Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

aycangul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
4.535
4
46
layın dünya ve canlılar üzerindeki etkileri neredeyse herkes tarafından biliniyor artık.hatta MÖ sine dayanmakta bu bilgiler.tabi bu etkiler insanlar içinde geçerli.dolayısıyla saçlarımız içinde.
ay bazı günlerde yaptığımız bakımların daha etkili olmasını sağlarken bazı günlerde de bu etkiyi azaltabiliyor.
ay ve saç bakımı ile ilgili kritik tarihleri burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..
deeğerlendirmeniz ve fayda sağlamanız dileğiyle..
sevgilerimle..

AYRINTILARI MESAJLARIMDA VERıYORUM.

hepinizi seviyorum, güle güle kullanın :) :KK71:

Son düzenleme:
Bu burçlarla ilgisi oldğna hiç innmazdm ama birçk kişi aynı şeyi söylüyor sinamekili karşıma başlaycktm henz başlmdm bu tarhde yapmamn bana bi yararı olmsa bile zararıda olmaz deniycm

cnm senin konularini hic kacirmicam boshayallersmile

bende ayin 17sinde baslicam bakima .. kaydirigubbakcemile2

aycangül beklenen gün geldi demek kaydirigubbakcemile2 bikaç gündür bu topiği bekliyordum senden.. anlattıkların çok mantıklı geliyor bana. senin bu topiktede takipçinim :eek: kesinlikle inanıyorum söylediklerine. bakalım inş tüm isteklerimize biran önce kavuşuruz zemuszemus haa bu arada çok teşekkürler bu kadar iyi niyetli va paylaşımcı olduğun için kaydirigubbakcemile5

rica ederim gerçekten işe yarayan ne varsa hepimizin işine yarasın :)
zahiri sadece 17 si değil canım.bu ay hem 16 hem 17 si.
yani haziranın 16 ve 17 si ay hem aslan burcunda hemde büyüyen fazda olacak. kestirmeyi düşünen arkadaşlar bu iki günü tercih etsin ki çabuk uzasın.çok duyarız ya saçımı kestirdim küstü diyenleri.muhtemelen dolunaya denk gelmiştir.zaten uzamıyo diye korkup kestirmeyiz de böyle durumlarda.öyle kalır saçlarımız.
uzatmak için yapacağınız bakımıda bu tarihlerde yapın.diğer günlerde alacağınız toplam verimden çok daha fazlasını alırsınız emin olun.
boya konusunu bizzat deneyimledim zaten farkında olmayarak,diğer topikte anlatmıştım,bilen arkadaşlar var.

ben size kesin çözümlü bi doğal yöntem söylicem zeytinyağ düzenli kullanıldığında hızlı uzayan saçlara sahipmirmirmirmir oluyosunuz

ben de sinemakili kür yapıyorum her hafta...bu hafta biraz gecikmeli yapayım..dediğin tarihte yapıcam...ayın etkilerine burçların üstümüzdeki etkisine kesinlikle inanıyorum...evrendeki hiçbişey boşuna yaratılmadı..hepsinin sebebi var..attığımız bitki sapları çöpleri bile mucize yahu...hele ki astroloji....bugün bilim dünyasına yön veren insanlar vaktinde astrolojiyi takip ederek bulmuş bazı sonuçları...iyiki bu siteye gelmişsin...

mantıksız olduğunu düşünmüyorum.bence asıl mantıksız olan astrolojide mantık aramak :asigim:
saçlarımı kestirmeye tövbeli gibi bir şeyim, o yüzden ben bu 2 günü de bakım yaparak değerlendiricem...
paylaşım için teşekkürlerrr a.s.

ben de sinemakili kür yapıyorum her hafta...bu hafta biraz gecikmeli yapayım..dediğin tarihte yapıcam...ayın etkilerine burçların üstümüzdeki etkisine kesinlikle inanıyorum...evrendeki hiçbişey boşuna yaratılmadı..hepsinin sebebi var..attığımız bitki sapları çöpleri bile mucize yahu...hele ki astroloji....bugün bilim dünyasına yön veren insanlar vaktinde astrolojiyi takip ederek bulmuş bazı sonuçları...iyiki bu siteye gelmişsin...

ne kadar güzel yazmışsın. evet bilimin temellerini atan insanların laboratuvarları yoktu. ama çabuk unutuyoruz,çabuk tüketiyoruz herşeyi.şimdi buna kıymetsiz şeyler miş gibi yaklaşıyoruz.
bir de bize çeşitli ürünleri tanıtıp,altına sahte yorumlar yapıp dünya kadar ürün satıyorlar.umutla dünyanın parasını döküyoruz bunlara.ama böyle maddi götürüsü olmayan şeyler bizi umutlandırmıyor ve değer vermiyoruz nedense.
lafı bile var :)))
bedava muayenenin reçetesi doktorun kasasında (masasında) kalırmış :nazar:

mantıksız olduğunu düşünmüyorum.bence asıl mantıksız olan astrolojide mantık aramak :asigim:
saçlarımı kestirmeye tövbeli gibi bir şeyim, o yüzden ben bu 2 günü de bakım yaparak değerlendiricem...
paylaşım için teşekkürlerrr a.s.

