Saç Rengi ve Saç Boyama esmer tene hangi renk??

wishmaster17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
5
0
slm kızlar ben esmer tenliyim saçlarım koyu kahverengi. daha önce hiç boyatmadım sizce hangi renk esmerlere gider. lütfen yardım??turkbayragiturkbayragi

cakiltaslari.com/wp-content/uploads/2010/07/%C3%A7ak%C4%B1l-ta%C5%9Flar%C4%B1-dizisi-8.jpg

bu fotoğraftaki rengin adı nedir biliyor musunuz kızlar?? esmer ten siyah saçlı biri olarak ilk kez boyatmayı düşünüyorum ve böyle bi şey yakışır gibi geliyor ama emin olamıyorum, yardım lütfen : )

cakiltaslari.com/wp-content/uploads/2010/07/%C3%A7ak%C4%B1l-ta%C5%9Flar%C4%B1-dizisi-8.jpg

bu fotoğraftaki rengin adı nedir biliyor musunuz kızlar?? esmer ten siyah saçlı biri olarak ilk kez boyatmayı düşünüyorum ve böyle bi şey yakışır gibi geliyor ama emin olamıyorum, yardım lütfen : )

bende esmerm bugun boyattım saçlarımı çikolata kahve istedm ama karamel yaptı soytarı herif.çok sinirliyim.çikolata kahve derm bende cnm

bende esmerm bugun boyattım saçlarımı çikolata kahve istedm ama karamel yaptı soytarı herif.çok sinirliyim.çikolata kahve derm bende cnm

yaa.. karamel de hoş olabilir aslında cnm ya daha sonra istediğin gibi yaparsın tekrar ama şimdi de kötü olmamıştır bence. foto yükleme imkanın varsa sevinirim.

çikolata kahve de çok koyu olmaz mı acaba? eklentideki saç rengi bana biraz daha parlak açık gibi görünüyor. belki ışıktan filanır.. çakıl taşları dizisine hiç baktıysan rastlamışsındır aslında.

bir de siyahtan bu renge geçiş için nasıl bi yol izlenmeli acaba bilmiyorumkismile

Eklentiler

• $%C3%A7ak%C4%B1l-ta%C5%9Flar%C4%B1-dizisi-8.jpg
    $%C3%A7ak%C4%B1l-ta%C5%9Flar%C4%B1-dizisi-8.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 266
çikolata kahve ve koyu karamel gibi renkler esmerlere yakışıyor bence. hatta hafif bakırlık olan kahveler de olabilir...

Ben bu renge resmen bitiyorum ! Liseden mezun olduğum gibi saçımı böyle boyatıcam delikafadulden Umarım senin için bi fikir olur..

X