Progestan kullananlar

canlarrımm bende bu progestanı hafif bi kanamam oldu gittim doktor vverdi ama içitgim gün düşük yaptımm kanamam çogaldı parça düşürmeye başladım vee çektigim sancılarrdaa cabasıı böyle olan varmı doktorum ne bi test yaptı nede düşük nedenimi söyledi hiç bişe yok dedi saglıklısın dedi patalojiye göndermemiş düşen parçayı göndersemde bişe çıkmazdı dedi ben 5 haftalık hamileydim şuan bir ayy oldu ilk adetimi gördüm ikinci adetten sonra devam et korunma dedi ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktannn offffffffffff

canm bnde ıkı sefr dusuk yaptım dusukten sonra en az 3 ay korunman gerekıyor dıye söyluyor dr lar senın dr un tahlıl ler yapmadımı dusuk sebebının bulunması ıcın bn yaptım ve bulundu sımdı korunmayı ırakıcam bakalım ıns hayırlısıyla 3.yu denıyecegım ıns bu dusmes allah ısteyen herkese verrsın kımseye aratmasın umarın sende yakın zamanda alırsın bebgını kucagına hepımıs ,inşlh

canm bnde ıkı sefr dusuk yaptım dusukten sonra en az 3 ay korunman gerekıyor dıye söyluyor dr lar senın dr un tahlıl ler yapmadımı dusuk sebebının bulunması ıcın bn yaptım ve bulundu sımdı korunmayı ırakıcam bakalım ıns hayırlısıyla 3.yu denıyecegım ıns bu dusmes allah ısteyen herkese verrsın kımseye aratmasın umarın sende yakın zamanda alırsın bebgını kucagına hepımıs ,inşlh

yok yapmadı test felan gerek yok dedi sorun yokmuş nerden anladıysaa?ben düşük yaptım kalan parçaları kürtajla aldılar sonra ilk adetini ol gel dedi 28 ci günde oldumherzaman oldugum gibi gitim ultrasyonla baktı çok güzel dedi sadece zaten folik asit verdi bir aydır içiyom bi ilaç daha verdiTEDRODOKS diye kanda mikrop varsa temizler dedi eşimede aynından verdi yaa acaba başka doktoramı gitsem kafam çok karışık buarada sanada çok geçmiş olsu benbir defa yaşadım çok zor allah snada sabır versinn canım yaa inşşlah rabbbim bebegini kucana aalmayı nasip eder tüm kalbimle herkeze dua ediyorum ayy ne uzun yazmışımm kusuraa bakma derdimden anlıyck aynı şeyleri yaşamış birinibulunca sürekli konuşmak istiyorum allaha emanet ol

ceyda bu kan pırtılaşması nası anlaşılıyo test felanmı yapılıyo doktor gerek gördügündemi yaptırıyo çünkü ben dedim ne gerekiyosa yapayım diyee gerek yok dedii off yoktann var etmeyemi çalışıyom acaba kendimee

hepinize günaydın arkadaşlar benim ikizlerim var ve hamileliğimin 5. ayına kadar progestan kullandım.gerçektende çok uyku yapıyor.ayakta bile uyuduğumu hatırlıyorum.birde felaket derecede bulantı ve mide ağrısı yaptı bende.daha sonra doktorum istersen vajinaya at dedi.öyle devam ettim.şimdi 16 aylık ikizlerim.allah isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu.
size en güzel nasihatım ne olurdu biliyomusunuz ilaçları çok ama çok inanarak ve düzenli kullanın.progestan kullanmadan önce çok şiddetli kanamam oldu.bütün hastane personeli düşük gözüyle baktı kanamama alttan muayene bile ettiler.ama ultrasonda çok sağlıklıydı bebişlerim.bir hafta kıpırdamadan yattım hastanede.hapı her atışımda allahım şifa niyetine işe yarıyacak senin izninle derdim.doktorum da bana senin inancınla ve allahın izniyle kurtardık ikizlerini dedi.allah hepinize yardım etsin arkadaşlar.

selamlar arkadaşlar: yumurta çatlatma yapmıştık biz. bugün yumurtanın durumuna baktı doktorum çatlamış ve iyi durumda dedi. Bana bu ilacı verdi sabahtan 2 tane kullandım gerçekten sersem gibiyim... bide uyku bastırdı anlatamam. İnşallah bakalım 25 gün sonra sonucu görücez çokta umutlanmak istemiyorum ama . Hayırlısı olsun bakalım

ben de hamile kalmadan önce üç ay boyunca kullandım . üç aydan sonra hamile kaldım ama kese gözüktükten dört gün sonra da kanamam başladı. doktor yine progestana başla dedi fakat bir hafta sonra kese bozuldu ve kürtaj oldum ne yazık ki. yani ilaç ben de bir işe yaramadı ne yazık ki:KK43:

Kızlar ben de bu ay çatlatma iğnesinden sonra progestana başladım. Adetin kaçıncı günlerinde kullanılıyor? Doktorum adet gelene kadar dedi ama o zaman da adet gelmezmiş. Ne yapayım? Buhün 25. günüm. Felaket başdönmesi ve mide bulantısı yapıyor. Yoğun çalışıyorum ve bu başdönmesi ve bulantı beni fena etkiledi. Sabah test yaptım gene tek çizgi. Artık adet olmak istiyorum. Sizce hapı bırakayım mı? Deneyimli arkadaşlarım yardımcı olur musunuz?

selamlar bende progestan içiyorum günde 3 tane ..dr adet düzensizliği için verdi(bebek isiyoruz) ilaç bittikten kaç gün sonra adet olmak gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim..

