Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

takvimde siyah yuvarlakları yeni ay gri olana dolunay demişsin
sanırım yanlış söyledin gri olanlar yeni ay siyah olanlar dolunay deniliyor, e şekil olarak da mantıken öyle :)
burda büyüyen fazlı 19 unda gösteriyor ya 26 sı da dolunay orası dediğin gibi bu 19 u anlamadım ben
biz bu takvime bakarak yapamayız yani değilmi aslan burcuna denk gelmesi falan nasıl ayarlanıyor

afedersin, bendeki takvimde tam tersi.seninkini incelemeden yazdım.oysa üzerinde de belirtmiş.
19 una takılma.o sembolede yarım ay demiş zaten takvimin üst kısmında.
zaten büyüyen ve küçülen ay fazları öyle bir günlük birşey değil ki.
yeniay bir gündür.sonra büyüyen faza geçer,14 gün büyümeye devam eder.sonra tam dolunayı görürüz.o da birgündür.bundan sonra ise küçülen faza geçer ve küçülmeye devam eder.ay takvimine göre bir ayını doldurur.(28gün) sonra en başa döneriz yaniyeni aya.
hangi burçta olduğunu burdan göremezsin.uzmantv den bakabilirsin.haziran 2010 ay takvimi yazıp tüm haziran ayı bilgilerini izleyebilirsin.

afedersin, bendeki takvimde tam tersi.seninkini incelemeden yazdım.oysa üzerinde de belirtmiş.
19 una takılma.o sembolede yarım ay demiş zaten takvimin üst kısmında.
zaten büyüyen ve küçülen ay fazları öyle bir günlük birşey değil ki.
yeniay bir gündür.sonra büyüyen faza geçer,14 gün büyümeye devam eder.sonra tam dolunayı görürüz.o da birgündür.bundan sonra ise küçülen faza geçer ve küçülmeye devam eder.ay takvimine göre bir ayını doldurur.(28gün) sonra en başa döneriz yaniyeni aya.
hangi burçta olduğunu burdan göremezsin.uzmantv den bakabilirsin.haziran 2010 ay takvimi yazıp tüm haziran ayı bilgilerini izleyebilirsin.

yaa peki bişey sorcam ben.. geriye dönük bakarsak eğer mayıs ayında saç bakımı için en ideal günler hangileriydi?

cevap yok mu banaaa:2:

9-ve 10 ağustos tatlım:) ne yazık ki sadece iki gün.
diğer burçlardan bazılarında üçer gün kalıyor ama şansımızdan aslan burcunda hep iki gün :KK43:
iyi haber se (sabırlı olabilirsek tabi :)
2013 ten itibaren ay aslan burcunda üçer gün kalacakmış :) her ay üç gün bakım,sonra yatışhihoyyyt

19 ve 20 mayıstı.hatta yazmıştım annemin saçını boyadık ve süper oldu diye :)

ben de o günlerde saçımı kestirmiştim tam olarak gününü hatrlamıyorum ama o aralarda bi gündü :S
saçım normalde de hızlı uzar ama baya hızlı uzadı.. o yüzden kafama takıldı da teşekkürler...

ben de o günlerde saçımı kestirmiştim tam olarak gününü hatrlamıyorum ama o aralarda bi gündü :S
saçım normalde de hızlı uzar ama baya hızlı uzadı.. o yüzden kafama takıldı da teşekkürler...

:)) zaten hızlı uzayacağını konunun uzmanları özellikle söylüyor.boyayı bizzat yaşadım zaten,ağzım açık kaldı.
yarın boyamı yapıyorum sonunda:)
sonra bakım yapıyorum:)
perşembe günü de kestiriyorum :)

:)) zaten hızlı uzayacağını konunun uzmanları özellikle söylüyor.boyayı bizzat yaşadım zaten,ağzım açık kaldı.
yarın boyamı yapıyorum sonunda:)
sonra bakım yapıyorum:)
perşembe günü de kestiriyorum :)

hadi bakalım aycangül takipçinim =))

ayy hiç niyetim yok aslında düğünüme kadar 1,5 ay uzatmayı planlıyorum ama azcık kessem mi bugün yaa. eyvahedigeldismile ne yapsam acabaaa???????

