Progestan kullananlar

ark mrb bende ctesi günü aşılamam yapıldı banada crinone jel verdi her akşam kullanmamı söledi doktor. umarım bendede işe yarar bende pco var hayrlısı Allahtan bakalım
canım bebeğin hayırlı olsun aşılamayla mı hamile kaldın

Kizlar merhaba doktor bana progestani adet söktürücü olarak verdi ama yorumlarda benim gibi olana rastlamadım pek ben gibi olan var mi doktor adet sokmesi icin veren??

Kızlar ben 24 Ocak'ta ilk aşılamamı yaptırdım 7 şubat adet günümdü ve 15. Günümdü test yapmadım bugün 19. Günüm hala adet olmadım acaba pregostan mı adetimi geciktirdi yoksa gebelik mi var benim gibi aşılama sonrası adet geçikmesi yaşayan var mı test yapmaya korkuyorum :KK43:

kızlar merhaba bana doktorum progestan verdi ama düşük tehlikem yok karın ve kasık ağrım olduğu için verdi ve corasprin folikasit verdi sizce bu progestan ve corasprini kullanmanda sakınca var mı yardımcı olur musunuz?

Bende 18 haftalık hamileyim ve benimde düşük tehlikem filan yok çok şükür ve kasık ağrılarım var diye banada progestan verdi doktorum vajinadan kullanmam için sen kullandınmı her hangi bi sorun oldumu sende sweetdunya

Kızlar Allah aşkına nasıl vajinadan koyuyorunuz ben sinir stres oldum artık hem çok acıyor bunu koymaya çalışırken hem de geri çıkıveriyor

Progestan hem vajinal yoldan hem de ağızdan alınabiliyor. Geçen hafta doktorum bana da kasık ağrılarım için verdi. Ağızdan kullanıyorum ben.

6 haftalık hamileyim kahverengi lekelerim var doktor progestan ı sabah iç akşam vajinadan kullan dedi aranızda bu şekilde kullanan varmı

Kızlar Allah aşkına nasıl vajinadan koyuyorunuz ben sinir stres oldum artık hem çok acıyor bunu koymaya çalışırken hem de geri çıkıveriyor

Kızlar mesajı yazalı neredeyse üç ay oluyor artık iyice alıştım işin püf noktası vajinayı ıslatıp öyle koymak

6 haftalık hamileyim kahverengi lekelerim var doktor progestan ı sabah iç akşam vajinadan kullan dedi aranızda bu şekilde kullanan varmı

Canım doktorun nasıl kullan dediyse öyle kullan Ben de kanama geçirip hastanede yattığım zaman hem ağızdan hem vajinadan almıştım

Kızlar mesajı yazalı neredeyse üç ay oluyor artık iyice alıştım işin püf noktası vajinayı ıslatıp öyle koymak

Canım doktorun nasıl kullan dediyse öyle kullan Ben de kanama geçirip hastanede yattığım zaman hem ağızdan hem vajinadan almıştım
fazla ıslatma bence ıslak kalması mantara sebep olur minicik bi hap ztn brnde 5 hafta kullandım 30dan 35e kdr :)

aynı hap ztn gündğz hareket halindd olacağından fitil şeklindr dışarı çıkar die gündüz ağızdan al demiştir doktorun ağızdan alınca daha çok yan etkisi olur vajinal alırsan hrm yan etkisi olmaz hem de daha etkili diyolar

Kizlar progestan adet gecikmesi yapar mi yoksa sokturucu mu kafam karisti dusuk tehlikesi disinda sokturucu yazmis doktor

Ya ben niye beceremiyorum vajenden atmayı :KK43: resmen içeri girmeyip dışarda eridi :KK43:

Ya ben niye beceremiyorum vajenden atmayı :KK43: resmen içeri girmeyip dışarda eridi :KK43:

Canim ben ilk zamanlar cok zorlaniyordum senin gibi.. Hatta bu topikte de mesajim vardir belki Sonra vajinayi islatip yani kayganlastirip koymanin etkisini ogrendim ve rahat ettim

Canim ben ilk zamanlar cok zorlaniyordum senin gibi.. Hatta bu topikte de mesajim vardir belki Sonra vajinayi islatip yani kayganlastirip koymanin etkisini ogrendim ve rahat ettim
Parmağını ıslatıp vajene mi soktun sonra da hapı mi ittin öyle mi oluyor ?
Bir de şunu merak ediyorum bi daha lekelenme oldu mu hiç hamilelik yolunda ilerledi mi sonra ?

Kızlar ben daha kaç haftalığım bilmiyorum ama adetimin 11. Günü gecikmede, üç gün önce 197 bugün ise 983 çıktı degerim kahve rengi lekelennem geldi doktor keseyi göremedi ama rahimde kalınlaşma var dedi p
Progestan verdi günde üç defa böyle durum yaşayan varmı

Kızlar aranıza yeni katıldım hamile degilim yumurta catlatma oldum 1 tane yumurtam olmasına ragmen 1 hafta sonra başka yumurtalarımda çıkmış doktorum progestan verdi. Başına gelen varmı kafam cok karıştı

X