ilgisiz koca

vallahi canım haklısın arkadaş evlendiğinden bu yana 15 senedir hiçmi kenara bir şey koyamadı zor günler için eşi aldatmış aldatmamış sonuçta bu arkadaş boşyere 15 sene kürek çekmiş şimdi adam ben başkasını buldum güle güle dese ne olucak zor günleri düşünüp kendini garantiye almalıydı
yani.. ayni seyi bende düsündüm...illaki öylelerin birini bulupta terkedilmelerinimi beklemek gerekiyo...zaten onun gibileri bos durmaz...herzaman arayista olurlar...tam kendine göre birisini buldugunu sandiklarinda yuva aile cocuk dinlemezler..arkasina bile bakmadan cekip giderler...o gün gelmeden arkadas kendini hazirlasa..kendisi icin daha saglikli olacak..öyle veya böyle..bu sekilde olan yuvalar saglam durmaz ayakta..birgün yikilamaya mahkumdur..

15 sene icinde kendini hazirlayabilirdi..ters giden birseylerin farkinda olmamasi imkansiz..insan kendini avutmaklan bir yere varamaz...gercekleri görmemiz lazim..heleki böyle bir kocayi hic bir kadin sevemez..ben buna inanmiyorum kesinlikle..sadece bagimlilik vardir...cesaretsizlik vardir..gelecekteki günlerden korkular vardir...bunuda sevgi diye kilif yapmak sadece insanin kendini kandirmasidir...ayrica böyle bir koca realdede aldatmistir...aldatmadi diye kendini inandirmakta kendini avutmaktan-kandirmaktan baska birsey deyildir..o konustugu insanin sesini duymus...az cok tel.-sanal iliskisi olmus...bu adam hic merak etmemismidir okadar samimi konustugu bir kadini..hicmi görmek istememistir...

kadin USA da yasiyordu,reelde yapmadigini biliyorum ben.

seni cok iyi anliyorum yani onemli olan yatak odasi iliskisi degil akabindeki ilgisizlik sevgisizlik yani deger gorme arzusunun doyumsuzlugu aslinda .biz kadinlar cok sey mi istiyoruz acaba bi canim deseler arada bir yuzune baksa gozlerinee yani artik hersey bir odev gorev gibi erkek ise gider calisir para kazanir kadin evle ilgilenir is yapar yemek cocuklar derken aksam olur uyursun kalkarsin her gun birbirinin ayni .olay deger gorememe yani cabaliorsun evlisin mutlu bir evliligim olsun ama yuzune bakmiyor adam tepkisiz yani uzgunmusun canin mi sikkin suratin asik oluyo adi yani nolur bisey mi oldu canim durgun gordum seni denilse sen zaten patliyacak yer ariyosun dinlese arada bi hakli veya haksiz evet sen haklisin ama ne yapalim bile dese en azindan deger verip seni dinledigi icin bile mutlu olursun ama olmuyo bazen bazi insanlarin karakteri bu takma kafana yapacak bisey yok sanirim herkesten once biz kendimize deger vermeliyiz bazen bende boyle ilgisizlikten sevgisizlikten bogulacak gibi oluyorum odama girip niye boyle diye aglayasim geliyo sonrada diyorumki ne agliycam be yine uzulen ben olucam bosversene deyip bende onu umursamamaya basliyorum

bunca yıl yaşadıkların öyle her insanın hazmedeceği türden değil...
kişi ne yaparsa kendine yapar..sen izin vermeseydin böyle davranamazlardı..bundan kesinlikle emin ol..tamam onlar suçlular sana bunları yaşattıkları için..ama sen ? sen suçlu değilmisin bütün bunlara izin verdiğin için ?

çok yıllar önce tavrını koymalıydın..gerekiyorsada boşanmalıydın..Ama sen evlilik bile diyemeyeğim bir evliliğe ,bunca sıkıntılara psikolojik işkencelerin içine birde 2 tane de çocuk ekliyorsun..Allah yavrularına uzun ömürler versin..ama kendinden çok onları düşünmen gerekir artık..bunun için boşanmanızı daha hayırlı görüyorum nedense...

hem hayatta kalmak ayakta kalmak öyle senin sandığın kadar zor bir durum değil..en azından içinde bulunduğum durumdan hiç zor değil..
bütün kapılar kapalıymış gibi anlatıyorsun, belki sende böyle sanıyorsun..ama unutmaki Allah bir kapıyı kapatırken başka bir kapıyı mutlaka açar..

çocuklarını alıp türkiyeye dönmen,orda bir işe girmen yavaş yavaş kendini toparlaman gerekir..Bunu yapmayacaksan orda bir iş bul, çocuklarına kayınvaliden baksın sende nefes al..ve bu sayede kenarıya para at..bi çare mutlaka vardır..
hiçbirini yapamam diyorsan,
bariiii o koca müsvettesine gerektiğinden fazla değer verme..versende belli etme...hatta o yokmuş gibi davran..sevgili kayınvalideciğinlede arana fazlasıyla mesafe koy ve gerekmedikçe konuşma..
zaten yapılacak başka bişey de yok gibi...

kocam bana karsi cok ilgisiz ve beni hic kiskanmiyor.cinsel birlikteligimiz de yok yillardir.zaten yatakta da hep bencil davranirdi,hemen olsun bitsin diye kendini cok düsünürdü.en özel zamanlar degilmi bu yatak odasi iliskisi? kendi doyuyormuydu bilmem ama ben hic doymadim,hic birzaman ön sevisme olmadi,uzun uzun vakit gecirmedik yatakta,bir an önce olsun bitsin de kurtulayim der gibiydi hep.ilk yillarda da bosaldiktan sonra hemen kacardi yanimdan banyoya lavaboya wc ye.bana sarilmazdi sevmezdi,oksamazdi rahatlatmazdi.isini bitirip kaybolurdu.zaten son yillarda ev arkadasi gibi olduk.ya kizlar ben hic olmadim biliyormusunuz,buda benim erkegim deyip sirtimi rahat rahat yaslayamadim hicbirzaman.sadece cinsel iliski degil benim derdim.genel olarak bana ve bize ilgisiz.hep o annesi yüzünden biliyorum.yillarca gizli gizli igneleyip durdu.iste sonuc bu,kina yaksin bitarafina simdi.biz hep ikinci hatta ücüncü planda kaldik.baskalari öncelikliydi hep.ALLAH EVLATLARIMIZI KIYMET BILEN INSANLARLA KARSILASTIRSIN VE ALLAH KORKUSU OLAN VICDANLI INSANLARLA.:1no2:
neden bu kadar cinsellige takıyosunuz kı ask evliligi yapmadınız mı
bunu bi erkek yazsa anlarımda kadının bi annenin bunun icin konus acması cok sacma ask icin evlenmisseniz cinselilik olmasada olur

X