan.sonuç alamayanlar gerçekten de uygun günleri yakalayamamışlar..

ne güzell opuyorumnanaktan

:)) evet doğru zamanda yaparsak boşa uğraşmamış oluruz.üstelik boş yere umudumuzu kaybeymemiş oluruz :))
mutlaka ki herkeste aynı sonucu vermeyecektir.beslenme saçın yapısı vs.çok önemli.ama yinede yapacaksak en doğru zamanda yapalım ki olabilecek en iyi sonuçları alalım :)
yine de alamıyorsak sağlık açısından birşey var demektir.

:)) evet doğru zamanda yaparsak boşa uğraşmamış oluruz.üstelik boş yere umudumuzu kaybeymemiş oluruz :))
mutlaka ki herkeste aynı sonucu vermeyecektir.beslenme saçın yapısı vs.çok önemli.ama yinede yapacaksak en doğru zamanda yapalım ki olabilecek en iyi sonuçları alalım :)
yine de alamıyorsak sağlık açısından birşey var demektir.

bitkisel bir durum olsa herkeste aynı etkiyi göstermemesi normal olabilirdi,
Ama çok istisna olmadığı sürece hepimizin tüyü kılı uzuyor sonuçta :KK1:
Mutlaka doğru zaman etkisini gösterecektir inanıyorum ben , inançta çok önemli a.s

bitkisel bir durum olsa herkeste aynı etkiyi göstermemesi normal olabilirdi,
Ama çok istisna olmadığı sürece hepimizin tüyü kılı uzuyor sonuçta :KK1:
Mutlaka doğru zaman etkisini gösterecektir inanıyorum ben , inançta çok önemli a.s

tüy kıl konusunu da ayrı başlıktan takip ediyoruz :) ilgileniyorsan:
istenmeyen tüyler bölümünde "tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum.." isimli topik :)

tüy kıl konusunu da ayrı başlıktan takip ediyoruz :) ilgileniyorsan:
istenmeyen tüyler bölümünde "tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum.." isimli topik :)

öyle mii bilmiyordum bilmiyorumkismile çok iyi olmuş çook
teşekkürler buraya gelip vakit ayırdığınız bilgilerinizi paylaştığınız için olumunekankayizsmile

öyle mii bilmiyordum bilmiyorumkismile çok iyi olmuş çook
teşekkürler buraya gelip vakit ayırdığınız bilgilerinizi paylaştığınız için olumunekankayizsmile

rica ederim :)
paylaşalım ki çoğaltalım bilgiyi, tecrübeyi, faydayı..
siz sırf bu konu için üye olmuşsunuz.hoşgeldiniz demeyi unuttum :)

off ben de diyorum neden azaldı bu uzama:mymeka:
çünkü ben ilk zamanlar süper uzama elde ettim ama sonra saçımı boyattım,8 martta da kestirdim kırıklarımı.
ama o ilk zamanlar elde ettiğim uzamaya hala erişemedim 8 marttan beri.çok moralim bozuluyordu.demek ki nedeni buymuş :eek:klava:

saolasın kuşummma.s.

X