bakım için yağları kullanıyorsan ısıtarak yapmanı kesinlikle tavsiye ederim.geçmiş yıllarda yağ çoğalsın diye ısıtırdım:) o zaman bakım yaptığım daha çok belli olurdu.belki de farkında olmadan doğru zamanda yapıyordum.
ama bu yıl ocağın son haftasından beri her çarşamba ve her pazar bakım yaptım,hiç mi işe yaramaz ya..ağlıyorum artık saçıma baktıkça. ay takviminden geçmiş aylara baktım.biri de mi aslan burcuna denk gelmez.hiç aslan burcunda yapmamışım,hiç.
ama haftaya çarşamba perşembe bakım günüm.çarşamba yağ bakımı yapıcam.uzun uzun bekleticem.perşembe saçımın tamamını boyatıcam (çünkü çok güzel tutuyor,denedik) akşamüstü de kestiricem.o tarihte saçıma mutlaka makas değsin istiyorum.zaten uzamıyor,ne kaybederim :umursamaz:

bakım için yağları kullanıyorsan ısıtarak yapmanı kesinlikle tavsiye ederim.geçmiş yıllarda yağ çoğalsın diye ısıtırdım:) o zaman bakım yaptığım daha çok belli olurdu.belki de farkında olmadan doğru zamanda yapıyordum.
ama bu yıl ocağın son haftasından beri her çarşamba ve her pazar bakım yaptım,hiç mi işe yaramaz ya..ağlıyorum artık saçıma baktıkça. ay takviminden geçmiş aylara baktım.biri de mi aslan burcuna denk gelmez.hiç aslan burcunda yapmamışım,hiç.
ama haftaya çarşamba perşembe bakım günüm.çarşamba yağ bakımı yapıcam.uzun uzun bekleticem.perşembe saçımın tamamını boyatıcam (çünkü çok güzel tutuyor,denedik) akşamüstü de kestiricem.o tarihte saçıma mutlaka makas değsin istiyorum.zaten uzamıyor,ne kaybederim :umursamaz:
benim saç bakımı ile ilgili topiğim var
bahsettiğin ay günlerine hiç dikkat etmedim ama baya bir sonuç aldım
saça makas değdirince (kırık aldırma adı altında), yaklaşık 10 cm'lik kaybım oldu ve 2 ayda uzattığım saç miktarı uçtu gitti.
resmen içime oturdu.
o yüzden küsüm makaslara ve kuaförlere:hulya:
boya düşünmüyorum + yakıp yıpratıyor saçı
onun verdiği zararı aylar bile kurtaramaz kaydirigubbakcemile3
ama rutin bakımımı bu tarihlerde yapıcam:lepi:

benim saç bakımı ile ilgili topiğim var
bahsettiğin ay günlerine hiç dikkat etmedim ama baya bir sonuç aldım
saça makas değdirince (kırık aldırma adı altında), yaklaşık 10 cm'lik kaybım oldu ve 2 ayda uzattığım saç miktarı uçtu gitti.
resmen içime oturdu.
o yüzden küsüm makaslara ve kuaförlere:hulya:
boya düşünmüyorum + yakıp yıpratıyor saçı
onun verdiği zararı aylar bile kurtaramaz kaydirigubbakcemile3
ama rutin bakımımı bu tarihlerde yapıcam:lepi:

tarihlerini bilsen ya da benim gibi düzenli günlerin olsa bakardık,merak ettim.belkide denk gelmiştir.
kestirme konusunda da kuaföre gitme zaten kırık aldırmaya,rezil ediyorlar.al makası eline şöyle bir iki milimetre kes uçlarından.kandır ay'ı ve saçlarını.kestiriyosun sansınlar :sm_cool: sırnaşık şey delikafadulden :eek:

Son düzenleme:
tarihlerini bilsen ya da benim gibi düzenli günlerin olsa bakardık,merak ettim.belkide denk gelmiştir.
kestirme konusunda da kuaföre gitme zaten kırık aldırmaya,rezil ediyorlar.al makası eline şöyle bir iki milimetre kes uçlarından.kandır ay'ı ve saçlarını.kestiriyosun sansınlar :sm_cool: sırnaşık şey delikafadulden :eek:
heh bak onu yaparım işte hehehehsempatiksalakcinni
günleri bilmiyorum ki walla kuzum
aylardır haftada 1 kez yapıyorum ama gün olarak not almadım hiç:kedi:

16 haziran bnm d.günüm :) yani her yıl doğum günümde saçıma bakım yaptırcam demek ilginçmiş:KK70:

X