Progestan kullananlar

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

canım ablam progestanı kullandıma dusuk tehlıkesı ıcın dımı ama o agız yoluyla kuşllandı

Esmacım canım evet düşük tehlikesi için doktorum vajinadan atılırsa daha iyi olcağını söyledi

canım ablamda bebek kesenın ıcındeyken kanama baslamıstı ıcten dusuk tehlıkesı var dedı doktor ve bu ılacı kullandı ıyı geldı kanama kendılıgınden gıttı sımdı ablam 7 aylık hamile

Ablan adına çok sevindim Allahım inşallah sağsalim tüm hamişler bebişlerini kucaklarına alırlar.

merhaba hamileliğimin ilk ayında düşük tehdidi olduğu için bende kullandım.ama ağızdan. sen vajinal yoldan alacaksan aldıktan hemen sonra sırt üstü uzan.içerde eriyene kadar yat. daha olmazsa ağızdan olanını kullan daha rahat ve çok küçük top şeklinde kolay yutuluyor.

slm süko benimde sana sormak istediyim birsey var bu poregestani doktorun sana sari hormon yetersizlignden dolayimi verdi bunu ogrenmek istemistim cunku bende 5 haftalik hamileydim sari hormon salgilamamdaki azliktan dolayi bebegimi dusurdum ondan yazin dikkatimi cekti tsk

bende progestan kullandım ama ağızdan olanını düşük tehlikesi olduğu için almıştım sen vajinaya attıktan sonra biraz uzan belki geri gelmez ya da dr una söyle hap olanını kullan daha kolay geçmiş olsun

şükocum bende 15 gün kullandım bu hapı ama ağızdan galiba vajinadan daha etkili oluyormuş ama ilacı aldıktan sonra biraz uzanırsan sanırım geri gelmez. doktorunla da görüşebilirsin bu konuyu.

bende kullandım ama ağızdan.sonra doktor ilacı kesip pruluton iğne yaptı bana.onunla uğraşacağına iğne daha garabnti doktoruna söylesene iğne yapsın...

Arkadaşlar benim iyice kafam karıştı benim kullandığım progestan yuvarlak top şeklinde onları vajinadan atıyorum doktorum ağızdan alınınca mide asitlerinin ilacın etkisini azalttığını söylemişti .5 gün öncede proluton depot iğne yapılmıştı zaten sizin vajinadan attıklarınız hap şeklinde olanlar değilmi?Yoksa crinone jelmi ?Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim kızlar

bende kullandım ama ağızdan.sonra doktor ilacı kesip pruluton iğne yaptı bana.onunla uğraşacağına iğne daha garabnti doktoruna söylesene iğne yapsın...

Mavilim sen hala iğne kullanıyor musun canım kullanıyorsan kaç günde bir acaba vuruluyorsun?

slm süko benimde sana sormak istediyim birsey var bu poregestani doktorun sana sari hormon yetersizlignden dolayimi verdi bunu ogrenmek istemistim cunku bende 5 haftalik hamileydim sari hormon salgilamamdaki azliktan dolayi bebegimi dusurdum ondan yazin dikkatimi cekti tsk

Canım doktorum bana bunu hafif kanamam olduğu için verdi geçen gün progesteron hormonuna baktırdık 37 çıktı doktorum iyi bir rakam olduğunu söyledi bakalım şimdilik devam ediyoruz ilaçlara

Mavilim sen hala iğne kullanıyor musun canım kullanıyorsan kaç günde bir acaba vuruluyorsun?

SÜKOCUM BEN PROGESTANDAN SONRA BİR KERE VURULDUM.BİR HAFTA SONRA TEKRAR DOKTORA GİTTİĞİMDE DÜŞÜĞÜN ÖNLENDİĞİNİ AMA GARANTİ OLMASI İÇİN BİR TANE DE VURLMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.YANİ BİR HAFTA ARAYLA 2 TANE İĞNE VURULDUM CANIM...

Kızlar cevaplarınız için çok teşekkürler şu an normal yaşantınıza devam ediyor musunuz?Yoksa istirahat halinde misiniz?

canim bende kullandim gunde 3 sefer ilaci aldiktan sonra uzanman lazim yarim saat bi saat yeterli daha sonra aksada sorun degilmis doktorum öyle söylemisti sen elinden geldigi kadar uzanmaya calis

Ben On Gün Hiç Kalkmadan Yattim şimdi Ise Normal Yaşiyorum Tabi Daha Dikkatli.işe De Gidiyorum.ama Yorulunca Ehemn Sağ Kasiğim Ağrimaya Başliyor.bi De Bu Mide Bulantisi Bitirdi Beni...

X