akıntı ve sol kasıkta sancı yumurtlama belirtisimidir

eylemsevcan

hedef 59
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
9.100
5.332
43
arkadaşlar bilenler cevaplarsa sevinirim akıntım çoğaldı ama tm yumurtlama zamanım acaba yumurtlamadanmı kaynaklamıyor ama aynı zamanda sol kasığımda sürekli bir sancı var anlamadım

yumurtlama zamanı akıntı olur canım. eğer adetine doğru artarak devam ederse bu hamilelik belirtisi bende öyle olmuştu. beyaz kıvamlı bir akıntı oluyo.

kasıklarda ağrı göğüste hassasiyet yumurtlama belirtiside oluyormuş aynı zamanda hatta iyiye işaretmiş kasıkta ağrı tabi adet belirtiside olabilir nette okumuştum bir dr sitesinde her iki ağrıda yumurtlama olduğuna işaretmiş

bu arada ben bu konuyu açtığımda o sorduğum sordular yumurtlama belirtisi değil bebeğimdenmiş
bilgilenesiniz diye söylüyorum kızıma hamileymişim o sıralarda 2.5 haftalıkmış onun belitirleriymiş
şimdi doğdu çok şükür sağ sağlim biriciğim
Allah isteyen herkese nasip etsinnnnn

bu arada ben bu konuyu açtığımda o sorduğum sordular yumurtlama belirtisi değil bebeğimdenmiş
bilgilenesiniz diye söylüyorum kızıma hamileymişim o sıralarda 2.5 haftalıkmış onun belitirleriymiş

alalhım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş. akıntıyla ilgili konu ararken gördüm içimi sevinç kapladı birden umtulanmyyaım diorum ama işte umutsuzdas olmuyo :)
bugün 28. günüm bugün yarın hastalanırım büyük ihtimal ara araa kasık ağrısı gelio adet arası gibi bide daha önceleri dikkat etmedim oluyomuydu bilmiyorum ama beyaz akıntılar var hala bugün adet oldum gibi gittim lavaboya çamaşırım akıntı olmuş beyaz beyaz anlamadım gitti inş. dediğin gibidirde belirtidir yarın test yaptırıcam bakalım kısmet :)

alalhım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş. akıntıyla ilgili konu ararken gördüm içimi sevinç kapladı birden umtulanmyyaım diorum ama işte umutsuzdas olmuyo :)
bugün 28. günüm bugün yarın hastalanırım büyük ihtimal ara araa kasık ağrısı gelio adet arası gibi bide daha önceleri dikkat etmedim oluyomuydu bilmiyorum ama beyaz akıntılar var hala bugün adet oldum gibi gittim lavaboya çamaşırım akıntı olmuş beyaz beyaz anlamadım gitti inş. dediğin gibidirde belirtidir yarın test yaptırıcam bakalım kısmet :)

bide canım idrarda çok geç çıkabiliyor bu arada daha adet olmadıysan bir kan testi yaptır bir arkadaşın adeti 2 gün geçmiş gene çıkmamış idrarda ancak kanda çıktı canım

umutlarım azalmşdı bu yazdıklarnzla umudum arttı :)) kasık ağrım ve akıntım beyaz çok vardı ama adetm yaklaşdı azaldı snrm blmyrm göğslerm şiş ve kenarlarnda snrm bişeler çıktılar adetme 4 gün kala yaptım bişe çıkmadı ama sbrla beklyrm haalaaa hastalanana kadr umtluym işde ya :KK43:(

rabbim istyn herkese versin aralarnda benide ayırt etmesin ..

benımde su ara merak ettıgım sey dollenme oldu dıyelm bunu hsstmek mumkunmu belırtıler falan tamm olmaz ama yumurtlama donemımden sonra bıkac gundur karnmn ıcınde batmalar ara ara sancılar karıncalanmalr yoksa tamamen gaz mı:)

Arkadaşlar benimde adetten 10 gün sonra sağ kasığım çok ağrı yaptı şu anda adetime 10 gün var 2 gecedir acayip kasık ağrım var karnımın alt tarafı da ağrıyo yumurtalamam geçmiş olması gerekiyo akıntım var ama öyle su gibi gelmiyor tuvalete gidince farkediyorum ama adet tarihim yakın olsa kesin adet olcam derdim aynı ağrılar sızılar oldu bende inş. bebeğim bana tutunuyodur ne dersiniz

benmde suphelerım bu dogrultuda ama kendımıde kandırmak istemıyorum ama hıssttklerım pskolojık degl ama bu kesn bebektır de demıyorum tabıı daha adetıme var bakalmm adet zamanı gelsn gorucem ne oldgnu:)inşallah sennkıde bebektır canm

İnşallahh bebeklerimizdir canım yaa benim dün akşam başlayan bi de memelerimin ucu acıyor elleyememiyorum umutlandım bayağa ama bakalım allah nasip ederse inşallahh bekleyip göreceğiz adette teeeee 7 mayısta...Sabırrrr....

Arkadaşlar rabbim evlat isteyen herkese sağlıklı evlat versin bende 28 yaşındayım hamile kalmayı çok istiyorum.reg bittiği 11 gün oldu sol kasığım yürürken çok acıyo ve cok sık idrara çıkmaya başladım acaba doktora çıksammı bu hamilelik belirtisi olabilirmi yoksa başka hastalıkmı kafama takıldı pufff :KK43:

canım hamilelik olabilir benimde çok sol kasığım ağrırsdı batardı
hemen test yaptır bence ama idrarda çıkmaz ancak kanda çıkar

ağrım gitti test yaptırmadım çünkü başka bir belirti yok 1 hafta var günüme artık ozaman belli olcak.çok merak ediyorum beklemek zormuş şimdi burdaki bütün arkadaşalrı anlıyorum Allah yardım etsin...

canım sağol tavsiye ettiğin için benimda kasıklarda batma belde gelip gecen sancı ve şeffaf akıntı var..bugün bat günüm.. hakkımızda hayırlısı

Arkadaslar bende bugun sol kasikta agrim oldu benim sag yumurtaligim bi ay önce alindi soldada yogun bi agri oldu bugun acaba yumurtlama agrisimi gebelik belirtisimi bilmiyorum cok istiyorum ama Rabbim bilir bakalim kismet ameliyat dan sonra bi yumurtaligim gitti ama yinede cok umutluyum icim temizlendi belki cabuk kalirim diye bakalim hakkimizda hayirlisi olsun insallah

X