Progestan kullananlar

canım belki eczane alttan değil de ağızdan alanı vermiştir
bazen değiştiriyor eczaneler ellerinde öbürü yoksa
içeriği aynı diye

bende hep ağızdan kullandım 3x200mg lık biraz yumurta şeklinde krem rengi aynısı
yani zararı olmayacağı kesin bence

yoksa ben 3 kutu bitirdim bana olurdu

peki hala kullanman gerekiyor muymuş
hatırlamıyorum yazmışmıydın

Evet kullanıyorum. Bende doktora sordum sorun olmazmış.

maalasef rahatlayamadım. çünkü 6 nisanda 1100 çıkan bhcg değerim 15inde 1650 çıktı. doktor büyük ihtimalle düşük olduğunu söyledi. %10 şansı varmış.senağlama

Allah yardımcın olsun canım
takdiri ilahi her iki durumda da
Allah yüzüne güler İNŞALLAH

kızlar yardım edin nolur.5 haftalık hamileyim.dün sabah uyandığımda pembe lekelenmem oldu.(bir gün öncesi çok ayakta kaldım çok yoruldum ona bağladım)geçer diye bekledim gün boyunca geçmedi.akşam eve gittiğimizde eşime söyledim dr a gidelim dedi.gittik dr a.muayne etti.kese görünüyo.ama benim pembe lekede yaklaşık 1 - 2 saattirde gelmiyodu.o yüzden dr a gitmek bile istemedim aslında.neyse dr düşük tehlikesi olabilir dedi.progestanla folikasit verdi.bugün bu saat oldu lekelenme hiç olmadı.kanama durunca risk atlatılmış oluyomu.

kızlar yardım edin nolur.5 haftalık hamileyim.dün sabah uyandığımda pembe lekelenmem oldu.(bir gün öncesi çok ayakta kaldım çok yoruldum ona bağladım)geçer diye bekledim gün boyunca geçmedi.akşam eve gittiğimizde eşime söyledim dr a gidelim dedi.gittik dr a.muayne etti.kese görünüyo.ama benim pembe lekede yaklaşık 1 - 2 saattirde gelmiyodu.o yüzden dr a gitmek bile istemedim aslında.neyse dr düşük tehlikesi olabilir dedi.progestanla folikasit verdi.bugün bu saat oldu lekelenme hiç olmadı.kanama durunca risk atlatılmış oluyomu.

canim gecmis olsun oncelikle..bende 5.haftamda kanama yasadim ve progestan kullandim doktor tavsiyesiyle:umursamaz:
kanamalarim hala ara ara geliyo ve kesiliyo :eek:klava:
sen yinede cok fazla yorma kendini dinlen canim melegin yerlesmistir simdi biz onlemimizi alicaz sadece bayanssulusmile:emir_bebek:

canim gecmis olsun oncelikle..bende 5.haftamda kanama yasadim ve progestan kullandim doktor tavsiyesiyle:umursamaz:
kanamalarim hala ara ara geliyo ve kesiliyo :eek:klava:
sen yinede cok fazla yorma kendini dinlen canim melegin yerlesmistir simdi biz onlemimizi alicaz sadece bayanssulusmile:emir_bebek:

çok korkuttu beni.canm çıktı ağlamaktan.sen kaç haftalıksın şimdi.sanada geçmiş olsun.tutunsunlar sıkı sıkı annelerine.

çok korkuttu beni.canm çıktı ağlamaktan.sen kaç haftalıksın şimdi.sanada geçmiş olsun.tutunsunlar sıkı sıkı annelerine.

bende oldum aglamaktan esim nasi geldi eve, nasi gittik doktora hatirlamiyorum bile cok zor bisey bidaha yasamak istemiyorum allahin izmiyle.:Saruboceq:
11 haftamdayim canim ilk once 3*2 kullaniyodum pogestani.simdi 2*2 kullanmaya devam ediyorum :hulya:

bian once gecirip su donemi ve saglikla cocuklarimizi kucaklarimiza aliriz insallah kaydirigubbakcemile2:nazar:

arkadaşlar polikistik over sonucu doktor bana bu ilacı verdi hamile olmak ada şuan bebek sahibi olmak hiç aklımda yoktu henüz erken die düşünüyordum ama doktorum ileç kullanmadan bebek sahibi olamazsın dediğinde nasıl anne olmayı istedimbilemezsiniz. Şimdi progestan hapını kullanıorum bugün başladım günde 3 tane hayırlısı olur inşallah. Bu hap sayesinde hamile kalan var mı acaba aranızda?Rabbim ne amaçla kullanıyorsanız onun şifasını vermesi duasıyla

selam bende şuanda 5. haftamın içindeyim tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım.benimde geçen cumadan beri pembe lekelenmem oluyo sonra kahverengileşiyo ama günde bir kere oluyo genelde.her neyse söyledim dr ma proluton depo diye bir iğne vuruldum. bu cuma tekrarlıyacağım.aynı zamanda günde 6 tane progestan ı fitil olarak alıyorum. ilk gebeliğim düşükle sonlandığı için çok korkuyorum ama dr um korkma diyo:) Allahım sağlıkla kucağıma aldığım günleri nasip eder inşallah. senin geçti mi pembe akıntıların?

