Progestan kullananlar

hımm bide açık sarı yada sarı akıntıları yaşayan çok hamile var...bence o kadar kafaya takmayın...psikojik olarak insan paranoya oluyor..inanın ilaç içtiğim zamnalr beyazı bile kahverengi görüyordummm eşime yüz kere danışıyordummm...o da bıkmıştı...ama dedim yani bu canı veren Allah ona sığın gerisini de rahat yaşa...tabi önlemini aldıktan sonra...dinlenme ve bol su inşaallahhh...

hımm bide açık sarı yada sarı akıntıları yaşayan çok hamile var...bence o kadar kafaya takmayın...psikojik olarak insan paranoya oluyor..inanın ilaç içtiğim zamnalr beyazı bile kahverengi görüyordummm eşime yüz kere danışıyordummm...o da bıkmıştı...ama dedim yani bu canı veren Allah ona sığın gerisini de rahat yaşa...tabi önlemini aldıktan sonra...dinlenme ve bol su inşaallahhh...

doktorum banada verdi içmeye devam ediyorum ayın 20. sinde kontrolüm var bakalım devam diyecekmi benim ark. 5 ay kullanmış

Hamile değilim ama artık çocuk istiyoruz. Reglilerim düzensiz olduğu için doktorum iki aydır progestan yazıyor bana da(ağız yoluyla alınan yuvarlak haplardan). Yan etkileri çok kötü. Zaten düşük tansiyonlu, hassas bünyeli bir insanım. Hapı kullanmaya başladığımdan beri kafam bin dünya geziyorum. Doktor yatmadan önce iki tane iç dedi ama o zaman da sabahları çok kötü oluyorum, gün içinde de tam düzelmiyor. Sabah akşam kullanmak benim için daha iyi. İş güç olmasa bütün gün yatacağım ama... =( Ne zormuş bu işler. Umarım işe yarar da bu eziyet boşa gitmez.

200 mg ı günde üç kere fitil olarak yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum.daha ne kadar kullanmaya devam edeceğimi de bilmiyorum.ilaç kullanmama rağmen kan değerlerim hiç yükselmemiş.benim progesteron değerim ilk ölçümde 15 di ikincisinde sadece 19 a çıkmış.sizin değer sonuçlarınız nedir

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım bugün doktorum progesteron ,ilacı verdi adetimin 16. günü başlamamı istedi,tek anlamadoüım ilişjkiye hangi günler gireceğimiz bilen varmı acaba?

birde ben çocuk istediğimi söylediğim için bu ilacı verdi işe yarıyormu acaba?

canım bebiş istiyorsun diye evrmiş doktorun bend eiçtim ama işe yaramadı o ay belkide ilk oldugu içinde bilemicem .nekadarllık evlisin nezamandır bebk düşünüyorsunuz ...

Ben de kullanıyorum, günde üç kere vajinal yoldan. Evet geri geliyor bazen ama ilacı aldıktan sonra ayakta dolaşmamak lazım geri gelmesin diye :KK66:

4 haftalık hamileyim,
Bugün kahverengi bir akıntım geldi,
Doktorum progestoron testi istedi dış bebeklik olabilir diye, sonuclar normal çıktı.
Simdi crinone jel diye vajinal fitil verdi
Aranızda bu fitili kullanan var mı?

4 haftalık hamileyim,
Bugün kahverengi bir akıntım geldi,
Doktorum progestoron testi istedi dış bebeklik olabilir diye, sonuclar normal çıktı.
Simdi crinone jel diye vajinal fitil verdi
Aranızda bu fitili kullanan var mı?

ben de 6 haftalık gebeyim benim de leke geldi 1 hafta önce önemsemedim iki gün sonra tekrar gelince çok korktum 2 yıldır uğraşıyoz dr gittim progestan fitil verdi suan bi sorun yok

slm kızlar
bende adet düzensizliği var,ve de bebek istiyorum 6 aydır olmadı denedik.doktor progestan ilacını verdi 10 gün gün boyunca günde 3 defa kullanmamı söyledi,3 ay kullanıcam eğer hamile kalmazsam geniş kapsamlı kontrollere başlıcağımızı söyledi..bakalım inşaallah tutar,işin garip kısmı sanki ne bilim tuttu gibi,neyse heveslendirmiyorum kendimi inşaallah olur ya.