Benim düşük tehlikem olmadığı halde doktorum günde iki kere kullanmam için progestan verdi. Bizim bu yörede çok düşük oluyormuş önlem amacıyla verdi bana. Sabahları kullanamıyordum, baş dönmesi ve uyku yapıyordu, onun için günde bir tane içtim ama bende hiç bulantı yapmadı. Demir hapı kullanıyorum hafif bulantı yapıyor o.

4 haftalık hamileyim daha önecede düşük bebeğim oldugu için doktorum ağız yolu ile alınan progestanı tavsiye etti. şuanada da düşük tehdidi var ve çok korkuyorum...günde 3 kez kullanıyorum çok halsizlik ve uyku yapıyo sanırım bulantı hamilelikten kaynaklanıyo. şu elevit denen ilaçtan nefret ediyorum kocaman ya yuh yutabilirsen.. off yine sabah olucak ve ben o ilacı içicem :KK43:

Son düzenleme:
bende progestan kullanıyorum bende hiç uyku yapmadı hatta hamile kaldığımdan beri sanki daha az uyuyorum bende mi bir gariplik var acaba?

Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

rabbim hepimizin yardımcısı olsun bemde pregestan kullanıyorum benimde ilk bebeğim düşmüştü şimdide kanamam geliyo onun için verdi ama şu an 8 haftalık hamileyim bebek görünmedi büyük ihtimal alınacak 1 aydırda devamlı yatıyorum tek dileğim rabbim hayırlısını versin emeklerimizi boş çevirmesin

slm arkadaşlar bende kullanıyorum pregostan hapını ilk ay kullandım 25 ocakta yeni hapa başlıyacağım umarım bebişim olur dr bu hapı kullan 2 ay sonunda hamile kalırsın dedi çoook istiyorum umarım kalırım ama benimki ağızdan alınanı bunu biliyorum diğer yolla kullanılanı bilmiyorum

kıslar ya doktor banada progestan hapını verdi acaba kullanmasammı klomen kullanıp catlatma iğnemi oldum ayın 23 ünde adet olana kadar ic dedi ama bilmiyorum icmesemmi acaba ya kafam karıstı hamile olanlar iciyo galiba anladıgım kadarııyla bu ilacı

bende 5. haftadan beri progestan kullanıyorum..ilk 5.haftada kahverengi lekelenmem oldu..dr günde 2 tane iç dedi..herşey güzeldi ama 10. haftada daha şiddetli bi kanama geçirdim..düşük yapıyorum diye gittim dr'a ama çok şükür ki meleğim sağlıklıymış..progestanı 4'e çıkardı..daha ne kadar içicem bilmiyorum..çok sersem yapıyo beni..acayip oluyorum..denge bozukluğu gibi bişey..düzgün yürüyemiyorum bile...1 ay raporluyum..bebişim iyice tutunsun inşallah bana..ve diliyorum herkes meleklerine kavuşsun....

kızlar bu progestonu bir işe yaramıyo diyolar benim doç. dr.um hiç bir faydası yok dedi bu progestonun. ben iki düşük yaptım 3. bebektede kanama falan olmadan önlem maksatlı alsam bebeğe zarar verirmi acaba. baksanıza birçok arkadaşımız kullanıyo bunu

kızlar bu progestonu bir işe yaramıyo diyolar benim doç. dr.um hiç bir faydası yok dedi bu progestonun. ben iki düşük yaptım 3. bebektede kanama falan olmadan önlem maksatlı alsam bebeğe zarar verirmi acaba. baksanıza birçok arkadaşımız kullanıyo bunu

canım progestanın hiç faydası olmazmı drun nasıl söylemiş böyle bişeyi anlayamadım ben tüp bebek yaptırdım şuan 8.5 haftalık hamileyim transferden itibaren kapsülünü kullanmaya başladım doktorlar düşük tehlikesine karşı kullanıyorlar bu ilacı günde 6 tane kullanıyorum lekelenmem hatta kanamalarım oldu ama kapsülü kullandıktan sonra kesiyo rabbim inşallah bidaha düşük tehlikesi yaşatmasın sanada ama doktorunla konuş bunu değilse bile en azından başka ilaç verebilir başka doktorada danışabilirsin

bende kullandım düşük tehlikem vardı şimdi kesti doktor.coraspirin içiyorum sadece oda bitene kadar içicem .

merhaba arkadaşlar. bende bu ilaca bugün başladım. bu ayki adetimin üçüncü günü klomen kullanıp yumurta takibine başladım. sonra çatlatma iğnesi oldum.dr gün aşırı ilişki dedi. toplamda 3 kere sadece 2 kere girdim. bugün dr gittim yumurtam çatlamış ve karnıma su dolmuş. adet tarihimi bekliyecem ama önce sizin deneyimlerinizi öğrenmek istedim. ilac başdönmesi ve uyku dayaptı. ama her şeye değer bence inşallah hamile kalırım siz nedersiniz şansım var mı? bu ay ilk defa bu uygulamayı denedim. benim gecmişteki hamilelik serüvenlerim destan gibi acı tecrübeler yaşadım. sizlerin yazdıklarıyla çok teselli buldum aylarca okudum herşeyi öğrendim. Allah herkese nasip etsin banada deneyimlerinizi paylaşmanın bizim gibiler için ne kadar önemli teselli kaynağı olduğunu sizde çok iyi bilirsiniz. hepinize teşekkürler. yazmaya devam edelim. kendiliğinden hamile kalanlar da buldumcuk olmasınlar. çok şanslı olduklarının farkında değiller. hepimizin yüzü gülsün. kucaklarımız boş kalmasın. amiiinn inşallah.

klomen kullanıp çatlatma iğnesiyle ilk seferde hamile kalan var mı diye bir başlık okumuştum. inşallah adet olmazsam Şubat'ın dokuzundan sonra sizinle paylaşıcam. paylaşın lütden deneyimlerinizi

X