Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Izmir karşıyakada tam gün anaokulu bilen varmı (yardım)

esravedat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2010
23
0
Karşıkaya kaymakamlığına yakın anaokulu arıyorum tam gün bulamadım bilen ve tavsiye eden olursa sevinirim.

evka 2 girişinde küçük şeyler akademisini tavsiye edebilirim. otobandan 3 dakika suruyor. ayrıca okulun ayrı saatlerde servisi de var. sakin ve sessiz aynı zamanda temiz havası olan bir okul..

Karşıkaya kaymakamlığına yakın anaokulu arıyorum tam gün bulamadım bilen ve tavsiye eden olursa sevinirim.

merabalar kızım 4 yaşında. Bir buçuk senedir kızımı palmiye kids gardena yolluyorum. Çok da memnunum. Okul bostanlıda ama görmenizi tavsiye ederim. Okul müdürü ve öğretmenleri de çok güleryüzlü. Her konuda çok dikkatliler çok titizler. Bir buçuk yıldır hiçbir sorun yaşamadık. Gezip görmenizi tavsiye ederim. İyi günler

Palmiye kids gardenı ben de oneriyorum sahibi daha once kolej de yonetmıs bir bayan bu da ikinci anaokulu iki oglum da ordaydı Buyugu simdi ilkokulda hala belli aralıklarla anaokuluna gitmek ister Ben en az ogretmenler kadar ugruyorum :) Bilgi almak icin msj aablirsiniz

X