Ankara Brunch Tavsiyeleri

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
403
2
Tavsiye edebileceğimiz gittiğimiz ve beğendiğimiz (veya beğenmediğimiz) mekanları paylaşalım...

Batıkentte Cumhuriyet fırınları var çeşitleri çok fazla ve tatları da güzel....

Tabii garsonlar alışmış gelen millet yemek yer gibi oturup kahvaltısını edip gidiyor biz biraz uzun kaldığımızdan başımızdan eksik olmadılar... Brunch dediğin keyif yaparak uzun uzadıya olur... Bazıları da yemek tarzı yiyo içiyo ve direk kalkıyo gidiyo...

çalgan'da kahvaltı süper, sahipleri rizeli, kuymak getiriyorlar tereyağlı mis gibi,fiks menü, çeşit oldukça bol, kişi başı 25 tl gibi bir fiyatı var, masaya termos koymuyorlar bi hayli kalabalık olduğu için de bazen çay için beklemek zorunda kalıyorsunuz, olumsuz olarak söyleyebileceğim tek şey bu, bir de incek'te gözlemeciler var, salaş yerler , kahvaltıları çok iyi

orman bakanlığının lojmanlarının olduğu yerde Balıkçı Fevzi Usta var.fiyatı 17.5tl...çeşit de çok...tavsiye ederim kızlar yeşil bi bahçesi var(haliyle orman bakanlığında olunca:)))

orman bakanlığının lojmanlarının olduğu yerde Balıkçı Fevzi Usta var.fiyatı 17.5tl...çeşit de çok...tavsiye ederim kızlar yeşil bi bahçesi var(haliyle orman bakanlığında olunca:)))

fevzi usta deildi o fevzi hocaydı galiba.2 kere gittim.bence çeşit az .fiyatı normal.sadece ortam güzel.bahçe olarak beğendim ama çeşit az geldi bana

bahçelievler liva... fiyat çok uçuk değildi. çok çeşit vardı ve çok lezzetliydi

gazi üniversitesinin karşısında leyman cafe var portakal suyu dahil açık büfe 9tl.çeşit çok bol değil ama bence güzel.orayı en çok tercih etme sebebim dışarda radyan ısıtması var rahatça kahvaltı sonrası sigara keyfi yapabiliyorum.

liva ümitköy ü zengin kahvaltı için önerebilirim (brunch 30 du zengin kahvaltı 17,5 6 ay kadar önce) diğer şubelerinde de var sanırım.

X