bir insan kendini ve imajını değiştirmek için ne yapmalı

lolila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2010
41
0
arkdaşlar uzun zamndır deprosyandaydım ama bitti artık kendimi ve imajımı değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım nerden başlamalıyım?

öncelikle saçlardan başlıcaksın kesim,şekil ve renk olarak daha sonra da giyimini ve makyaj tarzını değiştiriceksin

ben de kendimde değişiklikler yapmayı planlıyorum. saçlarımı değiştirmem ama daha da uzatıcam. tam olarak nerden başlasam bilmiyorum ama kilom normal olmasına rağmen spora başlamak istiyorum. detoks programları uygulayarak kendimi önce bi yenilemeliyim. şimdilik aklımda bunlar var.

çok güzel bi konu umarım katılım olur.

spora baslamak guzel fikir hem yeni insanlarlada tanismis olunur. degisiklik isteyen herkes once saça yonelir bu çok dogal bisi hem insani çok da degistirir, alisverisi de tek geçerim :)) bende imaj degistirmek istiyorum ama benim istediklerim daha zor seyler galiba :s

ayy konuyu açtığın iyi olmuş takip edeceğim... :)

bende kendimde yenilikler yapmak istiyorum .. kilo vermeyle başladım bile sonra saç,makyaj devam edicem ...

spora baslamak guzel fikir hem yeni insanlarlada tanismis olunur. degisiklik isteyen herkes once saça yonelir bu çok dogal bisi hem insani çok da degistirir, alisverisi de tek geçerim :)) bende imaj degistirmek istiyorum ama benim istediklerim daha zor seyler galiba :s

yok ben sporu evde yapıyorum. :))
ne gibi zor yenilikler fatale?

haydinn evrim geçirekk hepbirlikteee

resim koyupp önrileri degerlendirelimmm
konu sahibi arkadaş bi resmini koy seni baştan dizayn edelimm:hulya:

mesela goguslerim daha buyuk olsun istiyorum en azindan bir beden daha senağlama birde antalyada yasadigimdan vucudum farkli farkli yandi hani amele yanigi derler yaa oyle oldu :S geçen yaz butun vucudumu esit derecede yakmayi denedim ama olmadi gene çunku benim boynum goguslerimin ustu ve alt bacaklarim hiç yanmaz yine yanmadida bembeyaz kaldilar oyle :S etek sort giyemiyorum çok kotu gozukuolar ondan ten rengimi açmaya çalisiyorum bende :KK70: gecen yaz yandiklarim açildi bile sira tamamen butun vucudumu ayni renge getirmekte bir de saçlarim uzun ama onleri kisaydi onlar hizli uzasin istiyorum :KK70:

lolilaaa sen tam çıtırmışsın yaw:)) bu yaşta ne depresyonuu gayette fitt görünüyorsun.
kilon yok ,fiziginde düzgün,ne giysen yakışır sana
sadece sacında biraz degişiklik yapabilirsin.cok hafif makyajlada gayett hoş olursun cnm
sacını farklı model kestirsen yeterli benceee.kendi sac rengin degil sanırımm.koyu kızıl gibi görünüyorr.bu tarz renkler insanı daha olgun gösteriyor.
sac renginden pek anlamam ama biraz daha acık tonları secebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de benzer bir durumum vardı. Spor klubune yazıldım, kilo sorunum olmasada spor yapıyorum, saçlarımı değiştirdim, gardolabıma değişik şimdiye kadar pek giymediğim daha feminen elbise, etek aldım. Sonracıma dişlerimi yaptırdım kaydirigubbakcemile3

fatale eşit yanamama sorunu bende de vardı. :)) vücudun bazı bölgeleri daha zor yanıyor ve daha çabuk açılıyor. öle olunca da heryerinin aynı renkte olması sadece bi kaç hafta sürüyor en iyi ihtimalle. güneşte daha fazla kalman gerekebiliyor. uygun pozisyonları bularak tabi. :) bazen bacaklarımın içi yansın diye şekilden şekile giriyorum. gören can çekişiyor sanır.

şimdi kurtuldum bunlardan çünkü tatillerimi dağlık alanlarda yapıyorum. ağaç, ot, yeşillik, oksijen, sessizlik... yaşlandım mı ne.

