bir anneden mektup var ...lütfen okuyun

aslxixhanderin

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
18
0
17 sene önce anneler gününe iki gün kala aldım seni kucağıma.
ilk hediyeydi gelişin anneler gününde bana ,seneye daha iyi anlarım anneliği dedim ..
annem der bana diye bekledim .
seneler geçti ama hiç duyamadım sesini, bana anne deyişini,.......
ama yinede her anneler gününde gözlerindeki o manalı bakıştı aramızdaki en güzel hediye.
isterdim aslında bana hediye alıpta koşa koşa gelmeni diğer yaşıtların gibi.....
ama hiç bir anneler gününde olmadı...
olsun dedim hep nefes alışınla avuttum kendimi...........
soluğun yetti çoğu zaman dertlerimi unutmaya
bende isterdim asker oluşunu,sünnetlik giymeni,düğününde halay çekmeyi,ama avuttum hep nefes alışı yeter diye.....
yine bir anneler günü ama bu sefer avutacak nefesin kalmadı yavrum ..
kaybettim seni............
onun için hep nefret ettim her zamanda nefret edeceğim şu mayısın ikinci pazarı olan anneler gününden...........................

:a015:

Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.Çok acı.Allah sabır versin evladını yitiren annelere...Sitedeki tüm arkadaşlarımın anneler gününü kutlarım.:1no2:

tüylerim diken diken oldu, evet hayatın bir gerçeği ama inanıyorum ama acıların en büyüğüdür herhalde Allah kimseye yaşatmasın.
Tüm annelerin, anne adaylarının ve anne aday adaylarının, yüreğinde annelik duygusu taşıyan tüm hanımların Anneler Günü Olsun

ben anne olmadan önce en büyük acının kardeş acısı olduğunu düşünürdüm ama evlat bambaşka bişi ikisinide allah acılarını yaşatmasın kardeşte evlatta çok tatlı

Canımm Allah sabılıklar versin.Allahım sevdiği insanlara çekebileceği kadar dert veriyo bunu unutma.Her zaman metanetli ol.Sakın isyan etme.Bu yıllardır çektiklerinin mükafatını mutlaka alırsın.Çok fazla büyüğüm değilsin ama ellerinden öperim.Anneler günün kutlu olsun.Tüm annelerin anneler gününü kutlarım!

canım duyguların için çok sağol ama bu benim değil ama bir ablamın duygularını ben yazıya döktüm ve ona bu güzel mesajlarınızı mutlaka okutacağım.........

X