Progestan kullananlar

bi sey daha söylemek istiyorum bu ilacin agizdan olanida var ama vajina dan olanin daha etkili oldugunu doktorum söyledi

bi sey daha söylemek istiyorum bu ilacin agizdan olanida var ama vajina dan olanin daha etkili oldugunu doktorum söyledi

Canım ya benim bildiğim kadarıyla progestan sadece yuvarlak hap şeklinde aynı ilaç ağızdan ya da vajinadan da alınabiliyor diye biliyorum benim doktorumda bu ilacın vajinadan alınırsa daha etkili olduğunu söylemişti senin kullandığında bu top şeklinde olanlar sanırım yoksa vajinadan olanı farklı bir formattamı acaba bilgilendirirsen sevinirim canım

Ben On Gün Hiç Kalkmadan Yattim şimdi Ise Normal Yaşiyorum Tabi Daha Dikkatli.işe De Gidiyorum.ama Yorulunca Ehemn Sağ Kasiğim Ağrimaya Başliyor.bi De Bu Mide Bulantisi Bitirdi Beni...

Mavilim canım aman dikkat et kendine nerede çalışıyorsun umarım çok yoğun bir tempon yoktur

Yok Canim Allahtan Yoğun Değilim.genelde Oturuyorum.çok şükür Işim çok Rahat Ama Sende Dikkat Etmelisin.o Günleri Hastane De Geçirdiğim O Kötüleri Kimsenin Yaşamasini Istemem.rabbim Kimseye Vermesin....sende Yeğenime Iyi Bak Tamam Mi

Yok Canim Allahtan Yoğun Değilim.genelde Oturuyorum.çok şükür Işim çok Rahat Ama Sende Dikkat Etmelisin.o Günleri Hastane De Geçirdiğim O Kötüleri Kimsenin Yaşamasini Istemem.rabbim Kimseye Vermesin....sende Yeğenime Iyi Bak Tamam Mi

Canım senin adına sevindim hastanede yattığını bilmiyordum benim bugünüm boş yarın doktora gideceğiz bakalım inşallah herşey yolunda gider ben de yeğenimi öpüyorum naniknanik

bende progestan kullanıyorum 4 tane düşüğüm oldu bu sefer aşılama yöntemi denedim doktorum aşılamanın ardından kullanmamı söyledi inşallah işe yarar hem çok heycanlıyım hemde çok korkuyorum umarım iyi olur.

benımde hamıleyken kanamam oldu progestanı agızdan ıctım durdu bence doktora sor agızdan ıc.....

canım ben aşılamayı 2 . kez yaptırıyorum baştan 1 hafta yumurtayı güçlendiriğci iğneler vurunuyosun daha sonra doktor muayne ediyor ve çatma iğnesi vurunuyorsun 32 saat sonrada aşılama yapılıyor sonra bekliyorsun işte hepsi bu

kızlar merhaba 7+3 hamileyim doktorum muayenede progestan verdi ilkindede kullanmıştım ama işe yaramadı Şimdi tekrar düşük tehdidi olması canımı sıktı.progestan kullanıpta düşükle sonuçlanmayan gebelik yaşayan varmı aranızda?

bende kullandım birinci kullagımda düşük tehlikesi vardı ve düştü şimdide hamileyim ve yine kullanıyorum bi sorun oldugundan deyil benim bundan önce ikitane düşük oldugu için şimdi bu ilacı verdi doktor vajinal bölgeden kullanıyorum ilacı yatarken alıyorumki geri gelmesin diye

bende kullandım birinci kullagımda düşük tehlikesi vardı ve düştü şimdide hamileyim ve yine kullanıyorum bi sorun oldugundan deyil benim bundan önce ikitane düşük oldugu için şimdi bu ilacı verdi doktor vajinal bölgeden kullanıyorum ilacı yatarken alıyorumki geri gelmesin diye

canım önceki düşüklerinde progestan işe yaramadı demek ki peki sebep neymiş birşey söyledimi doktorun?ßen çok endişeliyim yasenağlama

Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

canım bende şu an kullanıyorum ve 10 gün boyunca 8 saat ara ile içmemi söyledi doktor.Ağız yoluyla alıyorum ama.Kullanımı daha rahat bence.

arkadaslar bebeginin eşinde kanma olan yada böylr birsey atlatan var mı?15haftalık hamileyim ama bebegimin eşi kanıyo!!!

naniknanikarkadaslar bebeginin eşinde kanma olan yada böylr birsey atlatan var mı?15haftalık hamileyim ama bebegimin eşi kanıyo!!!naniknanik

Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

arkadaşım ben progestanı düşük tehlikem için ağız yoluyla kullanmıştım.Vajinadan alındığını ilk kez duydum.Doktorunmu bu şekilde kullanacağını söyledi merak ettim.geçmiş olsun...

X