Beyaz renkteki akıntı??

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
Kızlar;
eşimle yumurtlama günlerimde ilişkiye girdim ve aradan 4 5 gün geçtikten sonra gelen beyaz akıntımın sebebi ne anlamış değilim...bi işaret olabilirmi beyaz renkte ve pörtü halinde??yardımlarınızı bekliyorum tşk şimdiden:kahve:

kızlarr bişiler yazın yavvv hadi merak içinde bekliyorum...bi bilgiye sahip olanınız vardır heralde

canım o akıntı sende ilk defamı geliyo normalde gelir hep zaten.benimde yumurtladıktan sonraki 5.günüm bugün başladı beyaz krem gibi akıntım.normal yani meraklanmana gerek yok.akıntın artarak devam edince adet gününe kadar olunca hamilelik belirtisi olabilir.ama benim genelde adetime yakın kesiliyo.

canım beyaz akıntının sebepleri varr...mesela yumurtlama zamanında gelir, hamilelik belirtisi olabilir veya üşüttüğün zaman da olur..

Bende hamilelik belirtisi olmuştu özellikle adet gününe yakın daha çok artarsa hamilelik belirtisidir.

Kızlar;
eşimle yumurtlama günlerimde ilişkiye girdim ve aradan 4 5 gün geçtikten sonra gelen beyaz akıntımın sebebi ne anlamış değilim...bi işaret olabilirmi beyaz renkte ve pörtü halinde??yardımlarınızı bekliyorum tşk şimdiden:kahve:

Canım bişey sorucam benim de aynı bu şekilde beyaz akıntım geliyor aynen böyle ve şuanda 15 gün falan oluyor göğüslerim de aşırı bir şişlik ve bel ağrısı arada kasık ağrısı oluyor sen de ne gibi belirtiler olmuştu bu arada bana anlatır mısın ????:KK34::KK54:

X