Sayfa: 10/82 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Toplam 812 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Progestan kullananlar

1. Konu Sahibi : şüko #91
    bende progestanı aadet düzenleyici olarak kullanıyorum birde hemen haöile kalmak için bu ialcı kullanıpta hamile kalan varmı lütfen bilgi verin ilk bebeğimi kaybettim bir buçuk senedirde hamile kalamıyorum düzensiz adet olduğumdan ama ialcı kullanırken 24 günde bir oluyorum bırakınca olmuyorum üç ay kullandım bıraktım adetimde iki ay gecikti doktor tekrar aynı ialcı verdi bu ikinci ayım hala n,iye hamile kalamıyorum ilacı kullanorken düzenli adet görüyorum lütfen bu konuda bilgisi olna varsa paylaşırsa çok sev,nirim allah isteyen herkese nasip etsin

2. Konu Sahibi : şüko #92
    şükocum bende kızıma hamileyken kullanmıştım ağızdan aldığımdan mide bulantısı yaptığı için dr vajinal yoldan almamı söylemişti fakat tam yatıp uyumadan önce kullanmalısın yani bir daha yataktan kalkmadan

3. Konu Sahibi : şüko #93
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    bende düşük riski yüzünden progestan kullandım yutarak
    vajinadan kllanıldıgını ilk kez duyuyorum

ama şuanda fitil kullanıyorum gece saat 10 gibi filan koyuyorum ayaklarımın altına yastık koyup uzanıyorum sonrada zaten yataga gidiyoruz böylelikle hiç geri gelmiyo eriyo içerde yani koyduktan sonra ayaga kalkma canım

4. Konu Sahibi : şüko #94
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    merhaba kızlar
    ben bayadır bebek tedavisi görüyorum
    bu ay klomen kullandım yumurta oluşmadı
    dr progestan yazdı bana
    30 kapsül ilaç 1 tane sabah 2 tane gece yatarken alıyorum
    acayip uyku veriyo bana

neyse ...10 günde bitecek ilaç
    bu ilacı kullanırken hamile kalma ihtimalimde varmış
    zaten hamile olamazsam eğer ilaç bittikten sonra 7 gün içinde adet olurmuşum

bu ilacı benim gibi bi sebepten kullanan varmı
    kullanıp hamile kalan varmı kızlar yazarsanız sevinirim

5. Konu Sahibi : şüko #95
    arkadaşlar gebelik oluşmazsa eğer progestanı bıraktıktan kaç gün sonra adet olunur ?

6. Konu Sahibi : şüko #96
    selam kızlar bende progestan kullandım bugün son gün bitiyo onsan sonra beklicem artık
    5 gün önce dayanamadım test yaptım negatif çıktı.progestandan sonra hamile kalan varmı aranızda

7. Konu Sahibi : şüko #97
    bende kullandım bu ilacı 6 haftalık hamileydim ve daha 2 gün önce kahverengi bir akıntım oldu doktorum düşük tehlikesi olabilir dedi dinlenmemi ve ilaçlarımı içmemi söyledi hemen ilaçlarımı aldım içtim uzandım 1 saat sonra kanamam oldu acile kaldırıldım ve 1 gece hastanede yatırıldıktan sonra ertesi gün bebegimi kürtaj yoluyla aldılar :( acaba ilacın bir yan etkisi olabilirmi ?

8. Konu Sahibi : şüko #98
    merhaba arkadaşlar ben de yeni hamileyim ve kullanmaya başladım.içtikten 1 saat sonra acayip baş dönmesi yapıyor bende.

9. Konu Sahibi : şüko #99
    Alıntı baharaydin kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende kullandım bu ilacı 6 haftalık hamileydim ve daha 2 gün önce kahverengi bir akıntım oldu doktorum düşük tehlikesi olabilir dedi dinlenmemi ve ilaçlarımı içmemi söyledi hemen ilaçlarımı aldım içtim uzandım 1 saat sonra kanamam oldu acile kaldırıldım ve 1 gece hastanede yatırıldıktan sonra ertesi gün bebegimi kürtaj yoluyla aldılar :( acaba ilacın bir yan etkisi olabilirmi ?
    Ah canım ya çok üzüldüm ama hayırlısı buymuş.Yeniden bebişin olur umudunu yitirme.Canım benim bildiğim bu ilaç zaten düşük riskini önlemek için yani yan etkisi olacağını sanmam.

10. Konu Sahibi : şüko #100

İkaz ...

merhaba canım ben şuan kullanıyorum sadece idrarımı yaparken saatler sonra biraz geri gelyor o da normalmiş doktoruma sordum ayrıca vajinadan kulanıldığında daha ve hızlı etki ediyormuş.ben hamile değilim doktorum hormonlarım için verdi yeterince ileri it hapı

Sayfa: 10/82 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon