İbrahim saraçoğlu Zayıflamak isteyenler için mucize formül

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.707
60
Yemeklerden yaklaşık 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz daha kısa sürede (10 dakika sonra) tokluk hissi oluşur. Böylece daha az yemek yersiniz.

Zayıflamak isteyenlerin özellikle tüketmesi gerekir. Dereotu açlık duygusana fren yaptıran bir doğal destektir. Dereotunu yemek aralarında da yiyebilirsiniz. Bir süre sonra iştahınızın azaldığını farkedeceksiniz.

dereotunu yemeklerden önce yemeye devam ettiğiniz taktirde iştahınızın azaldığını ve yemek yerken daha çabuk doyduğunuzu sizde farkedeceksiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

evet seda sayanin programina ciktigi zaman anlatmisti dre otunun faydalarini sade yiyemeyenler yogurtlada yiyebilirmis.

dereotunu bu şekilde tüketmek tiroiti düzgün çalışmayanlarada iyi geliyormuş 3-4 ay kullanınca ilaç bile kullanmaya gerek kalmıyor demişti,bendede tiroit var ama denemedim ama zayıflama işini duyunca denemek istiyorum

bende bunu denemeyi düşünüyorum arkadaşlar. Deneyipte faydasını gören oldumu aranızda?

sade yiyemiyorsanız 1 kaşık yoğurt yada az peynirle karıştırıp tüketebilir yalnız adet çok olursunuz birde hamile kalmak isteyen yada hamile arkadaşlar uzak dursun zararlı olabiliyormuş bunun için uyarmıştı dr aman dikkat

X