merhaba gamze ben yeni üye oldum bu siteye.bende progestan kullanıyorum şuanda.çocuk sahibi olmak istediğim için doktora gittim polikistikover hastası olduğum için klomen kullandım yumurtaları olgunlaştırmak için.arkasından çatlatma iğnesi vuruldum.Adetimin 16.gününde doktorum progestan verdi.bu ilaç eğerki bir döllenme olmuşsa yumurtayı tutmak ve rahime daha kolay yerleşmesini sağlamak için bildiğim kadarıyla.şuan adetime 10 gün var ve sabırsızlıkla bekliyorum inşallah bu defa olmuştur.biz polikistikover olduğumuz için adet düzensizliklerimiz oluyo bu ilaç onada iyi geliyo sanırım.ayrıca ben glikofen aspirin ve folik asitte kullanıyorum hergün.sen bu ilaçları alıyomusun.bu arada banada dua et lütfen:)

selam bayanlar ben bu ay yumurta takibi yaptırdım ilk kez pko var bendede .21. günkü progesteron testinin sonuçu çok düşük çıktı ve dr bana progestan verdi adet olabilmem için
eczacı günde 1 kez dedi ama kaç gün kullancam bilmiyorum bilgisi olan varmı acaba????

merhaba yucell öncelikle hoş geldin aramıza bende tek progestan kullanıyorum 6 ay kullanacağım daha sonra bu yöntem tutmazsa çatlatma iğnesine başlıyacağım kısmet bakalım rabbim hepimize nasip etsin bu duyguyu öncelikle bizim gibi çooook isteyenlere. günün geçese ve inşallah bi gebelik durumunda haber verirmisin benimle paylaşabilir misin? Duaarım seninle canım rabbim yar ve yardımcın olsun ve bu pazara kadar anne olmayı nasip etsin anneler gününde senide şereflendirsin:KK70: iyi geceler

arkadaşlar bu ilaç beni çok etkilio konuşamıyorum kolumu kaldıramıom ve resmen sızıyorumsizce ne yapmalıyım tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum hayırlı geceler

arkadaşlar bu ilaç beni çok etkilio konuşamıyorum kolumu kaldıramıom ve resmen sızıyorumsizce ne yapmalıyım tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum hayırlı geceler

canım aynen bende senin gibi oluorum. içtikten soraki özellikle 3saat boyunca başım feci halde dönüo. uykum gelio. sarhoş gibi oluorum. günde iki kez alıorum ben sabah ve akşam. akşam içtikten sora gözümü açamıorum desem yeridir. hemen sızıp kalıorum. sabah içtikten sora da işe geliorum ve uyumamak için kendime zor engel oluorum napcamı bilmiorum wla bende. sersem gibiyim. 7haftalıkken lekelenmelerm başlamıştı. o yüzden vermişti doktorum. lekelenmem azaldı çok şükür ama yan etkileri beni mahvedio desem yeridir. bebişler sağlıklı olsunda biz herşeye katlanırız...:ecrin_bebek:

arkadaşlar mrb...bende bu hapı sabah-öğle-akşam alıyorum..bendede akşamları daha çok baş dönmesi oluyo.acaba bana neden daha fazla kullandırıyo doktorlar doz olarak bilginiz varmı bu hap hakkında...ne işe yarıyooo:sm_confused::sm_confused:

arkadaşlar mrb...bende bu hapı sabah-öğle-akşam alıyorum..bendede akşamları daha çok baş dönmesi oluyo.acaba bana neden daha fazla kullandırıyo doktorlar doz olarak bilginiz varmı bu hap hakkında...ne işe yarıyooo:sm_confused::sm_confused:

canım bende günde 3defa kullanmıştım kişiden kişiye göre dozlar değişiyor

canım bende günde 3defa kullanmıştım kişiden kişiye göre dozlar değişiyor

CNM neden böyle yüksek doz kullandığımı bilmek istiyorum..valla korktum acaba bişi varda banamı söylemiyo doktor..ilaçla halletmeye çalışıoo..kafam karıştı şimdi bilmiyorumkismile

X