şunu demek istiyordum çenem düştü canım, salyangoz kremi var ya hani, o tüm vücudun rengini dengeliyor ve açıyor. bronz ten renginin geçmesi için kullanmıştım ben işe yarıyor.

spora başlayamadım bu arada hala. yorgunluktan. :KK43:(

lolilaaa sen tam çıtırmışsın yaw:)) bu yaşta ne depresyonuu gayette fitt görünüyorsun.
kilon yok ,fiziginde düzgün,ne giysen yakışır sana
sadece sacında biraz degişiklik yapabilirsin.cok hafif makyajlada gayett hoş olursun cnm
sacını farklı model kestirsen yeterli benceee.kendi sac rengin degil sanırımm.koyu kızıl gibi görünüyorr.bu tarz renkler insanı daha olgun gösteriyor.
sac renginden pek anlamam ama biraz daha acık tonları secebilirsin
ımm..teşekür ederim yorumların için biraz kilom var aslnda :KK1: sçmda tamamen kendi rengi kızıl değil kahverengi ışık vurmuş galiba...

Ben de imaj değiştirmek istiyorum çok sıkıldım :sinifsinif:
Ama önce kilo vermem lazım sanırım kaydirigubbakcemile3 çünkü 20 kilo fazlam var -tatlicadiarzu- kilo versem tam bir imaj değişimi olacak ama,hadi bakalım hayırlısı :KK1:

fatale eşit yanamama sorunu bende de vardı. :)) vücudun bazı bölgeleri daha zor yanıyor ve daha çabuk açılıyor. öle olunca da heryerinin aynı renkte olması sadece bi kaç hafta sürüyor en iyi ihtimalle. güneşte daha fazla kalman gerekebiliyor. uygun pozisyonları bularak tabi. :) bazen bacaklarımın içi yansın diye şekilden şekile giriyorum. gören can çekişiyor sanır.

şimdi kurtuldum bunlardan çünkü tatillerimi dağlık alanlarda yapıyorum. ağaç, ot, yeşillik, oksijen, sessizlik... yaşlandım mı ne.

şunu demek istiyordum çenem düştü canım, salyangoz kremi var ya hani, o tüm vücudun rengini dengeliyor ve açıyor. bronz ten renginin geçmesi için kullanmıştım ben işe yarıyor.

spora başlayamadım bu arada hala. yorgunluktan. :KK43:(

salyangoz kreminin boyle bi etkisi oldugunu bilmiyodum ama ne yaparsam yanayim yanmadi bacaklarimin alt tarafi hatta bi kaç sene kistan ilk çiktigimizda etek giymistim bacaklarim o kadar beyaz gorunuoduki sanki sonradan eklenmis gibi :S arkadaslarim biraz yan ne ole bembeyaz demisti halbuki yuzun falanda o kadar beyaz degildir bi bacaklarim bi goguslerim bembeyaz ama :S yuzum için bi ara salyongoz kremi kullaniodum ama sonra biraktim simdi montaigne jeunesse in beyazlatici maskesine baslamayi dusunuyorum ilk aldigimda pek sans vermemistim ama sonra içinde kolik asit oldugunu gordum ondan ona bir sans daha vermeyi ve duzgun kullanabilmeyi basarmayi dusunuyorum :)))) peki sen hangi marka salyangoz kremi kullanmistin

lolilacim bencede biraz makyaj yapmak sana çok guzel olur çok hos yuz hatlarin var bencede saçini bir iki ton açsan daha hos durur gibi birde bence saçlarini uzat :KK70: o zaman uçlarini iri dalga yaparsin hem daha dogal durur hemde çok tatli olur :)))

Ben de imaj değiştirmek istiyorum çok sıkıldım :sinifsinif:
Ama önce kilo vermem lazım sanırım kaydirigubbakcemile3 çünkü 20 kilo fazlam var -tatlicadiarzu- kilo versem tam bir imaj değişimi olacak ama,hadi bakalım hayırlısı :KK1:

öf sorma benimde 10 kilo 67 kilo şuan 57 olsam süper olcak çok bakımsız bir hatunum
:boshayallersmile

X