Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çörekotu yağı ve rezene çayı

buket_srd

o benim dünyamm
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
30
0
iki gün oldu başlayalı çörek otu yağını göğüslerime masaj yapıyorum rezene çayının içine de 5 damla damlatıyorum bu yöntemi de burayı karıştırırken okumuştum..umarım işe yarar.böle yapanlarınız var mı ??

rezene çayı süt kanallarını çalıştırıyor
hatta sütü olmayan emziren kadınlar da çok içer
göğüsler dolgunlaşır,kan dolaşımı hızlanır..

tıpkı adaçayı gibi ...ben bi dönem adaçayı içtim
dolgunlaşıyor ama sonra bırakınca fısss....

ömürümün sonuna kadar da adaçayı/rezene içecek değilim ya:nazar:

hayıt yapragı cok ise yarıyor hormonları düzenliyo ve menopozu da geciktiriyo...biraz libido yükseltiyo ama olsun o kadar üstelik 6 ay felan kullanımdan sonra kullanmayabilirsin...tadına ve kokusuna dayanabilmeniz umuduyla... :)

hayıt yapragı cok ise yarıyor hormonları düzenliyo ve menopozu da geciktiriyo...biraz libido yükseltiyo ama olsun o kadar üstelik 6 ay felan kullanımdan sonra kullanmayabilirsin...tadına ve kokusuna dayanabilmeniz umuduyla... :)

nasil kullaniyoruz peki boshayallersmile

yeni bir konu olarak actım erkeklik hormonu fazla olanlar icin diye bir baslığı var detaylı bilgiye oradan erişebilirsin

Bende başladım dün. Olabilceğini düşünüyorum 1 ay falan deniycem en azından. Hadi bakalım inşallah hepimize.

evet aldım büyük bi şisede bardağın dörtte birine onu katıormuşuz üstünü suyla karıştırıp içiormuşuz.aynı etkiye sahiptir heralde.çayını tozunu yaprağını neyi varsa sordum suyu var dedi bnde onu aldım.ya bişi sorcam bu arada çemen tohumu da aldım siz onu toz haline getirip öle mi karıştırmıştınız yağla.ve dibe çöktüğünde yağımı sürmüştünz yoksa dibe çöken kısmı mı

evet aldım büyük bi şisede bardağın dörtte birine onu katıormuşuz üstünü suyla karıştırıp içiormuşuz.aynı etkiye sahiptir heralde.çayını tozunu yaprağını neyi varsa sordum suyu var dedi bnde onu aldım.ya bişi sorcam bu arada çemen tohumu da aldım siz onu toz haline getirip öle mi karıştırmıştınız yağla.ve dibe çöktüğünde yağımı sürmüştünz yoksa dibe çöken kısmı mı

Canim bende cemen tohumu olarak aldirdim ama bi kac kere kullandim cünkü cok kötü kokuyor ya... Ben hepsini sürdüm hem yagini hemde tohumunu...

canım alacaksan hayıtla ilgili bişi hayıt suyu al yaprağını almaktansa.aktara sordum dedi suyu hayıt dalından koparılıp tazeeyken damıtılıyor etkisi daha yüksek.bilgin olsun

iki hafta bir gün oldu ben başlayalı öyle büyük bi büyüme yok ama kendine geldi göğüslerim doldular dirileştiler dolgunlaşa dolgunlaşa 80 olcak başka yolu yok :eek:puyorumnanaktan

kızlarrr içiniz rahat olsun ben 2 aydır rezene içiyorum içine çörek otu yagı damlatıyorum artı sabah akşam küç aklıma her estiğinde buz masajı sor tabi ihmal etmemek lazım 2 ayda öncekine göre cok farkedlir bi dolgunlasam var önceden böle su torbası gibi vıcık vıcıktı şimdi daha dik ve dolgun tavsiye ediyorum sadece sabırr bırakmayın istediğiniz ölcüye gelene kadar tabi ölee abartmamak koşulu ilee :KK1:

X