ankarada cilt doktoru

mav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
1.102
12
40
arkadaslar ankarada tavsıye edebılcegınız cılt doktoru varmı

bayınıdr hastanesinde pınar hanım var,ben ona gitmiştim çok memnun kaldım,çok ilgili,çok güleryüzlü bir bayan.

tesekkurler canım bayındır hastanesı nerde

benım sıvılcelerım var bırde tuylenme var onun ıcın

Nihat Özkan' ı önerebilirim çok iyi bir doktor. Askeri hastanedeydi. ben Necatibeyde muayenehanesine gidiyordum. Ama çok zaman oldu hala aynı yerinde midir bilmiyorum. ınternetten bir bak istersen ismini arattırıp.

Nihat Özkan' ı önerebilirim çok iyi bir doktor. Askeri hastanedeydi. ben Necatibeyde muayenehanesine gidiyordum. Ama çok zaman oldu hala aynı yerinde midir bilmiyorum. İnternetten bir bak istersen ismini arattırıp.

evet bılıorum gıttım ona ama gene fayda gormedım

canım ege tıp merkezi küçükesatta .dr.can aksoğanlı..çok iyi.tavsiye ederim..:eek:

canım burası paralımı yanı ssk ya bakıyormu? bende pco cıktı bu arda konuyu actıktan sonra doktora gıttım sıvılce tuylenme bundan dolayıymıs

Bend epolıstık over cıktı arkadaslar

aaa sen de bendensin :)) canım bence öncelikle bir kadın doğum uzmanına gitmelisin daha sonra dermatologa git derim. ben ankara da 6 senedir aynı doktorlara gidiyorum ikisi de gatada hoca ve çok memnunum. ayrıca kendi aralarında iletişimde oldukları için tedavi sürecimde ortak karar alıyorlar. eğer isimlerini istersen verebilirim.

kızlar mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden yazamıyormuşum :KK43:
doktor ismi verebiliyorsak burdan eğer yazayım:
cilt doktorum: prof. dr. zafer kurumlu (cinnah ta yeri)
kadın doğum uzmanım: prof.dr. ali ergün (köroğlu cad.)

bişey sorcam arkadaşlar,bndede sivilce ve tüylenme problemi var. polistik over da bide kilo problemi oluomuş sanırım. sizde fazla kilo problemi varmı?

X