kızlar mrb herkese hayırlı bebişler inşallah benim iki tüpümde tıkalıydı nisan ayında hcg çekildim cekim sırasında sol tüpüm açıldı adetim normal zamanında oldu ama 3 gün ve çok az tam iki hafta sonra tekrar adet oldum 7 gün sürdü ve çok yogun siyah renkte adetimin 16.günü progestan kullanmaya başladım bende yan etki yapmadı ama 2 gündür arada baş dönmesi oluyor ve progestanın bugün 8.günü 2 gün sonra bırakıcam normalde 24 günde bir adet olurum yani yarın olmam gerek belirtim yok agrı sızı vs.sizce nedir tş

arkadaşlar benim de düşük tehlikem var 6.hafta ve 9.haftalarda küçük kanamalar geçirdim. progestan kullanıyorum ama sizin yazdıklarınıza göre benim kullandığım doz çok yüksek. ben günde 600mg. hap ve 50 mg. iğne kullanıyorum. plasentanın alt tarafında küçük bi kanama bölgesi var, bunu durdurmaya çalışıoruz.
bu kadar yüksek doz kullanan var mı bu ilacı? bi de bu pıhtılaşma testini ben doktoruma söyledim ama yapmaya gerek yok dedi, bu kadar önemliyse neden dr.gerekmez dedi? öfff kafam çok karışık. şuan 11 hafnın içindeyim, hepimiz için hayırlısı olsun

ben de 7 haftalık gebeyim 6. haftamda kahverengi leke geldi doktoruma 3 gün sonra gittim ve 1.2 mm kadar bi kanama olduğunu söyledi. 200mg lık vajinal kapsül kullanıyorum şimdilik herşey yolunda allah tamamını erdirsin arkadaşlar cümlemize.... hayırlısıyla inşallah:KK49::nazar:

bana da duphaston verdi. henüz hamile değilim denememiz oldu iki gün sonra önce kahverengi sonra da adet gibi 4-5 gün kanamam olmuştu. hala içiyorum günde 2 tane. kutunun bitmesine 3-4 gün kaldı. başlayınca yarıda kesilmiyormuş sanırım ben de kutu bitsin diye içiyorum. toplam 20 tane var zaten. adetim düzenliyken sadece bu ay iki kez oldu işte. bana hangi amaçla verdiğini tam anlamış değilim :s

kızlar bana yardım edin lütfen. adetim geciktiği için doktorumun yazdığı "progestan 200mg" ı 10 gün kullanacaktım. 5 gün oldu içmeye başlayalı. ama ben çok büyük bir hata yapmışım. günde 1 tane içilecekmiş, ben günde 2 tane içtim:KK43:(( nasıl dikkatimden kaçtı hala anlayamıyorum. nolacak şimdi yaa. yeni farkettim. çocuk da istiyoruz. zararı dokunur mu acaba... yarın doktorumu arayıp sorayım diyorum:KK43: bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim kızlar.....

kızlar bana yardım edin lütfen. adetim geciktiği için doktorumun yazdığı "progestan 200mg" ı 10 gün kullanacaktım. 5 gün oldu içmeye başlayalı. ama ben çok büyük bir hata yapmışım. günde 1 tane içilecekmiş, ben günde 2 tane içtim:KK43:(( nasıl dikkatimden kaçtı hala anlayamıyorum. nolacak şimdi yaa. yeni farkettim. çocuk da istiyoruz. zararı dokunur mu acaba... yarın doktorumu arayıp sorayım diyorum:KK43: bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim kızlar.....

bişey olacağını sanmıyorum canım rahim kalınlaşması ve bebeğin tutunması için yazıyorlar bittikten sonra hastalanırsın merak etme ama

genede doktoruna söyle sonrasında günde 1 tane iç çok acayip bir ilaç ne biçim yan etkileri varben içtikten sonra 3 saat devre dışı oluyorum resmen

bişey olacağını sanmıyorum canım rahim kalınlaşması ve bebeğin tutunması için yazıyorlar bittikten sonra hastalanırsın merak etme ama

genede doktoruna söyle sonrasında günde 1 tane iç çok acayip bir ilaç ne biçim yan etkileri varben içtikten sonra 3 saat devre dışı oluyorum resmen

Sağol canım içimi ferahlattın, inşallah bir zararı olmaz. Bende de son bir kaç gündür baş dönmesi oluyordu ara ara ilaçtan kaynaklı sanırım o da :KK43: Neyse hayırlısı bakalım...

X