evet bu ay ne yapılıcağı yazılmış...çok mutlu oldum..şu an sinemakili kür kafamda:jeyyar:

ağdayı 26 haziranda yapıcam..27-28 haziranda da cilt bakımı yapayım...aklinialirimsmile

aycangül nasıl hesaplıyosun keşke ben de yapabilsem...temmuzda napıcaz peki...onu hesaplayabilirmisin şu an...cilt bakım saç bakım epilasyon falancokacimcoook

evet bu ay ne yapılıcağı yazılmış...çok mutlu oldum..şu an sinemakili kür kafamda:jeyyar:

ağdayı 26 haziranda yapıcam..27-28 haziranda da cilt bakımı yapayım...aklinialirimsmile

aycangül nasıl hesaplıyosun keşke ben de yapabilsem...temmuzda napıcaz peki...onu hesaplayabilirmisin şu an...cilt bakım saç bakım epilasyon falancokacimcoook

tatlım onu şu haziranı atlatınca yazarız,daha çok vakit var
şu an benimde saçımda boya var,boyayı öne aldım,bakımı üstüne yapmak daha akıllıca :)) birazdan yıkıcam :dance:

tatlım onu şu haziranı atlatınca yazarız,daha çok vakit var
şu an benimde saçımda boya var,boyayı öne aldım,bakımı üstüne yapmak daha akıllıca :)) birazdan yıkıcam :dance:

çok tez canlıyım ya:KK1: sanki temmuz geldi de geç kaldım gibi bi hissiyat oluyo bendekaydirigubbakcemile3 sevinçliyim ondan bi de...ya kesinlikle çözüm olucak bişey sunuyosun ne güzel bişey bu ya:lepi: temam ozaman takipteyimaklinialirimsmile

şimdi ya bugün koşturup gideyim olmadı yarın son gün :)

benim anlamadığım nokta (daha doğrusu hepsini okumadım) aslan burcu ağustosa denk gelmiyor mu? şu anda ikizlerde değilmiyiz? ay demişsin benim dediğim güneş mi oluyor amma karışık işler..denemekten zarar çıkmaz sonuçta herkesin inanışı farklı..ben inanamadım..adet döneminin saç boyamaya vs etkisini biliyorum da bunu ilk kez duydum..

benim saçta en verim aldığım dönem aralık ve temmuzda yaptırdığım oldu hadi bakalım :)

şimdi ya bugün koşturup gideyim olmadı yarın son gün :)

benim anlamadığım nokta (daha doğrusu hepsini okumadım) aslan burcu ağustosa denk gelmiyor mu? şu anda ikizlerde değilmiyiz? ay demişsin benim dediğim güneş mi oluyor amma karışık işler..denemekten zarar çıkmaz sonuçta herkesin inanışı farklı..ben inanamadım..adet döneminin saç boyamaya vs etkisini biliyorum da bunu ilk kez duydum..

benim saçta en verim aldığım dönem aralık ve temmuzda yaptırdığım oldu hadi bakalım :)

ay,her ay her burçtan geçiyor.2 yada 3'er gün sırasıyla her burçta kalıyor..

sen yarın keseceksin dimi saçlarını canım. bende yarın kahküllerimi kesiyim birazda saçlarımdan kesiyim. kandıracak kadar yanii :KK1:

evet canım yarın kestiricem.başka bir kuaförden randevu aldım bugün.diğerini arayıp iptal edicem.bugün uğradım.isteksiz isteksiz tavırlar,gıcık oldum.bu iki gün milletin saçlarını mahfedecek, yazık..

bu arada boyamı yaptım ama istediğim gibi olmadı.reg oldum çünkü :KK43:
nasıl bir şanstır bu bendeki anlamadım her ay aslan burcuna mı rastlayacak böyle. olmaz ama ya ..cidden olmaz..geciktirici kullanırım :)
gerçi kuaför boyan çok güzel olmuş dedi ama..anneminkini gördükten sonra kanmıyorum bu kadarına..

şimdi ne bulduysam sürdüm kafama.dayanılmaz kokular geliyor.sanki yumurta varmış gibi ...yarın öğlene kadar yıkamamak niyetindeyim.öğlende duş alıp doğru kuaföre..saat 2 ye randevu aldım.ama ben senin gibi azıcık kestirmicem maalesef.bayaaaa kesilecek mecburen..kuaför bile diyor,ne güzel saçların vardı senin diye.hakikaten ne güzeldi benim saçlarımsenağlama

X